Bendovi

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
DjoleObr
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 382
Joined: August 23rd, 2010, 11:54 pm
Moj Bubanj: Premier APK, Paiste, Anatolian, Symrna, Stagg
Moji bendovi: Citizen X
Inspiracija: Kerim,Lopez,Harrison
Location: Obrenovac

Bendovi

Post by DjoleObr » April 4th, 2013, 8:40 pm

E ovako ljudi, imam par pitanja za vas(admine ako postoji tema izvini).
Imam 2 benda trenutno. U 1 bendu je ok ekipa moze da se radi, zanimljivo je itd... E sad u ovom drugom postoji problem, od nas 5 koliko nas ima 3 su totalno nezainteresovana i boli ih uvo. Sad kako bi ste vi postupili da ste na mom mestu, ja mislim da napustim, ali je problem sto su mi skoro svi drugovi od malena i frka mi je da se ne naljute zbog gluposti..

Code: Select all

https://www.youtube.com/user/DjoleObr/videos
User avatar
Niki67
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 2910
Joined: September 15th, 2008, 10:51 pm
Moj Bubanj: Yamaha Recording Custom

Re: Bendovi

Post by Niki67 » April 4th, 2013, 11:05 pm

Evo ja cu da ti odgovorim onako realno,ako ti se ne svidja bas me briga bicu iskren. :)

Mozda ce ovo biti surovo ali je ipak iskreno i gledam vise sa profesionalne strane.
Lepo je sto radite i zajedno vezbate,medju vama vlada dobro drugarstvo tebi je sad neprijatno da odes iz jednog band-a zbog neodgovornosti a veruj mi sutra kad nesto bude zatrebalo nekome od njih ucinice to bez razmisljanja.
Ovo se narocito u praksi pokazalo kao tacno kod profesionalaca.

Svako gleda sebe i boli ih briga za druge.(proslo je vreme...iskrenog drugarstva)
Svi su drugari,svi ko jedan sve lepo funkcionise dok ne dodje "trenutak opstanka"-"KUD KOJI MILI MOJI"

Lepo je sto ti o svemu brines i zao ti je da neke stvari preseces ali to je neminovno-neko ce to uraditi umesto tebe kad tad.
Kad nesto ne funkcionise mora da mu dodje kraj.
Naravno ne mora da znaci uvek 100% ali...........

Misli malo i na sebe!!! :)
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Bendovi

Post by Goatbeard » April 5th, 2013, 11:35 am

Muzika je jedna od onih stvari u zivotu koju ne mozes raditi na silu - ni svirati,ni slusati,jos manje drugima usaditi u glavu.
Ako ne ide-razlaz,nema tu sta jedan drugom da zamerate. Sto pre,to bolje inace moze biti kasno za one koji zele ozbiljniju pricu.
U krajnjoj liniji mozete ponekad jammovati zajedno,onako neobavezno,tek da budete na okupu i odvalite po neki omiljeni gruv/rif,komentarisete novu mjuzu,desavanja u zivotu itd.

Bio sam u 3 takve ekipe koje nisu mogle 'da prorade' i danas,posle svih nesuglasica,kad imamo vremena jammujemo po nekoliko sati ili jednostavno cirkamo pivo i slusamo omiljene albume... Ukratko,i dalje smo prijatelji bez trunke lazne iskrenosti.

Evo,ocekujem da mi ex-gitarista (9 godina svirali zajedno) danas posalje plakate njegovog novog benda a ja cu sa zadovoljstvom da ih kacim po gradu i cimam ljude da dodju da ih cuju.

Da skratim pricu,ako su iskreni prijatelji lako cete doci do nekog resenja.
:chears:
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
DjoleObr
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 382
Joined: August 23rd, 2010, 11:54 pm
Moj Bubanj: Premier APK, Paiste, Anatolian, Symrna, Stagg
Moji bendovi: Citizen X
Inspiracija: Kerim,Lopez,Harrison
Location: Obrenovac

Re: Bendovi

Post by DjoleObr » April 5th, 2013, 1:04 pm

E hvala vam ljudi mng, trebalo mi je samo neko da mi ukaze sta je ispravno :)
Hvala vam ljudi! :)

Code: Select all

https://www.youtube.com/user/DjoleObr/videos
Post Reply