Myspace/Facebook

Ostale umetnosti, interesovanja, neobavezno ćaskanje...

Moderator: Supermoderatori

User avatar
Miron
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1398
Joined: January 22nd, 2008, 1:01 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Straight Ahead
Inspiracija: Steve Gadd, Vinnie Colaiuta, Jeff Porcaro
Location: Belgrade

Re: Myspace/Facebook

Post by Miron » May 16th, 2008, 10:24 am

Imam myspace profil, kao i profil svog benda...facebook bojkotujem, mada u poslednje vreme svracam na facebuk svoje devojkee i hranim joj kuche....ma nepitajte :D :D :D :D
http://www.myspace.com/mironjimisopic
http://www.myspace.com/straightaheadband
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Myspace/Facebook

Post by Drobac » May 16th, 2008, 1:40 pm

MarcusS wrote:kada sam ULTRA dokon, a to je kada sam na poslu,
A, zato nama drzava propada? Sto radnici ceprkaju po Face Book-u dok su na poslu. :P
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Myspace/Facebook

Post by MarcusS » May 16th, 2008, 2:36 pm

Drobac wrote:
MarcusS wrote:kada sam ULTRA dokon, a to je kada sam na poslu,
A, zato nama drzava propada? Sto radnici ceprkaju po Face Book-u dok su na poslu. :P
Ma kakvi, država nam propada jer je pola glasačkog tela ubogo u vuGla, ali da ne idemo u OFF :P
Spread the word! :)
User avatar
nameless_girl
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 211
Joined: February 23rd, 2008, 1:16 am
Moj Bubanj: Sonor F 507 stage
Location: Kraljevo

Re: Myspace/Facebook

Post by nameless_girl » May 16th, 2008, 4:28 pm

Kao rolna toalet papira zivot se odmotava... I svakom se desi, pre ili kasnije, da nema vise s cime da se obrise... ;]]]
User avatar
Blackout
Dobošar
Dobošar
Posts: 128
Joined: February 1st, 2008, 4:18 pm

Re: Myspace/Facebook

Post by Blackout » May 16th, 2008, 11:50 pm

za vecinu ljudi,spejs se svodi na dopisivanje sa ljudima sa kojima se i inace druze..
mada..i budzenje profila moze da bude extra,samo ako smislis nesto orginalno..nije fora copy pastovati code za layout..

a sto se igrica tice,ja ponekad gubim vreme na http://www.cartoonnetworkhq.net
One of the boys.

'When you are not practicing, remember, someone somewhere is practicing, and when you meet him he will win.'
User avatar
zekadrums
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 167
Joined: January 21st, 2008, 6:20 pm
Moj Bubanj: Pearl Masters, Zildjian...
Moji bendovi: @#$$^%^$%...
Inspiracija: many...
Location: Negotin
Contact:

Re: Myspace/Facebook

Post by zekadrums » May 30th, 2008, 7:02 pm

User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Myspace/Facebook

Post by MarcusS » May 31st, 2008, 4:47 am

Blackout wrote:za vecinu ljudi,spejs se svodi na dopisivanje sa ljudima sa kojima se i inace druze..
Dakle, nemerljivo korisna stvar taj majspejs :D
Spread the word! :)
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Myspace/Facebook

Post by Boris J » May 31st, 2008, 7:06 am

ma daj bre, myspace je keva... ja se secam shto sam se ja smorio u vezi tog facebook-a... jer bio je jedan moj ortak koji me je na to lozio dok josh niko ovde to nije koristio (jer on je doshao iz svedske i preko toga je ostao u kontaktu sa ljudima gore)... i kao, ajde, ajde, to je mnogo kulje nego myspace... mnogo ozbiljnije, nema skinovanja, imena, prezimena... sve kao cool... kulturishka... i dobro, onda u nekom momentu kasnije kada su vec ljudi krenuli to masovno da otvaraju otvorim i ja taj facebook i za dva dana koliko sam ga drzao stiglo mi je 30 virtuelnih poljubaca, 17 "moj vampir je ujeo tvog vampira" bullshit poruka i verovatno josh toliko slichnih gluposti... i ja sam sad u fazonu "ko je mene ovde zajebao ?"... ovo ne da nije "ozbiljnije" od myspace-a... ovo je totalna budalashtina... fckin online video igrica... i naravno obrishem to i ne hvala...

e sad, ovo sve ne treba da mrachi vas sa facebook-om... uzivajte vi, ali meni je to budalashtina totalna... shto ne znachi da myspace nije, ali argument "ovo je cool i ozbiljno a vi tamo shminkate profile" ne stoji uopste... ako nishta, to je konstruktivnije nego ujedanje virtuelnih vampira...

rant over...

:D
User avatar
alexa
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1875
Joined: February 28th, 2008, 4:54 pm
Moj Bubanj: Pearl Masters, Sabian, Zildjian
Moji bendovi: Violent Chapter, Tea Break
Inspiracija: Bubanj
Location: Beograd
Contact:

Re: Myspace/Facebook

Post by alexa » May 31st, 2008, 1:29 pm

Boris J wrote:ma daj bre, myspace je keva... ja se secam shto sam se ja smorio u vezi tog facebook-a... jer bio je jedan moj ortak koji me je na to lozio dok josh niko ovde to nije koristio (jer on je doshao iz svedske i preko toga je ostao u kontaktu sa ljudima gore)... i kao, ajde, ajde, to je mnogo kulje nego myspace... mnogo ozbiljnije, nema skinovanja, imena, prezimena... sve kao cool... kulturishka... i dobro, onda u nekom momentu kasnije kada su vec ljudi krenuli to masovno da otvaraju otvorim i ja taj facebook i za dva dana koliko sam ga drzao stiglo mi je 30 virtuelnih poljubaca, 17 "moj vampir je ujeo tvog vampira" bullshit poruka i verovatno josh toliko slichnih gluposti... i ja sam sad u fazonu "ko je mene ovde zajebao ?"... ovo ne da nije "ozbiljnije" od myspace-a... ovo je totalna budalashtina... fckin online video igrica... i naravno obrishem to i ne hvala...

e sad, ovo sve ne treba da mrachi vas sa facebook-om... uzivajte vi, ali meni je to budalashtina totalna... shto ne znachi da myspace nije, ali argument "ovo je cool i ozbiljno a vi tamo shminkate profile" ne stoji uopste... ako nishta, to je konstruktivnije nego ujedanje virtuelnih vampira...

rant over...

:D
Podržavam :thumbup: Old school myspacer
Zlo i napoako...666, 999
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Myspace/Facebook

Post by MarcusS » May 31st, 2008, 2:48 pm

Niko tebe ne tera da installiraš te gluposti, kiseve i ostala čuda.. Osim ako ti smeta što se na home page-u facebooka svaki dan menja broj notificationa, što ne vidim da je neki poseban problem jer predstavlja pola kvadratnog sanitmetra prostora na strani gde se ta informacija nalazi.

Sa druge strane, uvek imaš u tim notificationsima "block this aplication" - pa ti pozivi da installiraš taj app više ne stižu, a naravno, postoji i opcija da blokiraš određene osobe od koje ti posle ne stižu notifikacije, a takvih spamera uvek ima, pa je i to super korisna stvar.

U svakom slučaju, lako je kontrolisati situaciju. Da bi te neko smarao sa kissevima i tim sranjima, ti to moraš da installiraš, a dotle, to uopšte i ne primećuješ. A kao što rekoh, kako ima tih de facto sranja koje si naveo, tako ima i milion korisnih aplikacija o kojima myspace može samo da sanja i plagija (što i radi), verovatno bi i sam skontao da nisi izbrisao posle par poljubaca. :P

Te gluposti su mizeran deo onoga što FB pruža, i što je najbitnije, uopšte nisu integralni deo njega, pa da se shvate kao mana.
Spread the word! :)
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Myspace/Facebook

Post by Boris J » May 31st, 2008, 8:12 pm

jbt, a shta to pruza, damn it... ?

jel ima kao free kesh na kraju godine ili neshto slichno? :D :D
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Myspace/Facebook

Post by MarcusS » May 31st, 2008, 11:09 pm

Boris J wrote:jbt, a shta to pruza, damn it... ?
Kad mi neko odgovori na pitanje iz prvog posta, šta spejs pruža osim ostavljanja komentara ljudima sa kojima se i ovako druže :D, rado ću ti odgovoriti, do tada, suvislo mi je :P
Spread the word! :)
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Myspace/Facebook

Post by Boris J » June 1st, 2008, 5:12 am

apsolutno nishta, kao i facebook... :D same shit, different makeup...
User avatar
Matija
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2292
Joined: February 27th, 2008, 5:06 pm
Moj Bubanj: Mapex Drums, Anatolian Cymbals
Moji bendovi: Consecration, Feud
Inspiracija: Vinnie Colaiuta, Terry Bozzio
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: Myspace/Facebook

Post by Matija » June 1st, 2008, 12:55 pm

osim sto sam fin procenat zena koje sam posedovao u poslednjih dve godine upravo preko spejsa nasao. korist ili ne, ne znam, ali fakat jeste.

Code: Select all

http://matijaconnoisseur.blogspot.com/
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Myspace/Facebook

Post by Boris J » June 2nd, 2008, 7:20 pm

Matija wrote:osim sto sam fin procenat zena koje sam posedovao u poslednjih dve godine upravo preko spejsa nasao. korist ili ne, ne znam, ali fakat jeste.
well, there is that... lol
Post Reply