Spaun bubnjevi

Setovi & Doboši & Tomovi & Bas

Moderator: Supermoderatori

User avatar
Niki67
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 2910
Joined: September 15th, 2008, 10:51 pm
Moj Bubanj: Yamaha Recording Custom

Re: Spaun bubnjevi

Post by Niki67 » July 28th, 2011, 11:18 pm

User avatar
ProFTW
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2385
Joined: November 20th, 2007, 6:30 pm
Moj Bubanj: Gretch Catalina Maple, Istanbul Mehmet Samatya
Moji bendovi: Magic Audio Box
Inspiracija: Marco Minnemann, Derrick McKenzie, Mark Guiliana

Re: Spaun bubnjevi

Post by ProFTW » July 29th, 2011, 1:14 am

Matija wrote:sam si sebi sve objasnio.
Bejo sam ja nacisto sa tim od samog pocetka, sto kazu - dok je ovaca bice i vune. Isto tako, ko ima para i neje mu ih zhao - dace. Meni licno je to glupo, sa obzirom da placas to sto se neko igrao puzli sa delovima od bubnja. Ako imas neki solid proof da Spaun ima svoju masineriju sa kojom proizvodi shellove, ja cu naravno povuci sta sam kazao - ako je rucni rad od pocetka do kraja onda mozda i vredi te novce.
ka-PAU
User avatar
Matija
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2292
Joined: February 27th, 2008, 5:06 pm
Moj Bubanj: Mapex Drums, Anatolian Cymbals
Moji bendovi: Consecration, Feud
Inspiracija: Vinnie Colaiuta, Terry Bozzio
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: Spaun bubnjevi

Post by Matija » July 29th, 2011, 1:39 am

pa ja da bilo koga ubedjujem bez da imam dinara od tog istog proizvodjaca ne pada mi na pamet. ja samo znam da bi spaun i OCDP bili na prvom i drugom mestu kad bih jednog dana imao toliko para da me bas briga za sve... Postali smo previse "zategnuti" ovde na forumu, pocinjem da razmisljam da ljudi dolaze samo da bi se raspravljali i nadmudrivali. A to koliko je dobro za neku opstu komunu i utisak dobre atmosfere i raspolozenja ne znam koliko je dobro. ja ne zelim nikome da se zamerim, niti da bilo kome pametujem, svako ima pravo na svoj stav i misljenje, i niko ne bi trebalo da se trudi da to osporava. Moja dva centa su da je spaun do jaja, i da bi ja dao te pare kad bi ih imao za takve stvare. ko ne voli, moze da juri custom varijantu kod nekog drugog ili da nastavi da u konformizmu velikih korporacija nalazi satisfakciju zarad licnih razloga. a da ja imam taj spaun dolazili bi u kolonama da ga probate... :P

Code: Select all

http://matijaconnoisseur.blogspot.com/
User avatar
ProFTW
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2385
Joined: November 20th, 2007, 6:30 pm
Moj Bubanj: Gretch Catalina Maple, Istanbul Mehmet Samatya
Moji bendovi: Magic Audio Box
Inspiracija: Marco Minnemann, Derrick McKenzie, Mark Guiliana

Re: Spaun bubnjevi

Post by ProFTW » July 29th, 2011, 1:43 am

Matija wrote:pa ja da bilo koga ubedjujem bez da imam dinara od tog istog proizvodjaca ne pada mi na pamet. ja samo znam da bi spaun i OCDP bili na prvom i drugom mestu kad bih jednog dana imao toliko para da me bas briga za sve... Postali smo previse "zategnuti" ovde na forumu, pocinjem da razmisljam da ljudi dolaze samo da bi se raspravljali i nadmudrivali. A to koliko je dobro za neku opstu komunu i utisak dobre atmosfere i raspolozenja ne znam koliko je dobro. ja ne zelim nikome da se zamerim, niti da bilo kome pametujem, svako ima pravo na svoj stav i misljenje, i niko ne bi trebalo da se trudi da to osporava. Moja dva centa su da je spaun do jaja, i da bi ja dao te pare kad bi ih imao za takve stvare. ko ne voli, moze da juri custom varijantu kod nekog drugog ili da nastavi da u konformizmu velikih korporacija nalazi satisfakciju zarad licnih razloga. a da ja imam taj spaun dolazili bi u kolonama da ga probate... :P
Stoji Matijash, nesam hteo se raspraljam, samo da izrazim misljenje :thumbup:
Ja cu (hvala lepo) da ostanem u konformizmu i da se povinujem voljii velikih gospodara bubnja lol
A sto se tice spauna - nisam ni mapexa dosao da ti cuknem, tako da... :P
ka-PAU
User avatar
Mare
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 764
Joined: January 13th, 2008, 10:51 am
Location: Austrija
Contact:

Re: Spaun bubnjevi

Post by Mare » July 29th, 2011, 10:35 am

Matija ima pravo, previše smo "zategnuti" ovde na forumu. U svakom slučaju Spaun je samo jedna od milion manjih firmi koje prave bubnjeve tako da, kao što ste rekli, ko ima para za bacanje i može mu se, nek izvoli.
Ja nisam bubnjar, ja sam činelista
Dok ne probam lava, za mene je svinja kralj životinja
Svi instrumenti imaju dušu, samo bubanj ima muda
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Spaun bubnjevi

Post by Boris J » July 29th, 2011, 4:05 pm

Ja <3 Spaun

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O1SjE16rp8c[/youtube]

ovo mi je jedan od omiljenih dobosha (sudecci po klipovima), zvuchi sjajno :wub:
marko milojevic
Dobošar
Dobošar
Posts: 30
Joined: September 16th, 2011, 8:00 pm
Moj Bubanj: Pearl,Paiste,Remo,R Line 2A
Moji bendovi: Terror Bats,Plutonium
Inspiracija: Joey Jordison,Neil Peart,Terry Bozzio,Lazar Scelovic

Re: Spaun bubnjevi

Post by marko milojevic » September 16th, 2011, 8:28 pm

Post Reply