Fame bubnjevi

Setovi & Doboši & Tomovi & Bas

Moderator: Supermoderatori

User avatar
Mare
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 764
Joined: January 13th, 2008, 10:51 am
Location: Austrija
Contact:

Re: Fame bubnjevi

Post by Mare » July 28th, 2012, 10:29 am

Druže, nemoj se ložiti za džabe. Kakav javor, to ti je samo fora ili ćeš ga možda i dobiti ali najgoru klasu javora što možeš naći na kugli zemaljskoj.
Jednom sam uzeo (i čim sam ga otvorio, odmah spakovao i vratio) neki Fame doboš. Bio je negde 90-ak €, i na musicstore sajtu je pisalo da ima obruče od gusa. Iskreno, trebao mi je hardware te sam zato uzeo taj doboš, prvenstveno obruči. Kada sam otvorio kutiju, zaprepastio sam se. Obruči su bili od običnog zarđalog pleha, samo su na oko ličili kao gus obruči, snar mehanizam plastičan i to od one jeftine plastike, a lugovi, hajd da kažem, mogli su da prođu ako koliko bi izdržali to je pitanje. Pa sad razmisli da li se isplati uzimati to. Ovo ti je moje lično iskustvo.
Evo ti link ka njihovom sajtu (od tog doboša sa kojim sam imao gore opisana iskustva), pa pogledaj sliku i sve će ti biti jasno. Pogledaj obruče, čak su i za stranicu stavili zarđali hardware, bruka. Čudi me da to nisam ni sam primetio pre nego što sam ga naručio. Sreća moja da su ispali fer te su mi vratili pare, a ja sam njima vratio doboš.
link
Ja nisam bubnjar, ja sam činelista
Dok ne probam lava, za mene je svinja kralj životinja
Svi instrumenti imaju dušu, samo bubanj ima muda
Post Reply