Kakav je ovo dil?

Setovi & Doboši & Tomovi & Bas

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
panta
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: August 27th, 2008, 10:09 pm

Kakav je ovo dil?

Post by panta » August 29th, 2008, 9:15 pm

neka kopija pearla,ima 12,13,timpane bas 22,dobos je pearl forum u losem stanju(samo za probe),ima stalak za kontru sonor,bas pedalu slingerland,amati stalak za dobos,stalak amati za cinelu,i bez cinela je,ustvari dao bi mu za jos 30 eur rajd 20" ali hi hat nemam trenutno ispod 100eur

i ako neko moze malo da pojasni o kakvom se ovo bubnju radi ja sam kao nub za bubnjeve ..
teba mi nesto za pocetnike pa sam nabasao na ovo...mozda i za neke svirke manje ali najvise za probe da se koristi..ovo kosta 200 evrica :P

POMOC :D
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Kakav je ovo dil?

Post by MarcusS » August 29th, 2008, 11:15 pm

Jel stvarno misliš da je ovaj post zaslužio da ide u podforum "Tehnika"?

Premeštam di je mesto, sledeći put malo više pažnje kaćenju novog topika. :)
Spread the word! :)
User avatar
Chupavi_marko
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 230
Joined: March 6th, 2008, 12:53 am
Moj Bubanj: Mapex M Birch
Moji bendovi: jos nemamo ime!
Location: Beograd

Re: Kakav je ovo dil?

Post by Chupavi_marko » August 30th, 2008, 1:45 pm

iskreno, moj prvi bubanj je bio neki no name amati itd... uzeo sam ga za 200e i to sam ga vukao iz Valjeva u Beograd autobusom (to su bili dani !! :) )... nikada nisam zalio sto sam ga uzeo, ali i dalje mislim da je mozda bilo bolje da sam sacekao da skupim jos bar 200, pa da pazarim neki polovni pearl ili tamu ili tako nesto... s druge strane, imao sam bubanj i mogao sam da pocnem da vezbam i naucio sam svasta o popravljanju bubnja (stalno sam ga nesto poboljsavao :) ) ... ako da ako mislis da mozes u skorije vreme da nabavis neke parice (rodjendan, ili tako nesto, ili da iscimas matorce da di pazare neki komplet na kredit da da usisavas stan svaki dan :) )

ovo sve pricam pod uslovom da si zagrejan za bubnjanje, ako je nesto sto mislis da ce da te prodje, onda pazari sta bilo, pa kud puklo da puklo :)
svet u koloru!
panta
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: August 27th, 2008, 10:09 pm

Re: Kakav je ovo dil?

Post by panta » August 30th, 2008, 4:31 pm

Pa zas sada mi treba neki polovnjak za vezbu i neke probe ili manje svirke...naravno da bi za jedno godinu dana uzeo neki profi bubanj za vece pare..

Mada sam ja jos pocetnik i nebih hteo odmah da puknem lovu za nek moji pomisle da to nije tako skupo :D
Post Reply