Vanja58

Šta vežbate, na čemu hoćete da poradite, kako vam ide, sa čime ste zadovoljni, sa čime ne...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
Vanja58
Dobošar
Dobošar
Posts: 110
Joined: April 8th, 2009, 11:56 am
Moj Bubanj: PDP - Anatolian cymbals
Moji bendovi: Mud Factory, The Act Of Hybris
Inspiracija: Chris Adler,Buddy Rich,Danny Carey, Matt Greiner, Gavin Harrison

Vanja58

Post by Vanja58 » March 23rd, 2011, 11:48 pm

I tako i ja sada posle 2 godine sviranja pocinjem da vezbam svakodnevno :)
Za sada u sobi imam samo self made padove.Bubanj je na drugom kraju grada na mestu gde imam probe sa mojim bendom.Guma sa jedne strane,podloga za misa sa druge :D Pokusao sam da napravim neku rampu za te iste padove,jer smatram da se uopste ne isplati kupovati takve setove padova u radnjama,ali mi je prestalo da ide kada sam dosao do dela kako da kacim padove na rampu :smor: .O tom potom :D
Dobro,da predjem na stvar :blush: . Leva ruka mi je dosta slabija od desne pa se trudim to da popravim silnim onim vezbicama sa youtuba(iako ih ima puno glupih,ima ih i korisnih) tipa [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZTCjwKZ8GDk[/youtube],ali i klasicnim -> RRRRLLLLRRRRLLLLRRRRLLLL u nedogled pa mesanjem singlova i paradidla kao i dublova..Uglavnom sve ono sto izgleda dosadno :D Dobra stvar u svemu tome je sto mi nije dosadno,pa takodje uzmem i vezbam sto duze mogu [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s5EFWeTm ... re=related[/youtube] i ovako nesto :) Sve onako klasicne vezbe :) Cepam to kod kuce uvek pre probe da se zagrejem.Odlucio sam da cu da nosim moj pad svuda sa sobom i da cu napredovati u pogledu ruku. Noge pokusavam da vezbam kad god je dupla kod kuce,a to je vrlo retko,tako da noge vezbam na probi koliko je to moguce. Upravo dok kucam sve ovo osetim kako boli leva ruka sto znaci da dobro napredujem :cvike:
Naravno,nastavicu da pisem ovaj vrlo zanimljiv dnevnik :)
User avatar
Vanja58
Dobošar
Dobošar
Posts: 110
Joined: April 8th, 2009, 11:56 am
Moj Bubanj: PDP - Anatolian cymbals
Moji bendovi: Mud Factory, The Act Of Hybris
Inspiracija: Chris Adler,Buddy Rich,Danny Carey, Matt Greiner, Gavin Harrison

Re: Vanja58

Post by Vanja58 » March 23rd, 2011, 11:51 pm

Da btw,jako glupo izgleda kada vidim ovo How to play drums,al' ajde :D
Post Reply