cuvajte se prevare

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: cuvajte se prevare

Post by gajagus » January 14th, 2014, 11:03 pm

quotujem ceo slucaj i brisem jer sam posle svega ipak ispostovan na neki nacin povuci potegni ...brisem imena i povlacim javno oglasavanje pojedinaca ..lole kovine ....mozes izbrisati post i ja cu svoj ....ipak smo muzikanti
Last edited by gajagus on January 16th, 2014, 4:19 pm, edited 2 times in total.
https://t.me/pump_upp
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: cuvajte se prevare

Post by lolekovin1991 » January 14th, 2014, 11:58 pm

ako vidite kosijanera koju tuce po cayonu izigravajuci indijanca na trgu NSa
video ga juče ili pre dva dana :)
žao mi je što su te odrali
dragoljubantonovic
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 4
Joined: April 6th, 2012, 10:50 am

Re: cuvajte se prevare

Post by dragoljubantonovic » January 22nd, 2015, 10:05 pm

Lolin wrote:Ljudi čuvajte se i izbegavajte saradnju sa Zoranom Jocićem poznatim kao Đovani iz Paralije. Inače lik je rođen u Nišu bubnjario tamo i ovamo. Ima svoju firmu Maple i svoju škart robu šalje u Srbiju. Njegovi oglasi preko posrednika su na sajtu Kupujem Prodajem, perkusije, duple pedale, Orion činele i preko muzičke radnje u Nišu... Izbegavajte bilo kakavu saradnju, slanje novca i slično. Sve je navlakuša i jako lepo složena priča, čovek takav treba da se rodi...PREVARANT No1...
Evo ja prodajem robu za njega u Beogradu od marta 2013. Pre toga je za njega radio neki decko iz Zrenjanina i za taj prethodni period ne mogu da garantujem zato sto decka ne znam. Kazi sta si to kupio od mene a da je bila prevara. Oglasi i dalje stoje na kupujem prodajem i moze se videti koliko je pozitivnih ocena, a da nema ni jedna negativna. Mislim da je glupo da tako pises ovde, a verujem i da je sa ovog foruma dosta ljudi kupovalo od mene.
Post Reply