Tresu mi se ruke.

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

User avatar
issuxx
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 628
Joined: July 12th, 2009, 1:23 am
Moj Bubanj: Pearl rhythm traveller
Moji bendovi: PSYRATS & Rapid Force
Inspiracija: colaiuta, pridgen, igor malesevic
Location: Beograd
Contact:

Re: Tresu mi se ruke.

Post by issuxx » September 10th, 2011, 11:38 pm

Brate ja pre probe tacno znam sta mora da se radi. Tacno 4 sata pre probe ja moram da pojedem meso (hamburger, veshalicu ili slicno), a ako toga nema, onda 4 jaja na oko. A pred koncert ovako: Obavezno noc pre spavam 12 sati, a onda jedem ko strvina i to najgore meshishte. Pre svirke ubijem 2l kokakole sam, i jedno pivo, da smirim zivce. Znaci mi puno sto vozim skejt, pa mi pluca rade kako tako.... a sto se tice treshenja ruku, ili je premor ili zivci. Ako je premor, onda uradi kako sam gore napisao i nema da brinesh. Ako su zivci, moraces da meditiras, ja sam naucio kako da nateram dlanove da prestanu da se znoje, verovali ili ne, samo meditacija. Ako je od treme, bole te uvo, procice, to dolazi sa iskustvom. Aj ziveli :)
User avatar
filster
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 364
Joined: November 19th, 2009, 3:50 pm
Moj Bubanj: Basix Custom, Meinl HCS
Inspiracija: Dave Weckl, Srdjan Dunkic, Dragan Gaga Krstic, Amar Cesljar...
Location: Brus

Re: Tresu mi se ruke.

Post by filster » September 14th, 2011, 2:47 am

Imam mali problem, ne pijem ni kafu ni kokakolu... :D Aliii... Mislim da sam vec rekao, meni se UVEK tresu ruke POMALO, cak i sada evo... I moguce da je od zivaca, da sam nervozan, jesam brate.... i to bas... :zid:
U svakom slucaju, hvala za savete. :thumbsup: Braca smo po mesu, ja uvek tako jedem kad god mogu, i naspavam se dobro kad god mogu... :) :)
Who let the dogs out !?
User avatar
filster
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 364
Joined: November 19th, 2009, 3:50 pm
Moj Bubanj: Basix Custom, Meinl HCS
Inspiracija: Dave Weckl, Srdjan Dunkic, Dragan Gaga Krstic, Amar Cesljar...
Location: Brus

Re: Tresu mi se ruke.

Post by filster » September 17th, 2011, 2:03 pm

Reklama za cokoladicu:
Sedim, sviram bubnjeve, a u gornjem desnom uglu ono sat ubrzano vuuuum predje 7 sati a ja nisam stao... I zavrsavam, tresem se kaooo prut!!!
Vadim cokoladicu neku, pojedem, skacem na krov i na drugi i tako redom i picim kuci u cik zore... :) :) :) lol
A, a, a? Moze, A? :whistle: :whistle: :whistle: :D :D :banana:
Last edited by filster on September 27th, 2011, 4:26 pm, edited 1 time in total.
Who let the dogs out !?
marko milojevic
Dobošar
Dobošar
Posts: 30
Joined: September 16th, 2011, 8:00 pm
Moj Bubanj: Pearl,Paiste,Remo,R Line 2A
Moji bendovi: Terror Bats,Plutonium
Inspiracija: Joey Jordison,Neil Peart,Terry Bozzio,Lazar Scelovic

Re: Tresu mi se ruke.

Post by marko milojevic » September 17th, 2011, 4:11 pm

Nikad nisam imao takvo iskustvo,mogu samo da te savetujem da ne sviras bubnjeve dok te ne prodje,moze da napravi probleme u sviranju a i u zdravlju.I nemoj slucajno da si rekao :dajvops: !Ako budes pio jos vise ce da se tresu.Batali pice. :whistle:
Mislim da je imao drug takvo iskustvo,pitacu ga.
User avatar
filster
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 364
Joined: November 19th, 2009, 3:50 pm
Moj Bubanj: Basix Custom, Meinl HCS
Inspiracija: Dave Weckl, Srdjan Dunkic, Dragan Gaga Krstic, Amar Cesljar...
Location: Brus

Re: Tresu mi se ruke.

Post by filster » September 18th, 2011, 5:16 am

Ma saljem dopise za cokoladice da snimim reklamu, vidis da imam full ideju, brate... lol :D
Who let the dogs out !?
Post Reply