I QUIT!

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

zikobongos
Dobošar
Dobošar
Posts: 131
Joined: July 26th, 2008, 8:02 pm

Re: I QUIT!

Post by zikobongos » September 10th, 2011, 10:06 am

Roland Ri wrote:Tigre ne prodaji ništa!!!!!Počet ćeš opet kad-tad.Ja sa 40 kupio bubanj nakon 10 god.pauze i upiso školu bubnjeva.EEEJJJJJ!!!!Više me pali svirka i bubanj nego žena. :bend:

Razvedi se hahaha
Roland Ri
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 21
Joined: May 26th, 2011, 2:11 pm
Moj Bubanj: Sonor Beech Infite
Moji bendovi: ima ih...
Inspiracija: Ian Paice,John Bonham

Re: I QUIT!

Post by Roland Ri » September 10th, 2011, 10:32 pm

:thumbsup:
User avatar
issuxx
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 628
Joined: July 12th, 2009, 1:23 am
Moj Bubanj: Pearl rhythm traveller
Moji bendovi: PSYRATS & Rapid Force
Inspiracija: colaiuta, pridgen, igor malesevic
Location: Beograd
Contact:

Re: I QUIT!

Post by issuxx » September 10th, 2011, 11:32 pm

jesam li vec spominjao da sam prestajao sa bubnjem duze od 7 god. nisam svirao?.... tesko sam se pokajao i poceo opet. samo da znas ;)
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: I QUIT!

Post by gajagus » September 11th, 2011, 11:47 am

varijacije neozbiljnosti se mesaju sa sposobnoscu ...realne vrednosti u zivotu kopaju ritam ostavljajuci sa strane ono sto predstavlja neku osobu i ta osoba postaje obicna ....sta hocu reci .....zene ...ljubav..deca problemi su stranputice gde sebe covek daje bukvalno 100 % i kad pogleda iza sebe oseca se ko debil ma sta ce meni ta igracka zvana bubanj to je za mladje za decu itd.....ili koji ce mi ta skalamerija u kuci ......:D samo mi zauzima mesto .nazalost tako izgleda sve to kad muzicar izgubi poverenje prema sebi ...tojest izgubi onaj gram drugacijeg od ostalih i prilagodi se jednostavnom zivljenju koji ce kad tad postati opet zelja za promenom ....i opet ce za tu promenu faliti ritam ;) :chears:
https://t.me/pump_upp
marko milojevic
Dobošar
Dobošar
Posts: 30
Joined: September 16th, 2011, 8:00 pm
Moj Bubanj: Pearl,Paiste,Remo,R Line 2A
Moji bendovi: Terror Bats,Plutonium
Inspiracija: Joey Jordison,Neil Peart,Terry Bozzio,Lazar Scelovic

Re: I QUIT!

Post by marko milojevic » September 17th, 2011, 4:19 pm

Bas mi je zao. :sad: Ali ako si mnogo godina svirao pocece da ti nedostaje bubanj.Jos ako ga prodas pa zelis opet da sviras lupaces glavom u zid :zid: .Za sta si se,usput,onda trudio? :blink:
Naravno,odluka je na tebi.Sta god odlucio,postujem. :chears:
Troyan_Premier
Dobošar
Dobošar
Posts: 34
Joined: March 20th, 2010, 1:27 pm
Moj Bubanj: Sonor 2007

Re: I QUIT!

Post by Troyan_Premier » October 10th, 2011, 11:04 pm

Ja odoh u januaru u Austriju,nasao mi jedan kolega(takodje bubnjar) tamo da odradim mjesec dana u sezoni i zaradim nesto love..Prvo sto sam pitao oko onog "stan-hrana i to" bilo je jel imas ti tamo kakav bubanj da se drzim u formi..Obecao mi je svoj Sonor Special Edition..Znaci mjesecno 2200EUR i ZVIJER kad god pozelim :bend: :heavy:
User avatar
Gavrijel
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 282
Joined: December 8th, 2007, 2:41 am
Moj Bubanj: Tama /Sabian
Inspiracija: Jeff Porcaro /Omar Hakim/ Nicko McBrain/...
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: I QUIT!

Post by Gavrijel » November 20th, 2011, 3:25 am

Pazi ovako kolega, meni je u maju ove godine između ostalog moj ortoped/hirurg striktno zabranio i sviranje bunjeva. Znachi 20ak godina života mi je u pola sata palo u vodu. Ali jbg. kolena su mi skroz otišla dođavola a da ne bih ostatak života "furao mišelinke" moram da zaboravim na bubanj, biciklo i gomilu drugih stvari. E sad pošto imam dvoje dece nisam smeo da dozvolim sebi upadanje u depresiju (mislim dužu od nekih mesec dana) i moram da se nosim sa tim da nikad više neću sesti za bubanj - a sviranje mi je bilo i ostalo ono što me je uvek usrećivalo koliko god da sam bio sjeban ! Sa druge strane kad god sad vidim svoj bubanj vrlo mi je loše i zato sam počeo da rasprodajem opremu :zid: ! Jbg. sredi se ako stvarno voliš bubanj period krize ne znači da treba da dižeš ruke od svega - imao sam pauze od po par godina pa sam se opet vraćao u sviračku formu i obogaćivao sopstveni stil jer svaki put moraš više da se trudiš ! Ne znam šta bih dao da mogu ponovo da sednem i prašim, doduše sad sam prešao na perkusije što mi je potpuno nova dimenzija i bas gitaru - ali ipak nije to to !!! Dakle ne dozvoli da te kriza izbaci iz koloseka - ako voliš bubanj OK je i da napraviš pauzu ponekad ali nemoj odmah da dižeš ruke !!!
:chears: :chears: :chears:
I see faith in your eyes
Never you hear the discouraging lies
I hear faith in your cries
Broken is the promise, betrayal
The healing hand held back by the deepened nail
Follow the god that failed
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: I QUIT!

Post by lolekovin1991 » November 20th, 2011, 11:37 am

@Gavrijel

Da li si mozda razmisljao da uzmes da sviras nesto samo rukama, bongose npr? Mislim, nije to isto, ali opet je nesto sto je jako blisko sa sviranjem bubnja.
User avatar
Gavrijel
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 282
Joined: December 8th, 2007, 2:41 am
Moj Bubanj: Tama /Sabian
Inspiracija: Jeff Porcaro /Omar Hakim/ Nicko McBrain/...
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: I QUIT!

Post by Gavrijel » November 20th, 2011, 2:32 pm

lolekovin1991 wrote:@Gavrijel

Da li si mozda razmisljao da uzmes da sviras nesto samo rukama, bongose npr? Mislim, nije to isto, ali opet je nesto sto je jako blisko sa sviranjem bubnja.

Lole sad sviram perkusije u jednom bendu ! Nije to to ali pomaze malo ;-)
I see faith in your eyes
Never you hear the discouraging lies
I hear faith in your cries
Broken is the promise, betrayal
The healing hand held back by the deepened nail
Follow the god that failed
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: I QUIT!

Post by lolekovin1991 » November 20th, 2011, 3:39 pm

Pa to! :) :chears:
Post Reply