Najbolja video škola?

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Najbolja video škola?

Post by MarcusS » August 17th, 2010, 3:12 am

Zahvaljujući našem kolegi Niki67, imamo zaista pregršt novih škola na forumu, rekao bih dragocenu kolekciju svega toga...

Što mi dade ideju da vidimo kome je koja ili bolje rečeno čija škola najviše pomogla u nekom napredku, i učenju ili možda više škola tj učitelja za više elemenata svirke, itd..?
Spread the word! :)
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: Najbolja video škola?

Post by lolekovin1991 » August 18th, 2010, 12:45 am

Odlicna skola za mozak, ruke, noge, koordinaciju, timing, feel, kreativnost je BENNY GREB - The language of drumming!!! Po mom misljenju, najbolja skola!

Kod tehnike za ruke pomazu Tommy Igoe i Jojo Mayer DVDs za ruke...

Jako dobra skola je i Todd Sucherman-ova skola, ima dosta vezbi za ruke i dosta sticking pattern-a koji se mogu koristiti kao prelazi na bezbroj nacina, jednostavne vezbe za noge itd.

Iz svake od ovih skola vezbam po nesto, samo treba dosta strpljenja za rezultate, ima ih, ali za vece rezultate treba mnogo vise strpljenja nego sto ja imam...

I zelim da se zahvalim moderatoru Niki67 koji mi je prosirio kolekciju video skola skolama koje je postavio ovde i time pomogao kako meni tako i svima koji skidaju materijal... :hail:
User avatar
Niki67
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 2910
Joined: September 15th, 2008, 10:51 pm
Moj Bubanj: Yamaha Recording Custom

Re: Najbolja video škola?

Post by Niki67 » August 18th, 2010, 7:58 pm

Nema na cemu lolekovin1991 :thumbup:

Kad sam vec u ovoj temi da kazem da je meni (davno je to bilo) krajem 80' najvise pomogla v.skola:

1.Dave Weckl - Back to Basics
2.Dave Weckl - The Next Steep
Post Reply