bubnjari i zene veze brakovi i razori

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

User avatar
Sonor
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 302
Joined: May 19th, 2008, 5:46 pm
Moj Bubanj: Sonor Signature Series, SX
Moji bendovi: May Day
Inspiracija: Steve Smith

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Sonor » June 18th, 2010, 12:00 pm

Boris J wrote:one bi prve trebale biti zahvalne shto isto postoji u frizideru lol

Image
montaza, al nebitno fora je jaka
grupamayday.webs.com
User avatar
SelenaS
Dobošar
Dobošar
Posts: 104
Joined: July 21st, 2010, 1:10 am
Moj Bubanj: Tama,Sabian, Yamaha,....
Inspiracija: Mike Mangini, JoJo Mayer ,Joey Jordison, Steve Gadd,..

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by SelenaS » July 21st, 2010, 9:59 am

gajagus wrote:;) evo jos jedno pitanje koje je vrlo diskutabilno a nisam mogao da zaobidjem ....a odnosi se na ostale svere zivota ..nas bubnjara.....koji smo eto za zenski svet pomalo interesantni samim time cime se bavimo .....dok im ne dozlojadimo jer ta perfekcija u muzickom svetu razbija ostale svere zivota ....uvlaceci tu perfekciju u privatan zivot ..zene nas smatraju picajzlama.......jer mi zelimo tojest je u nasoj svesti da i nase devojke buduce zene budu na skali naseg razmisljanja shvatanja a sve ostale su ispod nas tojest neinteligentna bica ..a ako su u visini ocekujemo od njih neki maksimum .koji oni ne mogu da postignu jer zene nisu bubnjevi :D..a nasa inteligencija ne moze da se meri obicnim ljudima zato nas zene i napustaju ili smo za njih nenormalni jer smo preosetljivi ... pitanje kako drum emocije spustiti biti off normalan za buducnost i zasto najvise bubnjara su nesretni razvedeni ialkoholicari li eto mali broj njih imaju sretnu ljubav ...jer da bi bio bubnjar moras normalan karakter da polomis da bi bio azdaja i zivotinja jer ....pikolo drumer ko da i nije drumer .. mislim da se razumemo ...ako ne onda cu naglasiti sledece bubnjevi su droga ....ceo svet gasis pretvaras se u kantolupaca gde ostale svere tonu u zivotu primas se postajes muzicki narkoman jer hoces jos jos jos ..usavrsavas merilo u vezbama postaje nemerilo ....nemas kontrolu tukao bi palicama sve oko sebe pa i ukucane jer nije po tvom ritmu zbog unutrasnjeg besa zivotinje....dobro ovo zadnje je vec psihicke prirode ...:D ali ima i takvih slucajeva ...nadam se da sam objasnio .. a ima i ona solucija ....u izboru ....hoces zenu hoces decu osvesti se otkaci se bubnjeva pa cemo videti sta cemo ........:D al droga je droga...
User avatar
SelenaS
Dobošar
Dobošar
Posts: 104
Joined: July 21st, 2010, 1:10 am
Moj Bubanj: Tama,Sabian, Yamaha,....
Inspiracija: Mike Mangini, JoJo Mayer ,Joey Jordison, Steve Gadd,..

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by SelenaS » July 21st, 2010, 10:02 am

Par stvari si lepo rekao pogotovo ono"muzicki narkoman " ,ja nisam imala bas takvih problema samom cinjenicom da sam zensko XD
Ali nisam imala problema ni sa vezama ,mada sam cesto dolazila u konflikte sa prijateljima ,jer kako oni kazu "Tebi je taj bubanj bre najbitniji na svetu" ,mozda bi bilo dobro da ponekad spustis loptu i stavis bubanj u drugi plan (mozda nije nesto sto bih ja uradila ,ali eto prijteljski savet)
Pozdrav XD
User avatar
Dr.Killdrum
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 334
Joined: September 3rd, 2009, 8:00 pm
Moj Bubanj: Mapex, Paiste, Roland, OnTrigger

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Dr.Killdrum » July 21st, 2010, 7:28 pm

Sta si ti to rekla za bubnjeve????
Salim se... :zuba:
The greatest battles are won not by the strength of arm,but the strength of will.
User avatar
issuxx
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 628
Joined: July 12th, 2009, 1:23 am
Moj Bubanj: Pearl rhythm traveller
Moji bendovi: PSYRATS & Rapid Force
Inspiracija: colaiuta, pridgen, igor malesevic
Location: Beograd
Contact:

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by issuxx » July 24th, 2010, 2:55 pm

Niakd nisam imao zenu bubnjarku....
Zanimljiv koncept, moracu da probam i to jednom u zivotu... :D
User avatar
SelenaS
Dobošar
Dobošar
Posts: 104
Joined: July 21st, 2010, 1:10 am
Moj Bubanj: Tama,Sabian, Yamaha,....
Inspiracija: Mike Mangini, JoJo Mayer ,Joey Jordison, Steve Gadd,..

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by SelenaS » August 19th, 2010, 10:53 am

Hahahah dragi kolega, zena je zena ,bubnjarka ili ne ,opet ces je cekati 45 min da namesti frizuru :)
User avatar
Bastardo
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 398
Joined: March 23rd, 2010, 11:16 am
Moj Bubanj: Pearl-Mapex-Remo-Paiste-Zildijan-Tama-Meinl-VF
Inspiracija: Svaki bubnjar koji zna zasto sedi za bubnjem...
Location: Zalec - Slovenija

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Bastardo » August 19th, 2010, 1:09 pm

SelenaS wrote:...mozda bi bilo dobro da ponekad spustis loptu i stavis bubanj u drugi plan...
Neka mi ovo nkeo prevede, posto mi je jezik nepoznat, koristene reci nemaju smisla, a google translate me salje u k...c kada ovo ukucam...

lol

Joke ;)

A sa time u vezi cekanja 45 minuta da se zena isfrizira... To mi je poznato... :D Jbt, pre bih naucio da sa dve noge odsviram 5 duplih pedala u ritmu paradiddlediddle na 17/29 takt na 666 bpm, nego bi bivsa bila zadovoljna sa polozajem svake dlacice (na glavi...)...
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
User avatar
SelenaS
Dobošar
Dobošar
Posts: 104
Joined: July 21st, 2010, 1:10 am
Moj Bubanj: Tama,Sabian, Yamaha,....
Inspiracija: Mike Mangini, JoJo Mayer ,Joey Jordison, Steve Gadd,..

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by SelenaS » August 19th, 2010, 4:20 pm

Bastardo wrote:
SelenaS wrote:...mozda bi bilo dobro da ponekad spustis loptu i stavis bubanj u drugi plan...
Neka mi ovo nkeo prevede, posto mi je jezik nepoznat, koristene reci nemaju smisla, a google translate me salje u k...c kada ovo ukucam...

lol

Joke ;)

A sa time u vezi cekanja 45 minuta da se zena isfrizira... To mi je poznato... :D Jbt, pre bih naucio da sa dve noge odsviram 5 duplih pedala u ritmu paradiddlediddle na 17/29 takt na 666 bpm, nego bi bivsa bila zadovoljna sa polozajem svake dlacice (na glavi...)...


Jao bre :D Sto se ovog "stavljanja bubnja u drugi plan" tice, nisam mislila bukvalno nego je moje mishljenje da ne treba uvlaciti instrument u sve hemisfere svog zivota ,pogotovo ne u emotivnu. Ja znam da smo mi bubnjari specijalni ljudi koji zive malo drugacijim zivotom ,ali su se meni ,a i ostalim kolegama veze rasturale zbog ":Tebi je bubanj najbitniji na svetu nikad nemas vremena za mene/nas,..." ,bla,bla ....tako da teras pricu sa bubnjem (muzikom ) na jednu stranu ,a sve ostalo na drugu ,tako barem ja to radim :P
User avatar
nemanja_cs
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1366
Joined: January 13th, 2008, 7:05 pm
Moj Bubanj: Mapex Meridian Maple
Moji bendovi: Magic Beans, TheBluesMachine, Drop λ
Inspiracija: G.Harrison, B. Greb...
Contact:

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by nemanja_cs » August 19th, 2010, 4:41 pm

ja sa time nikad nisam imao problema, veza za vezu, naravno, bubanj za bubanj, kakve to veze ima, ne bih mogao to da preklapam tako. najbolje je kad se spoji, dodje ti devojka na svirku, na probu, bleja u fulu i sve, kakve svadje, to nikako...
Jedem. Spavam. Tandrljam.
http://www.youtube.com/11NeMaTz11
User avatar
Bastardo
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 398
Joined: March 23rd, 2010, 11:16 am
Moj Bubanj: Pearl-Mapex-Remo-Paiste-Zildijan-Tama-Meinl-VF
Inspiracija: Svaki bubnjar koji zna zasto sedi za bubnjem...
Location: Zalec - Slovenija

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Bastardo » August 20th, 2010, 9:52 am

SelenaS: Hehe, carice, skontao sam odmah o cemu se radi ali sam ciljao na to da bubanje NE MOZE da se "gurne na stranu" ;) Malkice sam se posalio :chears:

Nikada nisam imao frke u vezama zbog bubnja ili kojeg drugog hobija (BMX, fotografija, design, airbrush, makete, ...). Ok... Lazem... Jesam jedan put, kada sam radio airbrush na nekom frizideru, bio sam vezan na rok i radio sam posle posla svaki dan do 23:00 pa me je zena videla samo u momentu kada sam pao u krevet i ujutru kada sam telefon slao u tri lepe sto me budi... Srecom, to je potrajalo samo nekih mesec i po pa je i ona posle imala vise koristi od mene i nisam vise bio samo masina za prljanje vesa i psovanje u rana jutra... lol
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
User avatar
SelenaS
Dobošar
Dobošar
Posts: 104
Joined: July 21st, 2010, 1:10 am
Moj Bubanj: Tama,Sabian, Yamaha,....
Inspiracija: Mike Mangini, JoJo Mayer ,Joey Jordison, Steve Gadd,..

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by SelenaS » August 20th, 2010, 8:49 pm

Hahahah :D ma skontala sam ja da si shvatio ,nego ajd da ne bude da forsiram bubanj u drugi plan :P ... eee blago vama ,al ja idem u srednju jelte muzicku za bubanj ,pa je povuci potegni jer svaki dan mora da se vezba minimum 2 sata :D a onda slede gore pomenuta sranja :)
hahahah masina za psovaanje u rana jutra ,e jesi car :D
User avatar
Blackout
Dobošar
Dobošar
Posts: 128
Joined: February 1st, 2008, 4:18 pm

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Blackout » August 20th, 2010, 8:49 pm

Ja nikada nisam imala problem sa zenama lol , ali zato muskarci mogu biti prilicno ljubomorni, pa i na bubanj.
Ali sve se to lako resava.
One of the boys.

'When you are not practicing, remember, someone somewhere is practicing, and when you meet him he will win.'
User avatar
Bastardo
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 398
Joined: March 23rd, 2010, 11:16 am
Moj Bubanj: Pearl-Mapex-Remo-Paiste-Zildijan-Tama-Meinl-VF
Inspiracija: Svaki bubnjar koji zna zasto sedi za bubnjem...
Location: Zalec - Slovenija

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Bastardo » August 23rd, 2010, 11:29 am

SelenaS: E, da je i meni da "moram" da vezbam makar 2 sata na dan... :D
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
User avatar
SelenaS
Dobošar
Dobošar
Posts: 104
Joined: July 21st, 2010, 1:10 am
Moj Bubanj: Tama,Sabian, Yamaha,....
Inspiracija: Mike Mangini, JoJo Mayer ,Joey Jordison, Steve Gadd,..

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by SelenaS » August 23rd, 2010, 3:20 pm

Hehe pa zasto da ne vezbas? :) uvek moze da se izdvoji dva sata za vezbanje ,pa makar na padu
:D

@Blackout znam o cemu pricas :)
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by lolekovin1991 » August 23rd, 2010, 3:33 pm

Ja nemam problema sa zenom zbog bubnjeva, srecno sam se udao! :)
Post Reply