bubnjari i zene veze brakovi i razori

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by gajagus » June 16th, 2010, 10:13 am

;) evo jos jedno pitanje koje je vrlo diskutabilno a nisam mogao da zaobidjem ....a odnosi se na ostale svere zivota ..nas bubnjara.....koji smo eto za zenski svet pomalo interesantni samim time cime se bavimo .....dok im ne dozlojadimo jer ta perfekcija u muzickom svetu razbija ostale svere zivota ....uvlaceci tu perfekciju u privatan zivot ..zene nas smatraju picajzlama.......jer mi zelimo tojest je u nasoj svesti da i nase devojke buduce zene budu na skali naseg razmisljanja shvatanja a sve ostale su ispod nas tojest neinteligentna bica ..a ako su u visini ocekujemo od njih neki maksimum .koji oni ne mogu da postignu jer zene nisu bubnjevi :D..a nasa inteligencija ne moze da se meri obicnim ljudima zato nas zene i napustaju ili smo za njih nenormalni jer smo preosetljivi ... pitanje kako drum emocije spustiti biti off normalan za buducnost i zasto najvise bubnjara su nesretni razvedeni ialkoholicari li eto mali broj njih imaju sretnu ljubav ...jer da bi bio bubnjar moras normalan karakter da polomis da bi bio azdaja i zivotinja jer ....pikolo drumer ko da i nije drumer .. mislim da se razumemo ...ako ne onda cu naglasiti sledece bubnjevi su droga ....ceo svet gasis pretvaras se u kantolupaca gde ostale svere tonu u zivotu primas se postajes muzicki narkoman jer hoces jos jos jos ..usavrsavas merilo u vezbama postaje nemerilo ....nemas kontrolu tukao bi palicama sve oko sebe pa i ukucane jer nije po tvom ritmu zbog unutrasnjeg besa zivotinje....dobro ovo zadnje je vec psihicke prirode ...:D ali ima i takvih slucajeva ...nadam se da sam objasnio .. a ima i ona solucija ....u izboru ....hoces zenu hoces decu osvesti se otkaci se bubnjeva pa cemo videti sta cemo ........:D al droga je droga...
https://t.me/pump_upp
User avatar
Sonor
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 302
Joined: May 19th, 2008, 5:46 pm
Moj Bubanj: Sonor Signature Series, SX
Moji bendovi: May Day
Inspiracija: Steve Smith

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Sonor » June 16th, 2010, 10:27 am

po meni ne samo bubnjari nego i ostali, gitaristi, basisti i bendovi općenito..kao i nogometaši iako je kod njih t mal olakše..

teško je živjeti recimo ako sviraš, znači ti moraš biti pripravan hodat stalno, još ako je neki malo jači bend i naravno da se podosta žena to ne sviđa (kao ni mojoj :D )..

recimo, sviraš svatove, od 4.mjeseca do 12. kada je najviše svatova, ti si svaki tjedan zauzet..

ja sam imao ponudu svirati sa jednom svatovskom bendom nakon sto im je bubnjar preminuo (RIP), ali nisam prihvatio, zasto? zato sto imam fakultet, radim, a ako sviram sa njima, imam svaki tjedan 2-3 svatove, a da ne govorim ove druge svirke..to bi znacilo radim svaki dan do 4, subota i nedjelja od 4, a zamisli tek nedjelja posle svatova pa ustat ujutro na posao..umro bi za dva mjeseca.. znaci mozes zaboravit, godisnjice, valentinova, bozice, nove godine...i normalno da onda to ne ide jedno s drugim...

znaci po meni, izabares, ili zena ili karijera, s tim da kasnije kad se malo smiris, vise godina imas, moze i zena doći u obzir..mozda

ja uvijek zamsljam, kako bi bilo da se nisam ozenio, da li bi tada svirao vise, isao na svirke, mozda svirao i svatove...bas ono razmisljam..
vjerojatno bi..jer ne bih imao druge okupacije...al sad je tako kako je.pomalo sviram, vjezbam, koja svirka i meni dosta...

žena mi je čak poklonila jedan bubanj, kupila mi :thumbsup: :thumbsup:
grupamayday.webs.com
User avatar
Matija
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2292
Joined: February 27th, 2008, 5:06 pm
Moj Bubanj: Mapex Drums, Anatolian Cymbals
Moji bendovi: Consecration, Feud
Inspiracija: Vinnie Colaiuta, Terry Bozzio
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Matija » June 16th, 2010, 11:45 am

Moja zena je meni skoro roadie. Pa vi vidite. Mozda nije do zene, nego je do vas? Nisu one sve tako lose... :)

Code: Select all

http://matijaconnoisseur.blogspot.com/
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by lolekovin1991 » June 16th, 2010, 12:07 pm

Matija wrote:Nisu one sve tako lose... :)
E, nek' si im rek'o, tako je!!! :) :chears:
User avatar
Bastardo
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 398
Joined: March 23rd, 2010, 11:16 am
Moj Bubanj: Pearl-Mapex-Remo-Paiste-Zildijan-Tama-Meinl-VF
Inspiracija: Svaki bubnjar koji zna zasto sedi za bubnjem...
Location: Zalec - Slovenija

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Bastardo » June 16th, 2010, 2:20 pm

Ja sam sa zenom raskinuo, ali ne zbog bubnja ili kojeg drugog hobija... ;) A dok mi je bila zena (i dok su mi bivse bile devojke) nije bilo pizdekanja zbog bubnja. Bar jedna pozitivna stvar... lol
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by gajagus » June 16th, 2010, 3:52 pm

tacno tako ne zbog bubnjeva vec izradjen status u nasem bicu da smo iznad kvaliteta i da mozemo bolje ...stav cvrstine i stav terminatora u dusi ...nas cine da ne budemo cvetak u dusi vec da budemo cvrsti jaki ko obruci na bubnjevima ... a zene krhke ne mogu da shvate tojest da se ophode na pravi nacin normalan ko s svakim bicem jer ne vide ono sto mi vidimo i u vecini slucajeva nece okriviti bubnjeve ....:D jer nece znati sta ih je navelo na raskid misleci da je do osobe a ne do prateceg efekta...;) a sukob stikle i bas pedal nerv shot dovodi do kraha ;)
https://t.me/pump_upp
User avatar
Mzungu
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 267
Joined: February 27th, 2010, 1:23 pm
Moj Bubanj: Tama superstar custom,Anatolian
Inspiracija: Antonio Sanchez,Dave Weckl,Jeff Porcaro,Simon Philips

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Mzungu » June 16th, 2010, 3:59 pm

Bastardo wrote:Ja sam sa zenom raskinuo, ali ne zbog bubnja ili kojeg drugog hobija... ;) A dok mi je bila zena (i dok su mi bivse bile devojke) nije bilo pizdekanja zbog bubnja. Bar jedna pozitivna stvar... lol

Ista prica.
Who dares,wins!
User avatar
Gavrijel
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 282
Joined: December 8th, 2007, 2:41 am
Moj Bubanj: Tama /Sabian
Inspiracija: Jeff Porcaro /Omar Hakim/ Nicko McBrain/...
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Gavrijel » June 17th, 2010, 10:05 am

Ja sa mojom ženom nemam problema po pitanju bubnjeva, znala je šta dobija još pre nekih 7-8 godina kad smo počeli da živimo zajedno. Tako da po tom pitanju mogu samo da citiram Matiju: "Mozda nije do žene, nego je do vas?"
P.S. Više problema imam sa ćerkom koja čim vidi bubanj grabi palice i udara o isti do iznemoglosti heheheh :chears: :chears: :heavy:
I see faith in your eyes
Never you hear the discouraging lies
I hear faith in your cries
Broken is the promise, betrayal
The healing hand held back by the deepened nail
Follow the god that failed
User avatar
Bastardo
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 398
Joined: March 23rd, 2010, 11:16 am
Moj Bubanj: Pearl-Mapex-Remo-Paiste-Zildijan-Tama-Meinl-VF
Inspiracija: Svaki bubnjar koji zna zasto sedi za bubnjem...
Location: Zalec - Slovenija

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Bastardo » June 17th, 2010, 12:33 pm

Gavrijel wrote:Tako da po tom pitanju mogu samo da citiram Matiju: "Mozda nije do žene, nego je do vas?"...
Cuo sam to vec X puta... Ali... Da ti pricam detalje, skontao bi da ovaj put nije do mene ;) Bilo je par puta do mene u bivsim vezama, ali ovaj put, u braku (po prvi put........ Mozda zadnji.....?), na meni nije ni 2% krivde ;)

:chears:

Trebe, koje muvam posle braka blenu svaki put kada kazem da sviram bubanj... :D Odma pitanja tipa:"Kako uspes da odvojis noge i ruke?!" i slicno... Pa onda na brzaka pokazes neki najosnovniji beat, pa trebica blene, pa ne konta, pa onda kazes:"Da ti demonstrujem - ajmo zajedno korak po korak.". Pa stanes (ili sednes) iza nje, uzmes za ruke, nogu pod nogu, pa mlataras, ona se prvo smeska, pa se smeje, pa pocnes sa fill-ovima, pa se ona jos zesce smeska, pa se malo stiskate, pa opet smeskanje......... Pa onda scena iz pesme Bijelog dugmeta: Na zadnjem sjedistu moga auta......... :zuba:
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
User avatar
issuxx
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 628
Joined: July 12th, 2009, 1:23 am
Moj Bubanj: Pearl rhythm traveller
Moji bendovi: PSYRATS & Rapid Force
Inspiracija: colaiuta, pridgen, igor malesevic
Location: Beograd
Contact:

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by issuxx » June 17th, 2010, 3:00 pm

Nikad ne veruje zeni koja laze.
Zaprvo izreka bi trebalo ovako da glasi:
Nikad ne veruj zeni, laze :)
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by gajagus » June 17th, 2010, 4:40 pm

bubanj adrenalin a kod zena je to istina....smeh adrenalincina uzbudjenje sto bi rekli pardon na izrazu svrsavaju na stolici pokusavajuci neki drum fill a to je vec pola smuvano ostalo je tehnicke prirode :D .... :cvike: a sve zavisnost sta zelis od cure vezu ili vezu za trc .....bitno je ipresionirati jos ako se lozi na bubnjeve hohoo....dalje necu pricati :D
https://t.me/pump_upp
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Boris J » June 17th, 2010, 6:51 pm

issuxx wrote:Nikad ne veruje zeni koja laze.
Zaprvo izreka bi trebalo ovako da glasi:
Nikad ne veruj zeni, laze :)
sve si rekao as far as i'm concerned... :)
User avatar
jarod
Dobošar
Dobošar
Posts: 79
Joined: January 13th, 2010, 12:12 am
Moj Bubanj: Premier APK,Mapex meridian MR birch
Moji bendovi: Lude Krawe
Inspiracija: ima ih, Kocko

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by jarod » June 17th, 2010, 11:58 pm

E koji ste vi skotovi... Reci im Matija... Moja je glumica pa razume sa te strane umetnicku dusu.. I stvarno u drugom braku nemam frke (zasad)... :D
User avatar
Matija
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2292
Joined: February 27th, 2008, 5:06 pm
Moj Bubanj: Mapex Drums, Anatolian Cymbals
Moji bendovi: Consecration, Feud
Inspiracija: Vinnie Colaiuta, Terry Bozzio
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Matija » June 18th, 2010, 9:32 am

uvek je nesto zena kriva.... lol
bagro jedna, mozete i sami nekad do frizidera po pivo....

Code: Select all

http://matijaconnoisseur.blogspot.com/
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: bubnjari i zene veze brakovi i razori

Post by Boris J » June 18th, 2010, 10:18 am

one bi prve trebale biti zahvalne shto isto postoji u frizideru lol

Image
Post Reply