Buduca soba za vezbanje...

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
fskpzns
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 9
Joined: January 11th, 2010, 4:04 pm
Moj Bubanj: Nemam full set. Vezbam kod drugara koji me i uci.
Location: Novi Sad

Buduca soba za vezbanje...

Post by fskpzns » January 17th, 2010, 2:28 pm

Ne znam da li ovaj post (trazim savet) treba da ide ovde (ako ne sorry moderatorima) ali imam jedno pitanje...

Imam garazu koju bi na prolece preuredio i prakticno podelio na dva dela. Manji deo bio mi bila soba za vezbanje. Bila bi oko 2,70 metara siroka i oko 2-2,50 metara u dubinu. Po vasem misljenj da li je ovo OK za sobu za vezbanje ? Izolacijom bi se posebno bavio ali prvo me interesuje velicina te prestorije.

Napominjem da mi garaza nije u varijanti ispod zgrade vec iza zgrade ide dvoriste pa na samom kraju garaze.

Hvala
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Buduca soba za vezbanje...

Post by Drobac » January 17th, 2010, 2:52 pm

Evo teme ovde.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
User avatar
omen.buksa
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 632
Joined: September 23rd, 2009, 10:59 pm
Moj Bubanj: Pearl, Sabian
Moji bendovi: Ugovor S Vragom
Inspiracija: Vinnie Paul,Mike Portnoy,Gavin Harrison
Location: Sisak,HR

Re: Buduca soba za vezbanje...

Post by omen.buksa » January 17th, 2010, 3:31 pm

dobar ti je plan al je bez veze 2.50 metra i dubinu i duzinu....a jesi razmisljao da ces nakon nekog vremena htjet i nove cinele ili tako nesto sto znaci puno stalaka koji ce trazit sve vise prostora...dobra ti je ideja al sam prepolovi garazu ravnomjerno na 2 djela pa ju skrati u dubinu za neki metar...
Biti ili ne biti....PITI! : DD
fskpzns
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 9
Joined: January 11th, 2010, 4:04 pm
Moj Bubanj: Nemam full set. Vezbam kod drugara koji me i uci.
Location: Novi Sad

Re: Buduca soba za vezbanje...

Post by fskpzns » January 17th, 2010, 4:36 pm

Hvala ljudi..... ako neko ima jos neki predlog neka ne taji :-))) Bacicu sve u 3D Max pa cu da kombinujem i da se zezam.
Post Reply