Bi ili nebi, a mozda bi cak ovo...

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
omen.buksa
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 632
Joined: September 23rd, 2009, 10:59 pm
Moj Bubanj: Pearl, Sabian
Moji bendovi: Ugovor S Vragom
Inspiracija: Vinnie Paul,Mike Portnoy,Gavin Harrison
Location: Sisak,HR

Bi ili nebi, a mozda bi cak ovo...

Post by omen.buksa » January 4th, 2010, 5:05 pm

da li vam se ikada dogodilo da ste gledali neku cinelu ili dio za bubanj i htjeli ga samo zato jer vam ga idol sviđa? dogodilo mi se jednom kada sam gledao ride-ove, a ovaj hh rock ride 22 svira ga portnoy dobar mi je, a i onaj hh power bell ride 22 je isto dobar, vinnie paul ga svira itd. itd. i onda mi se sam pojavi neka slika u glavi: a ja bi ovo, ali bi ipak ovo, ali ne znam.....eto ako ste skuzili o cemu pricam...htio bi vidit dali sam jedini specijalac kojem se ovo desilo xD
Biti ili ne biti....PITI! : DD
User avatar
KIBEL BUBNJAR
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 831
Joined: September 24th, 2008, 10:05 pm
Moj Bubanj: GRETSCH Blackhawk, SABIAN B8
Moji bendovi: Kratki spoj
Inspiracija: Joey Jordison, Ian Paice, David Silivera
Location: Osijek

Re: Bi ili nebi, a mozda bi cak ovo...

Post by KIBEL BUBNJAR » January 4th, 2010, 5:47 pm

Ti kupujes opremu sebi, ono sto tebi treba i ono sto se tebi svidja a ne tvome idolu :) bar tak ja na to gledam.. Recimo moj idol je Joey jordison pa nikad nebi svirao paiste opcenito nisam se pronasao u toj firmi... ali ima nesto i u tome... Ako tvoj idol pretpostavljam da je to najcesce neki poznati bubnjar koji ima kvalitetu i love onda ti to govori da neces kupitilosu nego dobru opremu ali na prvom mjestu mi je ono sto se meni svidja i ono sto meni treba :)
I see dead people :'(
Post Reply