Bubnjarska posla

Ostale umetnosti, interesovanja, neobavezno ćaskanje...

Moderator: Supermoderatori

nebeskadevojka
Dobošar
Dobošar
Posts: 50
Joined: July 27th, 2008, 7:26 pm

Bubnjarska posla

Post by nebeskadevojka » October 20th, 2008, 3:43 pm

Aj zamislite sitaciju . Krenuli ste da tragate za poslom po prvi put i prijavite se na konkurs za prodavca u jednom posebnom lancu shopova. Moram da spomenem, veoma vam je stalo do tog posla! I sad, krenete vi, sa odredjenom tremom, ipak, i naletite na sasvim finog i kulturnog lika koji vas u jednom trenutku pita - a bubnjevi ? (Negde u CVu ste spomenuli da su vam bubnjevi interesovanje). I vi njemu krenete da objasnjavate. Ja sam rekla, eto, idem kod profesora.
I sad, sok terapija, i moj poslodavac ide kod mog profesora tu i tamo da pokupi neki trik i tako to ... i na kraju se razgovor o poslu pretvorio u razgovor o bubnjarenju.
Neverovatno iskustvo! Al meni je i dalje SULUDO stalo do tog posla. Koje su sanse da se bubnjar poslodavac smiluje bubnjarki kojoj je potreban part time posao, iako obim poslovanja recimo ne zahteva dopunsku radnu snagu po svaku cenu ?

:zuba:
Noise criminal in your neighborhood

Goodbye and Hello, as always !
User avatar
pedja_gumeni
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1359
Joined: October 30th, 2007, 11:28 am
Moj Bubanj: Sonor, Mapex, Pearl, Zildjian, Paiste, Gibraltar
Moji bendovi: Me Gusto Bend, Ground Zero
Inspiracija: Kai Hahto
Location: Novi Sad Liman 1
Contact:

Re: Bubnjarska posla

Post by pedja_gumeni » October 20th, 2008, 6:57 pm

Hehehe, al ti je uletelo, neochekivano.
Ako ste vodili prijatnu konverzaciju, usput u celoj konverzaciji spomenuli i posao, shansa je velika, josh si i zensko. :)

i shto si slala CV, ako nije potrebna dopunska radna snaga. Jel bilo konkursa za radno mesto uopshte?
WWW.MEGUSTOBEND.COM
nebeskadevojka
Dobošar
Dobošar
Posts: 50
Joined: July 27th, 2008, 7:26 pm

Re: Bubnjarska posla

Post by nebeskadevojka » October 20th, 2008, 8:04 pm

Pa tip je objavio konkurs i to na jednom internet sajtu gde se postavljaju samo oglasi za posao a ljudi ako nameravaju da se prijavljuju na posao moraju da popune taj neki sablonski CV.

Paaaa ... gumeni, ja sam otisla da razgovaram o poslu a ne bubnjarenju.
A njemu su zapravo trebali ljudi samo ne u Beogradu nego u Novom Sadu medjutim on nije eksplicitno rekao Novi Sad nego je u konkursu bilo napisano i Beograd pa se ja prijavila. Nije bas bilo kakav shop nego je na dve sekunde od moje gajbe :zuba:
Doduse, sve i da mi se smiluje ipak bih radila u drugoj radnji :zuba:
I on je spomenuo da postoji sansa da bi mu dobrodosao neko zbog povecanog obima poslovanja. Jedini moj hendikep je taj da nemogu da radim subotom jer sam aktivan student i imam predavanja bas tim danom, a to je dan kada ljudi najvise idu u shopping. :smor:
Noise criminal in your neighborhood

Goodbye and Hello, as always !
User avatar
pedja_gumeni
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1359
Joined: October 30th, 2007, 11:28 am
Moj Bubanj: Sonor, Mapex, Pearl, Zildjian, Paiste, Gibraltar
Moji bendovi: Me Gusto Bend, Ground Zero
Inspiracija: Kai Hahto
Location: Novi Sad Liman 1
Contact:

Re: Bubnjarska posla

Post by pedja_gumeni » October 20th, 2008, 10:07 pm

Ako ti ne da posao, dogovori se sa profesorom da mu da pogreshnu vezbu. :)

shalim se...

Trebala si ga odmah pitati da li si primljena ili ne. Shta ti je rekao na tu temu (glavnu)?...
jel on tebe zvao na razgovor?
Verovatno chim je spomenuo to za bubnjanje i zapamtio shta je, sigurno nije hteo da dodjesh da prichate o tome u sluzbi razgovora za posao. Jel?

Al ta subota moze da te za*ebe...
Last edited by pedja_gumeni on October 20th, 2008, 10:08 pm, edited 1 time in total.
WWW.MEGUSTOBEND.COM
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Bubnjarska posla

Post by MarcusS » October 20th, 2008, 10:08 pm

Malo da "podelimo muku", ja sam danas bio na razgovoru za novi posao u jednoj jakoj stranoj firmi, kontam da sam ostavio povoljan utisak, posle čujem kako diša nešto kaki šefici sektora u koji treba da upadnem kako "misli da se ja ne bi tu zadržavao, i da mu se čini da nisam tu došao na duže", a ja dva puta u toku razgovora kažem kako ću prva tri meseca (pošto posle tri plata raste) raditi za manje para nego na sadašnjem poslu.

A posle dobijem odgonetku: isti dan na razgovoru bila neka devojka koju je poslala tj preporučila direktorova svastika, i eto ti ga sad, šanse su mi automatski minimala. :D
Spread the word! :)
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Bubnjarska posla

Post by Drobac » October 20th, 2008, 10:20 pm

Bar vas zovu na razgovore. :P
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
nebeskadevojka
Dobošar
Dobošar
Posts: 50
Joined: July 27th, 2008, 7:26 pm

Re: Bubnjarska posla

Post by nebeskadevojka » October 21st, 2008, 12:34 am

Gumeni, pa nisam bas htela da budem previse nasrtljiva bas zbog toga sto imam taj hendikep subota i nemam iskustva, al kapiram da ako imam dovoljno inteligencije da sviram bubnjeve imam dovoljno da skapiram kako funkionise fiskalna kasa i platni promet karticama. Sarmiranje potencijalnih kupaca da ne spominjem. Ipak je to Army Shop a ja sam bubnjar ratnik.
A nisam htela da ispadnem slihtara pa da bude ... 'e meni treba posao jer je to deo dogovora sa mojima da dodjem do bubnjeva' A to je istina! Ja sebi skolarinu oni meni bubnjeve ... suma tu negde ista ... al je psiho momenat specifikum. :heavy:

Eee ... to uopste ne bi bio prvi put da neko provali kako i strane firme kod nas u jbn dvadeset i prvom veku funkcionisu po principu nepotizma. Apsolutno sam razocarana takvim drustvenim vrednostima!
Noise criminal in your neighborhood

Goodbye and Hello, as always !
User avatar
pedja_gumeni
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1359
Joined: October 30th, 2007, 11:28 am
Moj Bubanj: Sonor, Mapex, Pearl, Zildjian, Paiste, Gibraltar
Moji bendovi: Me Gusto Bend, Ground Zero
Inspiracija: Kai Hahto
Location: Novi Sad Liman 1
Contact:

Re: Bubnjarska posla

Post by pedja_gumeni » October 21st, 2008, 1:30 pm

Aha taj fazon... Jasno ratnice. :D
WWW.MEGUSTOBEND.COM
User avatar
Orgasmatron
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 272
Joined: September 20th, 2008, 10:32 pm

Re: Bubnjarska posla

Post by Orgasmatron » October 21st, 2008, 5:32 pm

nebeskadevojka wrote:Gumeni, pa nisam bas htela da budem previse nasrtljiva bas zbog toga sto imam taj hendikep subota i nemam iskustva, al kapiram da ako imam dovoljno inteligencije da sviram bubnjeve imam dovoljno da skapiram kako funkionise fiskalna kasa i platni promet karticama. Sarmiranje potencijalnih kupaca da ne spominjem. Ipak je to Army Shop a ja sam bubnjar ratnik.
A nisam htela da ispadnem slihtara pa da bude ... 'e meni treba posao jer je to deo dogovora sa mojima da dodjem do bubnjeva' A to je istina! Ja sebi skolarinu oni meni bubnjeve ... suma tu negde ista ... al je psiho momenat specifikum. :heavy:

Eee ... to uopste ne bi bio prvi put da neko provali kako i strane firme kod nas u jbn dvadeset i prvom veku funkcionisu po principu nepotizma. Apsolutno sam razocarana takvim drustvenim vrednostima!
za nash posao ti treba inteligencija????? :D :seljak:
JA VOLIM SHUM KAD SHUSHKA KRV
I LESH U ZEMLJI SHTO GRICKA CRV
MENI SE PEVA KAD VIDIM CREVA
I KAD KRV SHTRCA IZ TVOGA SRCA AHA!
nebeskadevojka
Dobošar
Dobošar
Posts: 50
Joined: July 27th, 2008, 7:26 pm

Re: Bubnjarska posla

Post by nebeskadevojka » October 21st, 2008, 7:15 pm

Pa ono ja kao pokusavam da drzim do sebe :zuba:
Ti smeta da budes pametan orgasmatron ?

A to ratnik jer se bavim borilackim vestinama :heavy:
Noise criminal in your neighborhood

Goodbye and Hello, as always !
User avatar
Orgasmatron
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 272
Joined: September 20th, 2008, 10:32 pm

Re: Bubnjarska posla

Post by Orgasmatron » October 21st, 2008, 7:35 pm

koga lazesh? PA SVIRASH BUBNJEVE POBOGU :D, pogledaj topic VICEVI O BUBNJARIMA i recice ti se samo :D. Malo shale nije na odmet a i borilachke veshtine su tu? Opa, svaka chast, ali da znam da te 25og izbegavam ako dolazish na okupljanje :D kichma mi je neshto draga u poslednje vreme, vezan sam za nju :D
JA VOLIM SHUM KAD SHUSHKA KRV
I LESH U ZEMLJI SHTO GRICKA CRV
MENI SE PEVA KAD VIDIM CREVA
I KAD KRV SHTRCA IZ TVOGA SRCA AHA!
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Bubnjarska posla

Post by MarcusS » October 21st, 2008, 9:33 pm

Ja dobio posao :cvike:

Moj lobi bio jači lol
Spread the word! :)
nebeskadevojka
Dobošar
Dobošar
Posts: 50
Joined: July 27th, 2008, 7:26 pm

Re: Bubnjarska posla

Post by nebeskadevojka » October 22nd, 2008, 12:25 am

Nisam jos stigla do viceva ... piano piano ...

Extra Marcus ... pa sad, treba da padne neka cast tim povodom :chears:
Iako se radi o manjoj plati :zuba:

Xexexe ... naravno da sam tu 25.og sa psom ... al ja sam dobro dete ( i bavim se borbenim macevanjem a ne tim kostolomackim vestinama ... mada razmatram ninjutsu :zuba: )
Noise criminal in your neighborhood

Goodbye and Hello, as always !
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Bubnjarska posla

Post by MarcusS » October 22nd, 2008, 1:21 am

Manja plata je 3 meseca, pa je tri ista, pa je posle 6 veća :cvike:

Što je još bitnije, jaka firma i sve po konza, SVE na račun, i tako to, a ko dobija pare na račun, zna razliku između minimalca i recimo 30.000 na račun kad leže, krediti, i tako to. Ma ja zadovoljan.

Čast će da bidne, nikak'a greda nije, već na okupljanju, samo da nešto ne iskrsne. :)
Spread the word! :)
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Bubnjarska posla

Post by Boris J » October 22nd, 2008, 4:06 am

MarcusS wrote:Ja dobio posao :cvike:

Moj lobi bio jači lol
cestitamo admine brate... :chears: :chears:
nebeskadevojka wrote:Sarmiranje potencijalnih kupaca da ne spominjem. Ipak je to Army Shop a ja sam bubnjar ratnik.
izjava veka.

:wink:
Post Reply