Fudbal...

Ostale umetnosti, interesovanja, neobavezno ćaskanje...

Moderator: Supermoderatori

User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Fudbal...

Post by MarcusS » October 16th, 2008, 10:33 am

Miron wrote:Joj nikako ne pratim "ove naše"...nemam živaca da budem iskren...Markuse daj mali info o tome šta se deševa :)
Aj da probam ukratko...

Posle pobede na Farskim Ostrvima, i solidnom igrom protiv Francuza, u sredu se desilo nešto što Srpski tj domaći fudbal nije video ne pamti se koliko dugo. Na travu najvećeg stadiona istrčala je 1 fudbalska ekipa kojoj nije bio cilj da ne primi gol, nego da da više od protivnika. Dakle, ne 2 nego tri! napadača, i svaka čast Antiću za cojones. Žiga srednji, Jovanović levo, i Pantelinjo desno, iza Milijaš, Krasić i Stanković, i u odbrani Obradović, Vidić, Ivanović i Krstajić.

Sve se to lepo isplatilo, pa smo Litvaniju nakantali sa 3-0.

Ali ovo što smo sinoć odigrali (opet, zahvaljujući hrabrosti selektora, opet smo igrali 4-4-3 btw Austrija je ušila Francuze 3-0!), to je blago rečeno jedna fenomenalna partija. Za 9 minuta tri komada! Prvo je Krasić spakovao svetski sa jedno 20m u dalje rašlje, zatim Jovanović na pravom mestu, a na kraju, gol Obradovića posle lepe akcije, mikronski precizan, eh, dočekasmo da bekovi daju golove! 25 minuta prošlo mi vodili 3-0, verovali ili ne.

Ali ono što hrabri više od svega su individualne partije pojedinaca.

Vidić BOG himself, najbolji odbrambeni planete zemlje, bez ikakvog preterivanja. On čovek JEDE fudbal!

Jovanović - motor u bulji, brz prodoran, spretan sa loptom, požrtvovan 95 minuta, SJAJAN!

Krasiš - pročitaj Jovanović.

Stanković - Doktorski na temu "zadni vezni". Fenomenalana.

Obradović - Konačno rešenje za levog beka na duže staze! Jako mlad, a već siguran, i pouzdan.

Pantelića nije hteo gol, ali 2x asistirao, doduše 1 slučajno, pogodio stativu, Jovanović naleteo na otpadak.

Žiga - treba mu utakmica, malo šta je uradio.

To je to... Pauza do marta, dotle šmekerski kibicujemo ostatak grupe sa čela iste. Btw, glup gol smo primili, baš me smorilo.
Spread the word! :)
User avatar
Miron
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1398
Joined: January 22nd, 2008, 1:01 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Straight Ahead
Inspiracija: Steve Gadd, Vinnie Colaiuta, Jeff Porcaro
Location: Belgrade

Re: Fudbal...

Post by Miron » October 16th, 2008, 10:53 am

Znači mi pobeđujemo...e moraću onda još malo da ne gledam, izgleda da sam bed luck...a ti me obavesti kad smo sigurno kvalifikovani, pa da se uključim... :D
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Fudbal...

Post by Boris J » October 16th, 2008, 8:49 pm

krasic polako postaje moj omiljeni reprezentativac... lik je jednostavno dobrar.
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Fudbal...

Post by MarcusS » October 17th, 2008, 1:41 am

Boris J wrote:krasic polako postaje moj omiljeni reprezentativac... lik je jednostavno dobrar.
Ne more protiv Vide niko!

Taj čovek je svetski defensive No. 1, i što je najbolje, ciga je. :D
Spread the word! :)
Post Reply