Strahovi

Ostale umetnosti, interesovanja, neobavezno ćaskanje...

Moderator: Supermoderatori

User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Strahovi

Post by Drobac » May 31st, 2010, 5:48 pm

Ja ih se ne bojim, ali je malo neprijatno kada ti je zabodu pod nokat.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
User avatar
markojah
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 495
Joined: September 1st, 2009, 2:21 am
Moj Bubanj: Tama, Sabian, Pearl
Moji bendovi: Zion Crew, Cover Up
Inspiracija: each and every one

Re: Strahovi

Post by markojah » May 31st, 2010, 5:51 pm

Drobac wrote:malo neprijatno kada ti je zabodu pod nokat
:wacko:
Jedina vrlina kojom se covek ne moze pohvaliti jeste skromnost. Kad bi se njome pohvalio, vise ne bi bio skroman.
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: Strahovi

Post by lolekovin1991 » May 31st, 2010, 5:52 pm

To nisam doziveo, niti zelim, ali znam kako je kada ti se u sekundi iscupaju dva nokta iz korena prilikom pada tribina na ruku, ali nemam sad fobiju od tribina, mada bi mi bilo neprijatno da mi se opet desi! :)
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Strahovi

Post by Drobac » May 31st, 2010, 6:02 pm

Meni su operisali urastao nokat na nozi, ali lokalna anestezija baš nije najbolje delovala, pa sam dobar deo toga osetio. Verujem da ne želite da vam prepričavam događaj. :D
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
User avatar
omen.buksa
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 632
Joined: September 23rd, 2009, 10:59 pm
Moj Bubanj: Pearl, Sabian
Moji bendovi: Ugovor S Vragom
Inspiracija: Vinnie Paul,Mike Portnoy,Gavin Harrison
Location: Sisak,HR

Re: Strahovi

Post by omen.buksa » May 31st, 2010, 6:15 pm

Nicku McBrainu su odstranjivali ride sa ruke sta mu je izrastao iz nje, ali je opet narastao...pricao sam s njim i vjerujte mi, nije bas da malo boli kak ste culi...odstranjivanje ride cinele sa ruke zato jer se s nje ne skidas zna biti jako bolno...hahahahahahaha...nego ja imam veliki strah od pasa lutalica. kad sam bio klinac pas me neki tamo random igrizao i od tad imam strah od lutalica...
Biti ili ne biti....PITI! : DD
User avatar
Loshme
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2250
Joined: October 22nd, 2007, 9:52 pm
Moj Bubanj: tama, meazzi, zildjian, istanbul, bosphorus
Inspiracija: vinnie colaiuta, gavin harrison
Location: sid/novi sad

Re: Strahovi

Post by Loshme » June 1st, 2010, 2:17 am

imam strah da ce me prebiti navijaci... :blink:
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: Strahovi

Post by lolekovin1991 » June 1st, 2010, 2:58 am

Hehehehe, do jaja! :)
Jedan lik koga poznajem je otisao u Bg sam, sa salom i dresom crvene zvezde, vratio se sa razlupanom glavom! :)
Ja nikad ne nosim navijacka obelezja kad sam van Kovina, tako da sam, siguran 95%.
User avatar
Bastardo
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 398
Joined: March 23rd, 2010, 11:16 am
Moj Bubanj: Pearl-Mapex-Remo-Paiste-Zildijan-Tama-Meinl-VF
Inspiracija: Svaki bubnjar koji zna zasto sedi za bubnjem...
Location: Zalec - Slovenija

Re: Strahovi

Post by Bastardo » June 1st, 2010, 9:24 am

Drobac wrote:Meni su operisali urastao nokat na nozi, ali lokalna anestezija baš nije najbolje delovala, pa sam dobar deo toga osetio. Verujem da ne želite da vam prepričavam događaj. :D
Znaci na istom smo... :D S time, sto to mene ove godine opet ceka, uskoro. Ovaj put, nadam se, trajno odstranjivanje i nokta i korena i jebenog prsta ako treba, majku mu nastranu........
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
User avatar
Loshme
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2250
Joined: October 22nd, 2007, 9:52 pm
Moj Bubanj: tama, meazzi, zildjian, istanbul, bosphorus
Inspiracija: vinnie colaiuta, gavin harrison
Location: sid/novi sad

Re: Strahovi

Post by Loshme » June 1st, 2010, 11:44 am

lolekovin1991 wrote:Hehehehe, do jaja! :)
Jedan lik koga poznajem je otisao u Bg sam, sa salom i dresom crvene zvezde, vratio se sa razlupanom glavom! :)
Ja nikad ne nosim navijacka obelezja kad sam van Kovina, tako da sam, siguran 95%.
pa jbg, ja uopste ne pratim sport i ne nosim nikakva navijacka obelezja, a znam da cu za vreme skolovanja sigurno jednom dobiti batine.
i sranje je osecaj kada neko mladji od tebe dodje i kaze "daj mi pare", pa sam razmisljao neku borilacku vestinu da upisem. :))

drobac i bastardo - pridruzujem se onima sa operisanim noktom, samo sto je meni lokalka radila posao.
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: Strahovi

Post by lolekovin1991 » June 1st, 2010, 11:53 am

A jednog mog druga su 3 lika okruzila u skoli i trazila mu pare, kada je on upisao srednju, oni su bili 4. godina, ali jbg, nisu znali da trenira karate i aikido, pa ih je malo ispresavijao! lol Vise mu se nikad nisu obratili... :) Ako hoces, idi pa nauci malo od samoodbrane, ne moze da skodi.
User avatar
Bastardo
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 398
Joined: March 23rd, 2010, 11:16 am
Moj Bubanj: Pearl-Mapex-Remo-Paiste-Zildijan-Tama-Meinl-VF
Inspiracija: Svaki bubnjar koji zna zasto sedi za bubnjem...
Location: Zalec - Slovenija

Re: Strahovi

Post by Bastardo » June 1st, 2010, 1:31 pm

Ja sam u djepu nosijo suzavac, patike su uvek bile dobro vezane, a u glavi mi je odzvanjao verz od Slipknot:"Only one of us walks away...!!!" :heavy:

Tri puta sam imao sranje sa nekim retardima, ali nisam pokazivao strah, pa je svaki put proslo ok ;) Nisam fajter, ali ne dam se tek tako ;)

Jos jedan strah:
Da sretnem negde bivsu zenu, posto sam cuo, da je sirila neke lazi o meni, pa bi verovatno bilo malo cudno desavanje da je sretnem negde u mraku, pa onda lisice, pa sud, pa corka, pa nema bubnja...............
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
Post Reply