Funny Pic's

Ostale umetnosti, interesovanja, neobavezno ćaskanje...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
digrejzo
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 965
Joined: October 22nd, 2007, 6:58 pm
Inspiracija: Benny Greb, Danny Carey, Jon Rice
Location: motherfucking Vranje

Funny Pic's

Post by digrejzo » May 29th, 2008, 12:20 am

http://img59.imageshack.us/img59/2696/2791oh9.jpg

ZNACI AKO SE SAD NE UPISAM NIKAD NECU
hahahahahha koji lol omg strasno
overio sam hahah
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Nemocna zena, problematican sin :(

Post by Drobac » May 29th, 2008, 12:23 am

Mislim da se adminu nece svideti ova tema.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
User avatar
digrejzo
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 965
Joined: October 22nd, 2007, 6:58 pm
Inspiracija: Benny Greb, Danny Carey, Jon Rice
Location: motherfucking Vranje

Re: Nemocna zena, problematican sin :(

Post by digrejzo » May 29th, 2008, 12:32 am

ja sam sad gledao pravila i koristio mozak i nisam uspeo da nadjem jedan jedini razlog zasto je ovo pogresno? pa jbt, reklamirali ste i gole ribe, sta sam ovde uradio sto vec nije uradjeno?
:rolleyes:

DROBAC FAIL! EPIC FAIL! lol, zezam se, ajde ispravi me valjanim argumentima :)

edit: i da, ako mislite da je ova tema "spamabilna" znaci da se na njoj prave postovi ili nesto slicno
napravite novi podforum u kome se postovi nece brojati, neka svastara, sta znam gluposti i tako te stvari nebitne
ne kazem da to treba da se uradi zbog ovog topika, nego samo predlazem
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Nemocna zena, problematican sin :(

Post by Drobac » May 29th, 2008, 1:02 am

Zamisli da sad svaki clan foruma otvori po temu sa smesnom stvari koju je video na netu. I tako svaka tema ima ukupno 5 postova od kojih najmanje 4 glase "Ala sam umro od smeha" ili "LOL" ili slicno. Ne vidim poentu takvih tema.

Da si barem otvorio temu "Smesne stvari sa neta", pa da i prodje, ali ovako ne mere.

Uostalom, nek admin odluci.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Nemocna zena, problematican sin :(

Post by Boris J » May 29th, 2008, 3:14 am

OMG :ninja:

:blink:

Marcuse?
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Nemocna zena, problematican sin :(

Post by MarcusS » May 29th, 2008, 3:27 am

If I may...

Ovakve teme se sigurno neće množiti.

Prvo, ovo je namestiti par minuta u photoshopu.. Nije nego, ni manje ni više nego je u žutaru punio, a pre toga je okrenuo na stomak, podigao joj kolena, lepo se namestio, podesio i namazao margarinom.. Ajte molim vas, Roco Zifredi bi se mučio da ga spakuje "tamo gde sunce ne sija", u neko oklembešeno komirano telo, a ne neki klinac od 16 godina, ali to je naravno nebitno...

Ako se digrejzo slaže, preimenovaću (ili on) temu u funny pics, pa da tu idu sve stvari ovog tipa, po 1 topik za svaku ovakvu stvar ne dolazi u obzir. Ako se ne slaže, ovu ćemo posle određenog vremena zatvoriti, i otvoriti novu tog tipa.
Spread the word! :)
User avatar
alexa
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1875
Joined: February 28th, 2008, 4:54 pm
Moj Bubanj: Pearl Masters, Sabian, Zildjian
Moji bendovi: Violent Chapter, Tea Break
Inspiracija: Bubanj
Location: Beograd
Contact:

Re: Nemocna zena, problematican sin :(

Post by alexa » May 29th, 2008, 5:33 am

Mrzi me da čitam... :svinja:
Zlo i napoako...666, 999
User avatar
digrejzo
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 965
Joined: October 22nd, 2007, 6:58 pm
Inspiracija: Benny Greb, Danny Carey, Jon Rice
Location: motherfucking Vranje

Re: Nemocna zena, problematican sin :(

Post by digrejzo » May 29th, 2008, 10:32 am

ja se slazem u svakom slucaju
mozete i da obrisete nije problem
nego mi je bilo smesno u trenutku pa sam postovao :D
btw, zato sam i rekao za onu foru gde se postovi ne broje
al ok, nek bude kako admin odluci, ja nemam zamerku :)
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
User avatar
Loshme
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2250
Joined: October 22nd, 2007, 9:52 pm
Moj Bubanj: tama, meazzi, zildjian, istanbul, bosphorus
Inspiracija: vinnie colaiuta, gavin harrison
Location: sid/novi sad

Re: Funny Pic's

Post by Loshme » July 7th, 2008, 9:41 pm

KENTAKI: Dva lopova su pokusala da otvore kasu sa parama tako sto su lancem vezali vratanca za branik na kamionetu. Ali umesto da iscupaju fioku na kasi, odvalili su ceo branik sa kola. Uplaseni, pobegli su kuci. A u prodavnici je ostao lanac, na kojem je i dalje bio branik kamioneta, a na njemu, naravno, i registarska tablica...


JUZNA KALIFORNIJA: Tip je usetao u policijsku stanicu, bacio kesu kokaina na salter, i zatrazio da se pod hitno uhapsi covek koji mu je to prodao.


INDIANA: Covek je usao u prodavnicu i zatrazio sav novac iz kase. Kada mu je sluzbenik predao pare, pobegao je zaboravivsi novcanik na pultu.


ARIZONA: Kompanija "Revolverasi za iznajmljivanje" se bavi iznajmljivanjem statista za vesterne. Ipak, jednog dana su primili poziv od pedesetogodisnje zene, koja je htela da poruci ubistvo svog muza. Dobila je 4,5 godine zatvora.


TEKSAS: Covek optuzen za pljacku se dogovorio da plati stetu od 9600 dolara umesto da ide u zatvor. Kada je ispisao cek, na sudu se ispostavilo da je lazan. Dobio je 10 godina.


NEP. LOKACIJA: Tip je usao u prodavnicu, izvadio pistolj, zatrazio novac i stavio vunenu carapu preko glave. Tek tada je shvatio da je zaboravio da isece otvore za oci.


NEP. LOKACIJA: Pljackas je uspesno provalio u podrum banke, kroz otvor u prizemlju, pri cemu se gadno posekao. Tek onda je shvatio da ne moze da stigne do para iz tog dela banke, a ne moze ni da se vrati kroz prozor kroz koji je usao, i da postoji opasnost da iskrvari. Onda je uzeo mobilni telefon i pozvao policiju u pomoc.


VIRDZINIJA: Dva coveka su u kamionetu otisla do robne kuce sa namerom da ukradu frizider. Udarajuci i obrusavajuci zidove i pod nekako su preneli frizider u prikolicu. Ali kamionet se zaglavio u blatu pa su pomislili da je frizider suvise tezak. Ponovo praveci lom i guleci jos zidova, vratili su frizider. Vracajuci se do vozila, shvatili su da su zakljucali kljuceve u njemu, pa su ga ostavili!


NEP. LOKACIJA: Lopov je usao u dragstor, stavio novcanicu od 20 dolara na sto i zamolio prodavca da mu je usitni. Kada je prodavac otvorio kasu, tip je izvukao pistolj, i zatrazio sve pare iz kase, sto mu je prodavac odmah dao. Onda je lopov pobegao, ostavljajuci na pultu novcanicu od 20 dolara. Ukupan iznos koji je ukrao: 15 dolara.


TEKSAS: Izvesna Armi Breser je uhapsena jer je mehanicar ispod haube njenog automobila nasao 18 paketa marihuane. Kasnije je izjavila da nije znala da je za promenu ulja potrebno otvaranje haube.


MICIGEN: Covek je usao u restoran brze hrane "Burger KIng", izvadio pistolj, i zatrazio pare. Radnik mu je rekao da ne moze da otvori kasu bez neke porudzbine. Kada je tip porucio dorucak, sluzbenik mu je rekao da je zakasnio, jer se sluzi do 7:00 (bilo je 7:50). Onda je iznervirani lopov isasao i pobegao.


LIJEZ (BELGIJA): Policija je ispitivala osumnjicenog za pljacku zlatare, ali je on rekao da je to nemoguce posto je u to vreme provaljivao u skolu! Onda su ga policajci uhapsili zbog privale.


FLORIDA: Karen Li Dzoasimi je uhapsena zbog pokusaja pljacke motela. Bila je naoruzana samo elektricnom motornom testerom koja nije bila ukljucena u struju.


MICIGEN: Kristofer Dzons, osudjen za posedovanje droge, branio se tvrdnjom da su ga policajci pretresli bez naloga. Tuzilac je rekao da im nalog nije bio ni potreban, jer je predmet u Kristoferovoj jakni mogao da bude pistolj. "Gluposti" rekao je Dzons, koji je na sudjenju nosio istu jaknu kao kriticnog dana. Skinuo je jaknu i dao je sudiji kako bi je bolje video. Sudija je u dzepu nasao paket kokaina i toliko se jako smejao, da je zatrazio pauzu od pet minuta da se sabere.


NJUPORT, R.I.: Osumnjiceni za pljacku, Dzejmi Dzonson (24) je, bezeci od policije, preskocio zicanu ogradu, pao na drugu stranu i bezao jos malo pre nego sto su ga policajci uhvatili. U policijskoj stanici su, medjutim videli da krvari. Po Asosijeted Presu, policija se vratila na mesto jurnjave, i pronasla Dzonsonove testise, koji su jos uvek visili na tarabi!


NEP. LOKACIJA: Zena je prijavila da joj je neko ukrao auto i pomenula da u kolima ima telefon. Policajac koji je pisao izvestaj odmah je pozvao broj i rekao lopovu (koji se javio) da je procitao oglas u novinama i da zeli da kupi auto. Ugovorili su sastanak i lopov je uhapsen.


SIJETL: Policija je uhapsila tipa koji je pokusao da isisa benzin iz jedne auto - prikolice, parkirane na ulici. Kada su stigli, nasli su ga kako sklupcan lezi na mestu zlocina, povracajuci fekalne materije. Ocigledno je crevo umesto u rezervoar gurnuo u cev za odvod kanalizacije. Vlasnik kuce je izjavio da nece da podigne optuznicu, jer, kako je rekao, odavno se nije tako nasmejao.


DETROIT: R.C.Gejtlin je zainteresovano prisao dvojici policajaca koji su gomili dece pokazivali kompjutersku opremu za proveru indentifikacije, instaliranu u njihova patrolna kola. Pitao je policajce kako to radi, a oni su mu zatrazili da im da neku indentifikaciju za demonstraciju. Gejtlin im je dao svoju vozacku dozvolu, a policajci su podatke ukucali u kompjuter. Posle nekoliko trenutaka uhapsili su Gejtlina zato sto je na ekranu stajala vazeca poternica za njim, zbog dve godine stare oruzane pljacke.


SENT LUIS: Izvesni Robert Paulo (32) je poceo da se gusi ispred gradske pijace. Odvezli su ga u bolnicu ali je bilo kasno. Kasnije su u njegovom grlu nasli 12 cm dugacku kobasicu. Ispostavilo se da je pokojni Paulo odlucio da ne plati hot dog koji mu je dao prodavac na pijaci, pa ga je brzo progutao i poceo da bezi, ali mu se kobasica zaglavila u grlu i udavila ga.


OKLAHOMA SITI: Denis Njutn, optuzen za oruzanu pljacku, odlucio je da otpusti advokata, i da se sam brani. I kazu da mu je dobro islo sve dok vlasnik prodavnice (koja je opljackana) nije posvedocio da je Njutn razbojnik. Kad je to cuo, ovaj je skocio, nazvao svedoka lazovom, a onda dreknuo: "Trebalo je da te ubijem na mestu!" Onda se malo smirio i dodao: "...da sam bio jedan od pljackasa." Porota je vecala 20 minuta i za Njutna predlozila 30 godina robije.


FLORIDA: Jednog dana lopov ulece u banku, noseci ski masku i pistolj i vicuci: "Freeze mother-stickers, this is a fuck-up!" (ko razume, shvatice). Za trenutak svi su ucutali, a onda je pocelo kikotanje. Na kraju su se svi prisutni valjali po podu od smeha, dok ih je postidjeni lopov gledao. Onda se okrenuo i pobegao.


KANZAS: Policija je u uhapsila 22-ogodišnjeg falsifikatora koji je na aerodromu pokušavao da proda dve lažne novcanice od po 16 dolara.



MICIGEN: Kada su dva radnika prodavnice odbili da predaju pazar pijanom pljackašu, ovaj je zapretio da ce da pozove policiju. Kada su ponovo odbili, lopov je zaista pozvao policiju koja je došla i uhapsila ga.


TEKSAS: Neko je provalio u stan izvesne Meri Tejlor, okupao se i otišao. Po izjavama policije, ništa nije uzeto osim dve posude za hladjenje vina i jedne rolne toalet papira.


MICIGEN: Kada je Ronald Eroh pobegao iz zatvora u Auburn Hilu, bio je tako siguran u sebe da je u svojoj celiji ostavio poruku: "Kada budete citali ovo, vec cu biti na pola puta do Evrope". Policija ga je uhvatila 5 km dalje od zatvora.


BELGIJA: Nakon što je vlasnik kuce u Antverpu iznenadio lopova, ovaj je brze-bolje pobegao na zadnja vrata, preskocio 3 metara visoki zid i - našao se u gradskom zatvoru.


NEP. LOKACIJA: Na letu preko Amerike, nepoznati covek je ustao iz svog sedišta, izvukao pištolj i uzeo stjuardesu kao taoca. "Okrenite avion za Detroit!" - zahtevao je. "Ali... Mi ionako letimo za Detroit..." - objasnili su mu. "Oh, dobro..." - rekao je, pustio stjuardesu i ponovo seo.


NEP. LOKACIJA: Nepoznati kriminalac ušetao je u prodavnicu oružija, pokušavajuci da je opljacka preteci - nožem! Tri radnika oružarnice su ga bez problema upucala.


FLORIDA: Dva lopova su 4. Februara 2000. godine u 22,30h opljackali KFC prodavnicu u Boynton Beachu. Preteci pištoljima, uzeli su novac od par kupaca i sa kasom u rukama istrcali napolje gde su naleteli pravo na policijski auto. Pljackaši nisu izabrali baš najbolje mesto za pljacku preko puta KFC-a je Boynton Beach policijska stanica. Da stvar bude još gora, u pola jedanaest uvece je smena, tako da je u zgradi bilo najmanje 25 policajaca.


OHAJO: Odmah nakon pljacke banke u Ohaju, kriminalac je uhvacen. Naime, cim je pobegao iz banke, lopov je pozvao 911 i raspitivao se da li je za njim raspisana poternica.


NEP. LOKACIJA: "Genijalni" bostonski lopov se nekoliko dana motao oko izvesne banke, vrebajuci pravu priliku da je opljacka. Kada se konacno rešio, ušao je u banku i stao u red pred šalterom. Kada je došao red na njega, izvukao je pištolj i viknuo: "Ovo je pljacka, niko da nije mrdno!!!". Na njegovo iznenadenje, petoro ljudi u redu iza njega izvuklo je pistolje i bez problema ga uhapsilo. To su bili FBI agenti koji su, na pauzi za rucak, stajali u redu, pokušavajuci da uzmu platu. I pored duge pripreme, genije nije primetio da je stanica FBI samo 2 vrata dalje od banke.


NEW ORLEANS: Pljackaš pocetnik je uhvacen tokom pokušaja pljacke banke. Pošto jadnicak nije imao para za pravu masku, preko lica je namazao kremu za brijanje i tako krenuo u pljacku. To bi nekako i proslo, da prilikom bega nije natrcao na staklena vrata, što ga je ošamutilo i obrisalo mu polovinu maske. Uhapšen je par minuta kasnije.


NEP. LOKACIJA: Nakon uspešne pljacke banke, lopov je uhvacen kada se sutradan vratio u tu istu banku i pokušao da uloži opljackani novac.


NEP. LOKACIJA: Nakon što se provozao tek ukradenim kolima, lopov se igrom slucaja parkirao baš pored šokiranog vlasnika automobila (ne znajuci da je to vlasnik) i pitao ga za pravac.


NEP. LOKACIJA: Kriminalac je upao u kucu i dedicu, koga je zatekao, zakljucao u orman. Na njegovu nesrecu, baš u tom ormanu se nalazila dekina kolekcija pusaka. Poslednji izveštaj - lopov je u kriticnom stanju.


FLORIDA: Majkl Harison i Kevin Karter iz Boynton Beacha su uhapšeni i osudeni za oružanu pljacku i ubistvo. Pljacku su izveli pokušavajuci da skupe novac za školovanje na policiskoj akademiji.


VIRGINIA: Charles Robertson (19) iz Virginia Beacha bi se možda i izvukao nakon pljacke banke, da nije napravio niz glupih grešaka. Nakon što je blagajnici predao papir sa zahtevima, pokupio je pare i potrcao ka vratima. Shvativši da je zaboravio ceduljicu, vratio se nazad do šaltera, uzeo papiric i istrcao napolje. Tek je trceci ka kolima, shvatio da je i kljuceve zaboravio u banci. Ipak je nekako uspeo da izbegne policiju i stigne kuci. Kada ga je cimer pitao gde su kola koja mu je pozajmio, zbunjeni Robertson je rekao da su ukradena. Nakon toga, cimer je pozvao policiju i prijavio kradu. Nepunih 20 minuta kasnije, policija je traženi auto našla par desetina metara dalje od banke. Nakon što su ustanovili da kljuc pronaden u banci odgovara prijavljenim kolima, policajci su otišli na adresu koju im je cimer ostavio i uhapsili Robertsona.


NEP. LOKACIJA: Engleski pljackaš je isplanirao savršenu pljacku; Sve je bilo na svome mestu: Banka, oružje, vreme napada, skrovište i odgovarajuci saucesnik koji bi vozio kola. Realizacija je, medutim, pošla naopako; Dok je sa vrecom para na ledima trcao ka mestu sastanka, saucesnik ga je slucajno zgazio.


NEP. LOKACIJA: Pljackaš je ušao u banku i stao u red pred šalterom, kao i svaka normalna mušterija. Kada se približio njegov red, stavio je ski masku i izvukao pištolj. A onda je nastavio da ceka da dode njegov red, da bi opljackao banku.


NEP. LOKACIJA: Avgusta 1975. godine, tri coveka odlucila su da opljackaju Kraljevsku Banku Škotske, iz Rothsaya. Medutim, poduhvat je od pocetka krenuo naopako. Kada su lopovi jurnuli u banku, zaglavili su se u rotirajucim vratima na ulazu. Nakon što im je obezbedenje pomoglo da se izvuku, zahvalili su se i izašli. Minut kasnije, krenuli su u novi juriš. Ovaj put su uspeli da produ, i objavili su da žele da uzmu 10 000 dolara. Secajuci se prvog pokušaja, službenici i mušterije su poceli da se smeju, verujuci da je to samo šala. Vodja bande je, misleci da prisutni smeju zato što je to previše novca, spustio zahtev na 1000 dolara. Kada to nije upalilo, zahtevali su 100 dolara. Na kraju, vodja je zamolio da svako dobije barem po dolar. Kako smeh nije jenjavao, jedan pljackaš se iznervirao i pokušao je da uozbilji prisutne. Skocio je na pult i uperio pušku u jednu od službenica. Medutim, kako nije bio baš spretan, okliznuo se, pao na pod i slomio nogu. Videvši da od pljacke nema ništa, preostala dva lopova su rešila da pobegnu,ali su se opet zaglavili u rotirajucim vratima.


NEP. LOKACIJA: Dvojica lopova su rešila da budu originalni pa su, umesto banke, pokušali da opljackaju ATM aparat (mašina za automatsko podizanje novca). Kada su uspeli da iscupaju aparat iz zida, spakovali su ga na kamionet i prekrili ciradom. Ono što ova dva genijalca nisu znala je to da ATM aparati imaju skrivenu kameru. Zahvaljujuci toj kameri, policija ih je brzo našla i pocela da ih juri. Kada su videli patrola kola, glupi lopovi su stali i poceli da objašnjavaju policajcima da voze veš mašinu.


NEP. LOKACIJA: Kada je priglupi pljackaš, na lošem engleskom poceo da objašnjava da želi da opljacka banku, snalažljiva službenica mu je objasnila da za pljacku mora da ima otvoren racun u banci. Nesudjeni lopov je razocaran otišao.


NEP. LOKACIJA: Plan je bio da jedan od trojice pljackaša udje u banku pred kraj radnog vremena, veže službenike u sefu i vrati se po ostalu dvojcu. Medutim, tip je zaboravio da uzme kljuc od službenika, pa su radnici ostali zakljucani u sefu a lopovi van banke.


NEP. LOKACIJA: Grupa lopova je angažovala izvesnog coveka, da vozi kola nakon njihovih pljacki. Tip se nije proslavio; Nakon prve zajednicke pljacke, vozac se uspanicio i ukocio auto. I kad su policajci stigli, nesudeni vozac je i dalje pokušavao da pokrene kola. Na sudu je utvrdeno da tip, ne samo što nije imao dozvolu, nego nikad u životu nije ni vozio automobil.


NEP. LOKACIJA: Dva francuska kriminalca pomislila su da je genijalna ideja uci u banku kroz zid susedne zgrade. Nakon višesatnog kopanja i bušenja, uvideli su da su pogrešili lokaciju - umesto u sefu, našli su se u klozetu banke.


NEP. LOKACIJA: Grupa lopova pomislila je da bi bila dobra ideja krasti kola sa onih kamiona koji voze nove automobile do prodavnica. Sve je išlo glatko, dok nisu shvatili da svaki automobil u rezervoaru ima samo litar goriva.


NEP. LOKACIJA: Jedan 14-godišnjak i jedan 15-godišnjak pojavili su se pred sudijom Lerijem Seidlinom, optuženi da su ukrali 25 kola za samo dve godine. Nakon što su decaci pušteni, shvatili su da nemaju novca za kartu do kuce. Ubrzo zatim, ukrali su autobus dvadeset-šesticu i vozili ga sat vremena, da bi ga na kraju zakucali u ogradu.


MILVOKI: Lopov iz Milvokija je rešio da ukrade jedan od popularnih pick-up kamioneta. Upao je u garažu i poceo sa obijanjem brave. Medutim, kako nikako nije uspevao da otvori bravu, razneo ju je sacmarom. Kada je konacno ušao u vozilo, shvatio je da ga ne želi jer je bilo puno rupa od metaka.


GEOGIA: Covek iz Gainesvillea optužen za prekoracenje brzine, na sudu se branio izjavom da je uzeo laksativ pa je zato žurio kuci.


NEW JERSEY: Vecina lopova krece u pljacku noseci pištolj ili pušku. Karl Rankin (35) iz Trentona je rešio da se posluži drugim metodama. On je bacio šolju vrele kafe u lice prodavca, otvorio kasu, uzeo pare i pobegao. Kasnije je ipak uhvacen.


NEP. LOKACIJA: Lopov je ušao u radnju, izvukao pištolj i zahtevao sve pare iz kase. Kada je kasirka spakovala novac po uputstvu, lopovu je zapala za oko boca viskija na polici iza kase. Medutim, prodavacica je odbila da mu da flašu, rekavši da ne veruje da ima preko 21 godine. I nakon svih ubedivanja, žena je i dalje odbijala da alkoholno pice da maloletnoj osobi. Na kraju, iznervirani pljackaš je izvukao licnu kartu i pokazao je radnici, kao uverenje da je dovoljno star. Cim je glupan otišao, kasirka je pozvala policiju i dala im pravo ime i adresu coveka koji je upravo opljackao radnju. Jadnik je uhapšen dva sata kasnije.


Nisam hteo da otvaram novu temu, ali cu predloziti nestop.

lol lol
Ognjen
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2009
Joined: November 23rd, 2007, 6:18 am
Contact:

Re: Funny Pics

Post by Ognjen » July 8th, 2008, 4:31 am

Zaboga.
User avatar
Loshme
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2250
Joined: October 22nd, 2007, 9:52 pm
Moj Bubanj: tama, meazzi, zildjian, istanbul, bosphorus
Inspiracija: vinnie colaiuta, gavin harrison
Location: sid/novi sad

Re: Funny Pic's

Post by Loshme » September 6th, 2008, 12:41 am

User avatar
digrejzo
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 965
Joined: October 22nd, 2007, 6:58 pm
Inspiracija: Benny Greb, Danny Carey, Jon Rice
Location: motherfucking Vranje

Re: Funny Pic's

Post by digrejzo » September 6th, 2008, 12:44 am

priceless LOL!
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
User avatar
ProFTW
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2385
Joined: November 20th, 2007, 6:30 pm
Moj Bubanj: Gretch Catalina Maple, Istanbul Mehmet Samatya
Moji bendovi: Magic Audio Box
Inspiracija: Marco Minnemann, Derrick McKenzie, Mark Guiliana

Re: Funny Pic's

Post by ProFTW » September 7th, 2008, 8:05 pm

Noob! lol lol lol lol lol lol lol lol lol
ka-PAU
User avatar
ProFTW
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2385
Joined: November 20th, 2007, 6:30 pm
Moj Bubanj: Gretch Catalina Maple, Istanbul Mehmet Samatya
Moji bendovi: Magic Audio Box
Inspiracija: Marco Minnemann, Derrick McKenzie, Mark Guiliana

Re: Funny Pic's

Post by ProFTW » September 15th, 2008, 8:05 pm

Image
Image
ka-PAU
User avatar
Loshme
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2250
Joined: October 22nd, 2007, 9:52 pm
Moj Bubanj: tama, meazzi, zildjian, istanbul, bosphorus
Inspiracija: vinnie colaiuta, gavin harrison
Location: sid/novi sad

Re: Funny Pic's

Post by Loshme » September 19th, 2008, 10:13 pm

Post Reply