***ELDAR***PALJEVIC***PALJA***

Bubnjarske veličine, ljudi koji inspirišu i nadahnjuju. Preporuke, komentari, solo klipovi...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
drummerka
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 5
Joined: February 28th, 2009, 3:25 am
Moj Bubanj: yamaha
Moji bendovi: ja i moja raja smo svi jedan veliki band
Inspiracija: ELDAR PALJEVIC & LARS URLICH
Location: kakanj city chumur city

***ELDAR***PALJEVIC***PALJA***

Post by drummerka » February 28th, 2009, 4:27 am

ZIVIMO U MALOM GRADICU...KAKANJ JE U PITANJU OVAJ BUBNJAR JE SAN SNOVA LJUDI TREBATE GA SAMO UPOZNATI I PREPOZNATI NJEGOVE KVALITETE FENOMENALAN JE I ON JE MOJE NADAHNUCE
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Drummer&Drummerka Till the end of timeeee
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: ***ELDAR***PALJEVIC***PALJA***

Post by Drobac » February 28th, 2009, 1:53 pm

Posto si nova na forumu (pretpostavljam da si zensko po nicku), oprosticu ti, ali sledeci put procitaj pravila foruma. Zabranjeno je pisati velikim slovima, a i treba da kazes nesto vise o doticnom. Kako da znamo ko je i sta je ako samo kazes da je tvoje veliko nadahnuce? :thumbup:
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
User avatar
drummerka
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 5
Joined: February 28th, 2009, 3:25 am
Moj Bubanj: yamaha
Moji bendovi: ja i moja raja smo svi jedan veliki band
Inspiracija: ELDAR PALJEVIC & LARS URLICH
Location: kakanj city chumur city

Re: ***ELDAR***PALJEVIC***PALJA***

Post by drummerka » March 16th, 2010, 1:06 am

Drobac wrote:Posto si nova na forumu (pretpostavljam da si zensko po nicku), oprosticu ti, ali sledeci put procitaj pravila foruma. Zabranjeno je pisati velikim slovima, a i treba da kazes nesto vise o doticnom. Kako da znamo ko je i sta je ako samo kazes da je tvoje veliko nadahnuce? :thumbup:

drug izvinjavam se za velika slova a i nije me dugo bilo na netu naravno da cu vam reci puno toga o njemu...Iz Kaknja je ne znam jesam li vec spomenula svirao je u dosta bendova...trenutno svira u TNT bendu mozete pogledati grupu na facebooku i na youtube ima klipova dosta samo ukucate ovako kako sam imenovala ovaj post...on jednostavno inspirishe kad svira a svira iz prve svaku pjesmu .. lik je cudo vjerujte mi...da sam ja ubjedjena da cu ga za par godina vidjeti na mtv-u :) pozz veliki
Drummer&Drummerka Till the end of timeeee
User avatar
drummerka
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 5
Joined: February 28th, 2009, 3:25 am
Moj Bubanj: yamaha
Moji bendovi: ja i moja raja smo svi jedan veliki band
Inspiracija: ELDAR PALJEVIC & LARS URLICH
Location: kakanj city chumur city

ELdarov performans :)

Post by drummerka » March 16th, 2010, 1:12 am

http://www.youtube.com/watch?v=ZvEb3p0HtxE

u 3h iza ponoci smo dosli da nastavimo dernek u prostoru gdje inace pravimo probe i Eldar (Palja) je malo sjeo za bubanj pogledajte :)

http://www.youtube.com/watch?v=z82GqMiLNBU

ovdje mi je malo video u klincu nemojte zamjeriti mala zezancija na bubnju usput performed by Palja naravno enjoy :)

http://www.youtube.com/watch?v=4TB9xnidPYg

tonska proba u fojnici prije svirke na bazenima pogledajte :) bilo je to lijepo i ludo iskustvo
Drummer&Drummerka Till the end of timeeee
Post Reply