Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed Back

Ovaj forum postoji zbog Vas, doprinesite njegovom razvoju Vašim mišljenjem

Moderator: Supermoderatori

User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed Back

Post by MarcusS » November 27th, 2015, 4:00 pm

Ćao ljudi :)

Dugo sam već hteo da napravim jedan ovakav topik, i izgleda da je vreme došlo. :)

Sada vidim frapantan podatak, da forum postoji već osam godina, iskreno mislio sam da je manje... Ono što je bitno je da je forum uvek bio stabilan, brz, server je padao možda jednom na par godina, brzina rada je uvek bila na najvišem nivou.

Ostaje pitanje sadržaja, diskusija i sl. Naravno, jasno je da je na forumu koji postoji osam godina a bavi se striktno jednom tematikom - bubnjem - teško obezbediti sveži sadržaj i masovne diskusije. Bilo je neminovno da u u jednom momentu dođe do oskudice novog sadržaja. Nije pomogla ni pojava facebooka (gomila ljudi koje ovde nema godinama je tamo ekstremno aktivna...) kao ni boom ostalih socijalnih mreža...

U obavezi sam da kažem po koju i o sopstvenom (ne)angažovanju sa obzirom da sam vlasnik foruma i pitao se za praktično sve od uvek. Osim u početku foruma gde je doprineo Drobac idejama i savetima dok nije digao ruke iz nebitnih razloga... Kao neko ko se bubnjem više bavi rekreativno i iz hobija nego kao stalna i ozbiljna životna aktivnost, i sa skromnim iskustvom što sviranja tako i poznavanja opreme i uopšte teorije, nažalost nisam mogao preterano da doprinesem u tom smislu kao pojedinac a kažem to jer je jako bitno a i neminovno da takvi ljudi postoje na svakom forumu koji će praktično na "silu" da pokreću teme i dopunjuju sadržaj. Osim Nikija (koji je apsolutni CAR i čini da mene bude sramota koliko se malo u nekim periodima posvećujem forumu) i mene, nema nikoga u mod timu. Realno, količina postova i sadržaja to ne iziskuje. Npr - zbog nekih stvari u sopstvenom bendu i basiste koji je otišao u Kinu trbuhom za kruhom, ja nisam seo za bubanj od tada, nekih 8, 9 meseci, što je samim tim uticalo da manje pažnje posvetim i samom forumu. Ali to sve nije bitno, želim da priznam deo sopstvene odgovornosti za manju/malu/kakvu god aktivnost foruma. Ne verujem da bih ja sam mogao mnogo u tome da pomognem sa obzirom na okolnosti koje sam naveo, ali više od ovoga što jesam sam verovatno mogao.

Drugi otežavajući faktor je taj što ja nisam vičan programiranju. Nije problem odrađivati stvari u admin panelu ali budženje modova foruma i nekih dodatnih opcija zahteva barem minimalno poznavanje koda i programiranja, koje ja nažalost ne poznajem. Raditi sve po nekim tutorijalima bez napomena koliko koja greška može da košta nije put kojim sam hteo da idem, a nisam mogao da cimam Pecu, dečka koji daje hosting forumu jer je jednostavno pretrpan poslovima i jednostavno nisam hteo niti mogao da ga cimam za svaku glupost, a svakako bi to bila neminovnost kada to odrađuje neko sa nula znanja na datu temu.

Ono što bih voleo je da se apsolutno svaki ali SVAKI član foruma koji čita ovaj topik oglasi sa svojim utiscima, predlozima, sumiranjem njihovog iskustva sa i na forumu, apsolutno nebitno kakvo je ono kvantitativno ili kvalitativno, nebitno je da li ste ovde jednom mesečnom, na 5 meseci, samo prodajete stvari u oglasima ili ste ovde svaki dan u nekoliko navrata i redovno osvežavate stranicu sa forumom u nadi za novim sadržajem... Voleo bih da iznesete svaku, ali baš SVAKU ideju koja vam padne na pamet o načinu na koji bi mogli da unapredimo forum, pospešimo mu funkcionalnost, sadržajnost, privučemo veći broj aktivnih ljudi... Činjenica da forum postoji osam godina i da praktično nema teme o kojoj nismo razgovarali svakako je otežavajući faktor, ali ko zna, dobrih ideja verovatno ima.

Dakle, apelujem, da ne kažem - molim vas :) - bacite u post apsolutno sve što imate o forumu, bilo kritika, bilo ideja, bilo utisak, bilo podrška, nebitno je... Niko se neće ljutiti, a stvarno me zanima "stanje" zajednice posle svog ovog vremena... Nebitno koliko ste ovde, da li imate 3, 4 posta ili 10.000, možda je čak i bitnije mišljenje ovih prvih (u smislu, zašto se nisu intenzivnije uključili u same diskusije i sl).

Apsolutno svako mišljenje je bitno makar napisali samo "forum je cool" ili "forum je sranje". Ideje o načinu na koji bi forum mogao ubuduće da radi kao i svaki vid unapređenja istog sa bilo sadržajnog ili tehničkog aspekta je neprocenjiv...

Izvolite i hvala. ;)
Spread the word! :)
User avatar
ProFTW
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2385
Joined: November 20th, 2007, 6:30 pm
Moj Bubanj: Gretch Catalina Maple, Istanbul Mehmet Samatya
Moji bendovi: Magic Audio Box
Inspiracija: Marco Minnemann, Derrick McKenzie, Mark Guiliana

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by ProFTW » November 27th, 2015, 4:56 pm

Eh bogu mi, ni ja nijesam bio ovde, ima nekoliko godina, iako je prica bila svojevremeno cini mi se sa nikijem da i ja udjem u mod tim, koliko sam visio ovde xD
Sto se tice stanja, mislim da ne bi bilo zgoreg aktivirati neku promo kampanju na gore pomenutim socijalnim nedijima, jer kontam da, kako je vreme prolazilo, da je deo stare ekipe odumro, te postoji potreba za novim snagama, a ne znam koliko su forumi, kao sredstvo komunikacije u toku sa danjsnjim vremenom.
also pozdrav za celu ekipu, nesam vas dugo dugo sve video, koliko god da vas je ostalo od starih :D
ka-PAU
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Goatbeard » November 28th, 2015, 1:51 am

Rezervacija!

Ostavljam sebi napomenu da tokom dana (kad se naspavam) otkucam par redova.
Iz prve ruke i umorne glave, nedostaju nam ljudi i nove teme.
U prevodu: malo poseta, držimo se istih tema ko pijan plota, ubile nas društvene mreže itd.

Sledi revizija.
'Noć svima! :chears:

DOPUNA 29.XI 2015. god.

Za početak da se podsetimo.
Na današnji dan... :whistle:

Pre svega, zahvalnica kolegi/drugu/bratu/gosn Markusu, za pokretanje i održavanje ovog foruma.
"Ko je vas poznavao..." :chears: :rakija: :banana:

Osim susreta 'oči u oči', ovo je možda najbolje mesto za okupljanje bubnjara.
Ne smaraju nas reklame, lažni prijatelji i ostale gluposti kojima obiluju društvene mreže.

Po mom mišljenju, forum ima sve što jedno ovakvo okupljalište na mreži treba da ima,
samo smo malo posustali iz razno-raznih razloga.

Jedini predlog zasad, tiče se razmene iskustava o muzici: snimanju, produkciji, programima
i opremi koju koristimo. Tu priča malo 'škripi', ali možda previše očekujem. :rolleyes:

Toliko od mene.

Živi bili! :chears:
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
downbeat
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2181
Joined: March 1st, 2008, 1:26 pm
Moj Bubanj: Manic Drum, Istanbul Cymbals
Location: Banja Luka

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by downbeat » December 1st, 2015, 11:48 pm

Već danima razmišljam šta bih napisao...
Zaista, meni je forum fenomenalan.. Poprilično često upadnem, pogledam da li je neko nešto napisao.
Činjenica, primjetna je slaba posjeta (da li je? ili ljudi samo ne komentarišu) i koji je razlog toga, zaista ne znam. Da li su društvene mreže krive ili nešto drugo, nemam pojma. Znam samo da nije zbog sadržaja foruma. Pošto ima sve i svašta za pročitati.. gomila informacija. Samo treba pročačkati.
User avatar
DjoleObr
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 382
Joined: August 23rd, 2010, 11:54 pm
Moj Bubanj: Premier APK, Paiste, Anatolian, Symrna, Stagg
Moji bendovi: Citizen X
Inspiracija: Kerim,Lopez,Harrison
Location: Obrenovac

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by DjoleObr » December 7th, 2015, 12:01 pm

Ljudi sve je super, ali ocigledno je da je tema sve manje i da su ljudi manje zainteresovani. :/

Code: Select all

https://www.youtube.com/user/DjoleObr/videos
User avatar
downbeat
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2181
Joined: March 1st, 2008, 1:26 pm
Moj Bubanj: Manic Drum, Istanbul Cymbals
Location: Banja Luka

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by downbeat » December 7th, 2015, 1:50 pm

DjoleObr wrote:Ljudi sve je super, ali ocigledno je da je tema sve manje i da su ljudi manje zainteresovani. :/
..gledaj, sa druge strane, recimo da ima tema o 93% stvari koje postoje u svijetu bunjeva.. znači, pričalo se o svemu i svačemu.
Ali da, ipak, sve je manje posjete, čini mi se.
Flavije
Dobošar
Dobošar
Posts: 35
Joined: February 8th, 2015, 8:19 pm
Moj Bubanj: Roland TD-4 KP

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Flavije » December 9th, 2015, 9:49 pm

Pozdrav svima,

Svracam povremeno, ali zbog sticaja cudnih zivotnih okolnosti, ukljucujuci i ozbiljnu bolest i dugo lecenje koje sam morao pregurati, nisam stigao ni da se predstavim a kamoli nesto vise da se ukljucim, iako imam volju i zelju da doprinesem puno vise.
Nadam se da cu to uskoro popraviti narocito u delu koji govori o elektronskim bubnjevima za amatere buduci da tu imam dugogodisnje iskustvo.
Na forum nemam nikakve zamerke, niti imam neke posebne sugestije, jedino mi je zao sto nema vece aktivnosti postojecih i nema nekog posenog priliva novih clanova. Na zalost mislim da je to stanje odraz prilika u nasem drustvu, vise nego sto je to do foruma. Buduci da sam matorac, mogu posvedociti da je tamo negde sedamdesetih i osamdesetih u svakoj drugoj garazi ili podrumu postojao poneki bend iako nisi imao gde da kupis instrumente, odnosno u BG su bile dve radnje sa ruskim gitarama koje su pravili zatocenici u sibirskim gulazima, a bubnjeve sam pravio od kartonskih kutija od praska za ves. Danas imas da kupis sta oces, ali veoma malo ljudi se uopste bavi muzikom na bilo koji nacin. Posebno mislim da su mali procenti ljudi koji se bave bubnjevima. Nadam se da ce se to sto pre promeniti, itekako bi godilo svima pa i ovom forumu.
Potrudicu se da u skorije vreme napravim predstavljanje i postavim nekoliko tema u delu elektronski bubnjevi.....
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by MarcusS » December 11th, 2015, 3:26 pm

Flavije wrote:Pozdrav svima,

Svracam povremeno, ali zbog sticaja cudnih zivotnih okolnosti, ukljucujuci i ozbiljnu bolest i dugo lecenje koje sam morao pregurati, nisam stigao ni da se predstavim a kamoli nesto vise da se ukljucim, iako imam volju i zelju da doprinesem puno vise.
Nadam se da cu to uskoro popraviti narocito u delu koji govori o elektronskim bubnjevima za amatere buduci da tu imam dugogodisnje iskustvo.
Na forum nemam nikakve zamerke, niti imam neke posebne sugestije, jedino mi je zao sto nema vece aktivnosti postojecih i nema nekog posenog priliva novih clanova. Na zalost mislim da je to stanje odraz prilika u nasem drustvu, vise nego sto je to do foruma. Buduci da sam matorac, mogu posvedociti da je tamo negde sedamdesetih i osamdesetih u svakoj drugoj garazi ili podrumu postojao poneki bend iako nisi imao gde da kupis instrumente, odnosno u BG su bile dve radnje sa ruskim gitarama koje su pravili zatocenici u sibirskim gulazima, a bubnjeve sam pravio od kartonskih kutija od praska za ves. Danas imas da kupis sta oces, ali veoma malo ljudi se uopste bavi muzikom na bilo koji nacin. Posebno mislim da su mali procenti ljudi koji se bave bubnjevima. Nadam se da ce se to sto pre promeniti, itekako bi godilo svima pa i ovom forumu.
Potrudicu se da u skorije vreme napravim predstavljanje i postavim nekoliko tema u delu elektronski bubnjevi.....
Hvala druže, ovakva mišljenja ljudi kojima je ovo prvi post na forumu su stvarno dragocena!

Neka to bude primer i ostalima koji nisu toliko aktivni da ne treba da misle da je njihovo mišljene nebitno, stvarno svako apsolutno svako mišljenje je dobrodošlo.
Spread the word! :)
User avatar
Dida_Vasic
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: February 28th, 2012, 7:15 pm
Moj Bubanj: Pearl Export Custom
Moji bendovi: Face to Face, FatWalk, Outlaw
Inspiracija: Mike Bordin, John Bonham, Vinnie Colaiuta, Ian Paice, Manu Katché
Location: Zemu

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Dida_Vasic » February 6th, 2016, 9:11 pm

Pre svega pozdrav svima, a onda i da "bacim" neku rec.

Nisam previse aktivan na forumu i ako sam clan, za koji dan, vec cetiri godine, ali svakako mislim da nije upitanju kvalitet tema ili nedostatak istih sto se broj poseta smanjio, vec, sa aspekta jednog programera, to sto forum, osim na desktop racunarima, nije dostupan i na smartphone uredjajima, a u danasnje vreme je to jako bitno.

Dakle, moj predlog je da se mozda proba sa nekom vrstom aplikacije, a ima ih po netu besplatnih, koja website (u ovom slucaju forum) "prebacuje" u mobilno optimizovan i na taj nacin se korisnicima pruzi prilika da se u bilo koje vreme i na bilo kojem mestu uloguju na forum.

Sto se tice samog foruma, od mene cista 10-ka.

Dida Vasic
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by gajagus » February 6th, 2016, 10:00 pm

Pozdrav takodje ....svracam na sajt cesto a zasto bog ce ga znati izgleda navika ....postoji period u zivotu kad eksperimentises sa svime i svacime ocigledno je to uhvatilo globalni smisao i kad smo se svi izeksperimentisali sa raznim pitanjima i podpitanjima ...izgradismo jedni druge izvukli informaciju nadoknadili koliko treba i tad se desi bas ono ...uzeo sam dosta i ucutao se ..ako se moze reci uzeo sam informacije koje su mi bile potrebne u siroj sveri zaokruzio i stao ..kad se prebaci na druge svere u zivotu ...nije samo ovde to slucaj to je svuda i u svacemu ..eksperimentisanje dobija ulogu utisavanja ...da li je to do globalnog bog ce ga znati cega kad se gubi svaki smisao vrednosti ...budes originalan pa i ta originalnost rusi svoj smisao vrednosti i ponovo si na pocetku ...toliko maski toliko pokusaja i na kraju opet se docekamo na pojavu izbora iluzija i stvarnost sve dok se pojava ne umori od svega i setanja levo desno ..gde je svaki let u nesto neko novo iskustvo sa pilotskom kapicom sve dok ne pocne da zulja i da steze pa shvatimo da je kapica neprirodna i nepozeljna glavici slobodici ..gologuzi dodjosmo gologuzi cemo i otici ali sa ispunjenim umom i iskustvom dok nam i to ne iscezne tamo negde tamo nekad :D .
https://t.me/pump_upp
User avatar
Ghostnote
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 586
Joined: October 27th, 2007, 10:35 pm
Moj Bubanj: Sonor, Paiste, Remo, Gibraltar, Vic Firth

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Ghostnote » February 7th, 2016, 8:11 pm

Opalo je interesovanje omladine za sviranje generalno pa tako i za bubnjeve. Mislim da je finansijski faktor presudan. Bar ja tako primećujem u svojoj bližoj okolini. Nije kao što je bilo pre 10-ak godina. Ima dosta "novih" ljudi koji vole muziku, dolazi se na svirke, ali retko ko se hvata instrumenta. Plus, napredak facebook-a je uticao da forum kao vid društvene komunikacije padne u drugi, treći plan. Na ovaj forum s vremena na vreme se priključi neki novi član koji bude kratko aktivan pa se posle kratkog perioda više ne pojavljuje.
Razumem da su sve teme već odavno obrađene i prežvakane ali smatram da bez obzira na to, svakom novom članu treba odgovoriti na pitanje, koliko god ono "početnički" zvučalo. Uglavnom im se daju odgovori tipa: "Pročešljaj malo prethodne stranice, već smo o tome diskutovali" ili "Pogledaj na YouTube, imaš gomilu klipova o tome". Mislim da je to greška i da to doprinosi izumiranju foruma. Tako da apelujem svakog ko može da odgovori na pitanje koje postavi novi član, neka to i uradi. Pa makar kolega već napisao mišljenje kao što je i tvoje, napiši ti isto to. I ne treba da vam bude ispod časti da diskutujete sa nekim ko tek počinje da svira. Nisu svi profesionalci i ne interesuju svakg bearing edge i obruči na nekom custom dobošu. Ja sam pomagao savetima onoliko koliko znam ali uglavnom preko p.m. jer sam video da nema drugih zainteresovanih koji bi im hteli dati odgovor. Mora se pokrenuti neki "restart" u komunikaciji, inače će se ovaj forum svesti samo na postavljanju klipova sa YT i međusobnoj diskusiji desetak ljudi. :sad:
User avatar
cherny013
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 361
Joined: August 11th, 2008, 8:44 pm
Moj Bubanj: Sonor, Zildjian, Paiste, Evans
Moji bendovi: Magacin, Hellior
Inspiracija: Gavin, Portnoy, Rockenfield, Phillips...
Location: Pancevo
Contact:

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by cherny013 » February 9th, 2016, 8:18 am

Forumi su, generalno, doziveli pad posecenosti nakon ekspanzije drustvenih mreza. I tu, za sada, nema pomoci. Sto se tice mobilne verzije, mozda bi trebalo razmisliti o tome da se forum prijavi u Tapatalk, pa da se bar tako omoguci pristup kroz mobilnu aplikaciju, sam proces je jednostavan.

Da se ne pravdam, forum posecujem manje, posto imam jos 100 drugih zanimacija i obaveza, tako da je tu uglavnom kriv manjak vremena, ali dodjem, bacim pogled redovno...

Fali mi stara ekipa (matija, alexa, boris, corzzika, ixus, koske....) unsure
He has the wisdom of youth and the energy of old age...
User avatar
Woody
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1412
Joined: October 14th, 2010, 1:07 pm
Moj Bubanj: Mapex, Pearl, Ludwig, Paiste, Anatolian, Roland
Moji bendovi: Dancing Waves, freelance
Inspiracija: Bonham, McBrain, Kache, Bordin, Collins, Copeland, Garo...
Location: Beograd, highseas

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Woody » February 18th, 2016, 2:23 am

Ahoy maties! Moje stanje nije toliko bitno, mada podrazumeva da nisam prečesto online uopšte. Dolazim relativno redovno i pratim otprilike šta se dešava. Stanje je takvo da nemam na mnogo šta da odgovorim, a vremena za postavljanje novih tema imam još manje... to je šteta jer sam dosta radio, dosta stvari naučio i video, ali nisam imao prilike da to dokumentujem. Za sad mogu da obećam par kavera i koju galeriju slika sa putovanja. Moj lični slučaj odsustva iz aktivnog forumašenja nije vezan za FB jer ga ne igram, mislim da je to kod dosta ljudi samo izgovor jer je na fejsu lakše bacati neobavezne komentare i smajlije, a ovde se ipak traži malo sadržaja. I eto jedne nepoznate koju jurimo; ako bi smo privukli više ljudi koji kreiraju sadržaj, imali bi smo i više dijaloga. Znam koliko je bitno da neko započne zanimljivu temu ili postavi pitanje na dobar način. To što smo za ovoliko godina dosta stvari već pretresli ne znači da se bubnjarski svet ne razvija. Jaki strani forumi sigurno imaju aktivne članove koji, opet, imaju o čemu da pišu!

Opet se rastorokah, ali nisam davao glasa odavno, valjda mi je oprošteno? :P

Mogao bih da predložim jedan strateški zahvat. Posle dogovora ko će sve time da se bavi, izvučemo nekoliko najposećenijih tema (ne mislim na YT zajebancije) i probamo da nađemo stručne i poznate ljude koji bi napisali osvrte na goruće teme. Mislim na česta pitanja o materijalima nekih serija, poređenja ili uputstva o izboru pri kupovini, možda čak i neki in-depth review popularnih bubnjeva, činela, hardvera i sl. Naravno, ne moramo da se zadržimo na opremi, može tu da bude i priče o tehnici, anatomiji, akustici... Bilo je takvih tema, ali ih ima sve manje. Kolega Flavije je jedan od požrtvovanih koji je našao vremena i volje da podeli sa nama detaljan osvrt na nešto u šta se valjano razume. Možda bi nešto takvo napisano od strane poznatog ili stručnog lica pokrenulo malo više aktivnosti... na ovim prostorima kojekude :) Takođe, pre nekog vremena smo imali situaciju da su, posle dosta interne rasprave, ljudi iz poznate muzičke prodavnice objavili par informacija iz prve ruke apropo rasprodaje njihovih zaliha. Učešće predstavnika velikih firmi je nešto što može da doprinese većoj aktivnosti i informisanosti, a jako slabo je pokriveno! Da lako je izguglati ponudu i cene skoro (!) svake prodavnice, ali je to često neažurirano ili nepotpuno, a ovde bi smo mogli da saznajemo stvari pre nego što neko slučajno dojavi da je u toku akcija ili da se pojavilo nešto novo i zanimljivo. Lepo njima - lepo nama!

:headbang:
The Sea, The Sea
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by MarcusS » February 23rd, 2016, 2:32 pm

Ljudi, nije me sramota da priznam, ja sam probao davno da osposobim forum za tapatalk, pratio uputstva koja sam iskopao, ali negde sam očigledno zajebao te nisam uspeo uspešno to da privedem kraju.

Ko može da pomogne po tom pitanju, neka me kontaktira putem PP.
Spread the word! :)
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Goatbeard » February 24th, 2016, 1:36 am

@MarkusS Ne znam detalje, ali ću pitati admina sa računarskog foruma, pa ti javljam.
Možda @Dida_Vasic može pomoći, čovek je programer.
.--. --- - .--. .. ...
Post Reply