Poplave i vanredno stanje 2014

Ovaj forum postoji zbog Vas, doprinesite njegovom razvoju Vašim mišljenjem

Moderator: Supermoderatori

User avatar
downbeat
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2181
Joined: March 1st, 2008, 1:26 pm
Moj Bubanj: Manic Drum, Istanbul Cymbals
Location: Banja Luka

Re: Poplave i vanredno stanje 2014

Post by downbeat » May 24th, 2014, 9:50 am

Jeste, to je zaista fino za vidjeti, to da su ljudi spremni pomoći jedni drugima bez obzira na nacionalnost i tako te gluposti.
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Poplave i vanredno stanje 2014

Post by MarcusS » May 27th, 2014, 12:18 pm

downbeat wrote:Jeste, to je zaista fino za vidjeti, to da su ljudi spremni pomoći jedni drugima bez obzira na nacionalnost i tako te gluposti.
Nažalost, ti ljudi ne vode državu. Barem mi ovde u Srbiji imamo diktatora koji u vreme najgorih situacija nađe vremena da cenzuriše blogove, sajtove, i ostalo.

Iskreno, a prošao sam 90e od čega gore nema, prateći detaljno šta se sve dešava praktično iz sata u sat svo ovo vreme, prvi put sam dobio želju da ono, za stvarno, potražim uhlebljene negde drugde. Što bi verovatno uradio da nemam privatan biznis koji kako tako funkcioniše.
Spread the word! :)
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: Poplave i vanredno stanje 2014

Post by gajagus » May 27th, 2014, 12:40 pm

Dodacu ... protektorat u nistavilu 25 godina ostavilo nas je iz godine u godinu u opstem nadanju , nada misaona imenica ,oslonivsi se na starije i one koji su u tom periodu izazvali sve to decacko negodovanje u inatu , materijalizmu , nacionalizmu da se pokolenja s kolena na koleno dice s tim pecatom iz kolevke vrednovanja , gde je nekad jedno bilo sve jer je Tito drzao celicnu pesnicu svestan da je i pre tita opsti haos bio i pre u otimanju teritorija i vecite borbe za ovo podneblje balkanskog grotla emocija , balkan je veciti derbi koji i uz svo ovo savremeno sto se nudi sakriva istinu a istina je i dalje ono unutrasnje u drustvu koje govori otmi prkoklinji ,seri u tudje dvoriste i popisaj se na tudju veru , celicna pesnica je davno nestala , ostali smo da se kitimo starijim inatima koji su nas izveli na put a isti ti stariji su sad u starosti jos veci nacionalisti i jos veci komunisti , da ovi mladi izgubljeni zbunjeni u ovom novom dobu sta mogu ocekivati nego da porade na ponovnom spoju gde je front proslost,gde je covek po boji zastave nista drugo nego covek , a dok se sve to spoji u jedno vredno LJUDSKOST nece biti pomaka niti u sistemu a kamoli na materijalnom pomolu , tako da smo prokleti ,a glavesine koji vode danasnju drzavu obecavaju ko sto i obecavaju sve prethodne vlade , i dok je vucic prilazio vrhu terao je sve na vidello , gurao je sve papire istine da narod zna , a sad kad je doslo do situacije da je glavesina vucic batinas taj koji ce nas spasti u sustini je ponovo zacaurio skupstinu tajnama i neistinama , hraneci publiku onim sto oni zele da cuju tako da se zavera prema balkanskom rodu i dalje nastavlja , ocekivati bolje .., samo pravo preko grane i bez okretaja . ako zelis bolje za sebe i za svoju buducu decu odrecices se svega prosloga , biti tu je biti maksimalno iskompleksiran i biti neslobodan , a da ne pricam sta ce biti kad se udje u evropsku uniju opet ce biti otimam otimas i velicanje nacije nedam .i usporavanje integracije ,poplave su tu da li je teorija zavere ili sta vec namerno ili slucajno uradjeno da se uspori maksimalno da se podignemo na noge , i opet dno .. :nargila: a dok sve krene ode zivot
https://t.me/pump_upp
Post Reply