Dobrodošli! Važno obaveštenje za sve članove!

Ovaj forum postoji zbog Vas, doprinesite njegovom razvoju Vašim mišljenjem

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Dobrodošli! Važno obaveštenje za sve članove!

Post by MarcusS » October 22nd, 2007, 1:52 pm

Dobrodošli na forum http://www.bubnjari.com.

Kao što mu samo ime govori jasno je kome je namenjen. Poenta postojanja jednog ovakvog foruma je da se na jednom mestu okupe ljubitelji ovog čarobnog instrumenta, i tu razmenjuju svoja iskustva, nauče nešto ili nauče druge nečemu, podele svoja iskustva, načine vežbanja, ili pomognu nekome oko kupovine novih delova bubnja, ili celih setova...

Bubanj nije sportska disciplina te Vas molim da sve rasprave i polemike "ko je od koga bolji" ostavite za neke druge prilike. Probajte da poštujete mišljenje drugih i njihove preferencije po pitanju žanrova, stila i ostalih kategorija bubnjarske veštine, pa se tako i ophodite prema ostalim članovima foruma.

Ljudi koji su napravili ovaj forum daleko su od najpametnijih, pa budite slobodni da na za to namenjenom topiku iznesete svaki problem u radu foruma koji primetite, iznesite predlog, kritiku, da li bi nešto dodali, šta bi oduzeli. Sve što predložite biće razmotreno.

Pozdrav svima i nadam se da ćemo se dugo i lepo družiti.
Spread the word! :)
User avatar
nameless_girl
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 211
Joined: February 23rd, 2008, 1:16 am
Moj Bubanj: Sonor F 507 stage
Location: Kraljevo

Re: Dobrodošli! Važno obaveštenje za sve članove!

Post by nameless_girl » February 23rd, 2008, 5:05 pm

tnx... :) da li je moguce da sam ja ovde jedini zenski clan??? ili mi se cini... :blush:
Kao rolna toalet papira zivot se odmotava... I svakom se desi, pre ili kasnije, da nema vise s cime da se obrise... ;]]]
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Dobrodošli! Važno obaveštenje za sve članove!

Post by Drobac » February 25th, 2008, 2:20 pm

Iz pouzdanih izvora znam da nisi. :wink:
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
Post Reply