Iron Maiden, Jun, Kalemegdan

Koncerti, "klinike", dešavanja vredna pomena i pažnje bubnjarskog sveta. Najave nastupa i koncerata članova foruma.

Moderator: Supermoderatori

User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Iron Maiden, Jun, Kalemegdan

Post by Goatbeard » June 12th, 2014, 3:22 pm

Goatbeard wrote:Imate li kartu viška za fan pit? unsure Ako imate neki info, dobacite PM. :heavy:
Ubedite nekoga da ne ide, platiću vam pivo! :chears: Možda :rakija: ?
Ozbiljno, imam kartu za P1 ali cela ekipa će u fan pit, kao i mnogi od vas, pa...
Javite što pre, 004 and counting!
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
Nemanja99
Dobošar
Dobošar
Posts: 60
Joined: August 16th, 2012, 2:43 am
Moj Bubanj: Sonor Force 507
Inspiracija: Phil Rudd,John Bonham,Nicko McBrain,:D
Location: Despotovac-Miliva

Re: Iron Maiden, Jun, Kalemegdan

Post by Nemanja99 » June 16th, 2014, 6:04 pm

Druže,moj drug prodaje kartu za fan pit.Je l' ti još uvek treba? :)
User avatar
Ghostnote
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 586
Joined: October 27th, 2007, 10:35 pm
Moj Bubanj: Sonor, Paiste, Remo, Gibraltar, Vic Firth

Re: Iron Maiden, Jun, Kalemegdan

Post by Ghostnote » June 16th, 2014, 10:12 pm

Ima da pokisnemo ko miševi
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Iron Maiden, Jun, Kalemegdan

Post by MarcusS » June 26th, 2014, 12:28 pm

Kako ste zadovoljni? :)

Meni je bio treći put, pa nisam nešto posebno uživao, tačnije, nisam bio oduševljen kao prvi put npr, to je bila ekstaza, ali kontam da je sve to normalno...

Ozvučenje je bilo RASPAD, jebem ti zvuk koji me ne odvaljuje 15m od zvučnika, veliki minus. I dva puta što sam izvalio su se opako raspali (wasted years početak i kraj, i ne mogu se setim još gde ali bilo je jako očigledno :D).

Sve u svemu, dobar provod. :)

A ghost.. Ne znam jbt, meni su oni smešni onakvi na bini, a prema samoj muzici sam nekako indiferentan, nije loše, ali teško mi je da se povežem na nekom nivou sa tim, pa sam manje više ravnodušan.
Spread the word! :)
User avatar
Ghostnote
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 586
Joined: October 27th, 2007, 10:35 pm
Moj Bubanj: Sonor, Paiste, Remo, Gibraltar, Vic Firth

Re: Iron Maiden, Jun, Kalemegdan

Post by Ghostnote » June 27th, 2014, 1:12 am

Ne bih ništa dodao. Sve što si napisao, napisao bih i ja :) Bukvalno isto. Jedino se ne sećam raspada na Wasted Years a i sad gledam snimak na YouTube i zvuči ok
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Iron Maiden, Jun, Kalemegdan

Post by Boris J » June 27th, 2014, 1:32 pm

Tamo gde sam ja stajao (P1, desno od mixera - jbg, ipak nisam stigao do fan pit-a) zvuk je bio katastrofa... Ali bez preterivanja... Inache show je izgledao super kao i uvek i setlista je bila sjajna. Na momente su stvarno dobro zvuchali, mozda kod pesama koje bash dugo nisu svirali pa su obratili posebnu paznju na njih kada su se spremali za ovaj tour, tipa Revelations, Seventh son itd... Ali kod ovih "klasika" su, kao i vec dugo vremena prilichno aljkavi, mada razumem i njih, koliko god fanovi voleli run to the hills, siguran sam da im se popeo na kurac josh pre jedno 20 godina a onda su nastavili da je sviraju na svakom certu od tada... Sve u svemu, nije "loshe", al da mi je bilo neshto preterano dobro i nije. U areni pre neku godinu je bilo mnogo, mnogo bolje. No, kako nisu sve mladji, i ovo moze da prodje. Meni je lichno Ghost, poshto sam veliki fan istih, potpuno izvukao stvar i jako mi je zao shto ih nismo do sada gledali u nekom odgovarajucem kontextu (poshto to Kalemegdan za bend tog tipa definitivno nije). Ali skroz simpa...
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Iron Maiden, Jun, Kalemegdan

Post by Goatbeard » June 27th, 2014, 4:26 pm

Kah,kah... P1, skrooooz pozadi, levo od mixera. Zamalo da izađem sa certa posle Trooper-a, jbg, baš kilav zvuk. Gitare se prosipale do pola Vojvodine, bass bubanj kidao, Bruce kao da je pevao iz drugog grada... Onda se malo popravila situacija, pa je ostatak svirke mogao da se isprati urlikanjem. :heavy: Šou dobar, samo što ne kapiram metal koncerte sa 10-ak "visećih" kutija. Gde nestadoše zidovi Marshalla? :blink:

P.S. Big B, ugledao sam te kod pumpe na izlasku sa certa, ali nisam imao snage da te dozovem + stajao sam u redu za pivo. :chears:
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Iron Maiden, Jun, Kalemegdan

Post by Boris J » June 28th, 2014, 3:34 pm

Next time :chears:
Post Reply