Whitesnake - 14. jun 2013,BG - utisci?

Koncerti, "klinike", dešavanja vredna pomena i pažnje bubnjarskog sveta. Najave nastupa i koncerata članova foruma.

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Whitesnake - 14. jun 2013,BG - utisci?

Post by Goatbeard » June 16th, 2013, 11:26 am

Niko nista da gukne,nije valjda bilo toliko
lose? unsure

JBG,meni upisan (ne)opravdani pa me golica kako je zvucao deda sa unucima,da li su leteli brusevi na binu (na Tasu '06 letese iz prvih nekoliko redova),razlika u odnosu na taj nastup,'ste smuvali nesto zensko/musko...??? :whistle:
Eh da,koliko je bilo 'pivce iz kesice',ono sto previse peni i mirise na pravo pivo a unutra anti-materija? :wacko:

'Ajde razgibajte prstice malo...
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
Niki67
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 2910
Joined: September 15th, 2008, 10:51 pm
Moj Bubanj: Yamaha Recording Custom

Re: Whitesnake - 14. jun 2013,BG - utisci?

Post by Niki67 » June 16th, 2013, 11:59 am

Goatbeard wrote:
JBG,meni upisan (ne)opravdani
+1

Za utehu





Ima dosta boljih snimaka da ne kacim sve-pregledaj na youtube dok se neko ne javi!

Deda je LEGENDA :)
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: Whitesnake - 14. jun 2013,BG - utisci?

Post by lolekovin1991 » June 16th, 2013, 3:40 pm

Ja sam bio u prvom redu, video sam dva brusa kako lete ka bini. :)
Matorko Tomi se dva puta malo sjebao, nije mašina, u Forevermore je zaboravio da upadne bubnjem na pola pesme. :)

Meni se svideo ceo događaj, jako lepo vreme, sreo mnogo do jaja ljudi, Apartman lepo zagrejao masu, ovi dobro svirali, Reb Bič je popizdeo na lika koji je radio osvetljenje jer ga nije osvetlio u dve pesme, pa je svirao u "mraku", govorio mu je da se jebe i da se nosi! :D Dag Oldrič je zver, a ceo bend se jako opušteno ponašao, profesionalno, ali kao da su svirali ortacima! :)

Eto, ukratko, bilo je cool, bolje nego u Areni, ali ne znam da li je bilo bolje nego na Tašu.

Evo galerije Nocturne-a http://nocturnemagazine.net/live/271/wh ... an-beograd
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: Whitesnake - 14. jun 2013,BG - utisci?

Post by Boris J » June 16th, 2013, 5:08 pm

Bio ja na gerijatriji, bilo fino. Bolje nego u Areni ali ne neshto puno. U svakom sluchaju narodno veselje. Ja bio s ribom pa nisam nishta smuvao :D A bio tocheni tuborg za 200 kinti... (konzumiran neumereno) :)
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Whitesnake - 14. jun 2013,BG - utisci?

Post by Goatbeard » June 16th, 2013, 7:33 pm

Znaci sve bilo po narodnoj 'Bez starca nema udarca'? Da,i malo foliranja sa tehnicarima,cisto da se zna ko je fuckin' rock star!
:banana:
Ocekivano,kako Boris rece,pravo narodno veselje! :D
A sta drugo JBG ,kod nas su i na svadbama poceli da sviraju 'Is This Love',neka brza turbo-folk verzija. Zamislite kad zategnu triler na klavijaturi pasuljari,pa malo pipnu sabanajzer - i Dave bi se uhvatio u kolo!
:bend:
.--. --- - .--. .. ...
vele0408
Dobošar
Dobošar
Posts: 33
Joined: January 11th, 2011, 3:15 am
Moj Bubanj: ludwig
Moji bendovi: rummer
Inspiracija: stewart copeland, vinnie colaiuta....

Re: Whitesnake - 14. jun 2013,BG - utisci?

Post by vele0408 » June 19th, 2013, 5:14 pm

meni je bilo odlicno, prvih par pesama, do pola don t break my heart,zvuk malo losiji, posle mnogo bolji. tih par grescica, meni se to dopada( kad mogu oni, znaci mogu i ja). sto se tice rasvete, meni se cini da coverdale u jednom trenutku nije bio osvetljen, ali nisam video da se neko bunio, mada sam i ja bio na toj nekoj kao tribinici, pa nisam ni mogao da vidim. gledao sam ih sva tri puta, najbolje sam se proveo na tasu, kalis, rame uz rame sa tasom, ali cini mi se malo kraci, a arena onako. sve u svemu da veceras sviraju, ponovo bih slusao, pravi su majstori.dag mi je jedan od omiljenih gitarista mada ni reb ne zaostaje, sve u svemu odlican tandem.
Post Reply