Jojo Mayer & NERVE u Zagrebu - koncert i radionica

Koncerti, "klinike", dešavanja vredna pomena i pažnje bubnjarskog sveta. Najave nastupa i koncerata članova foruma.

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
roki456
Dobošar
Dobošar
Posts: 100
Joined: February 23rd, 2010, 2:44 pm
Moj Bubanj: Pearl Export
Inspiracija: Chad Smith,Boris Leiner,Manu Katche,Jeff Porcaro,Simon Phillips

Jojo Mayer & NERVE u Zagrebu - koncert i radionica

Post by roki456 » March 31st, 2011, 5:01 pm

Jojo Mayer & NERVE - gurui Live Electronice iz New Yorka predvođeni po mnogima trenutno najboljim svjetskim bubnjarom – Jojo Mayerom, nastupit će 28. travnja u klubu Aquarius. Osim koncerta, autor jednog od najtraženijih bubnjarskih DVD-a, održat će i besplatnu radionicu koju je za bubnjarsku zajednicu omogućio Music Centar.

NERVE LIVE je više od koncerta, to je glazbeni doživljaj koji bi vam mogao promijeniti život!!!

JOJO MAYER ...& NERVE su pioniri njujorške „live electronic“ scene, Križanjem inteligentnih ritmova klupske kulture (broken beats/d'n'b/jungle/nujazz, itd.) s improvizacijskim konceptima jazza, stvorili su novi hibrid suvremene glazbe i pomaknuli granice modernih standarda. Autori su mnogih tehničkih inovacija kojima su sisteme programiranja elektronske glazbe primijenili na live izvedbu. NERVE stvara i reagira kao fino usklađen neurološki sustav sa svim dostupnim sinaptičkim mogućnostima.

NERVE izvodi ''elektronsku glazbu obrnutog inženjerstva'' (Reverse Engineered Electronica) u stvarnom vremenu! Bez loopova, sekvencera, predprodukcije. Sva glazba izvedena je UŽIVO.

Atmosferu prije koncerta će zagrijavati BEAT BUSTERING PERFORMANCE, a nakon koncerta DORA (Bass Invaders).

ULAZNICE u prodaji od 1.travnja 2011. u svim trgovinama Music Centra i Aquarius CD Shopovima po cijeni od 80,00 kn, na dan koncerta na blagajni kluba po cijeni od 110,00 kn.

POČETAK u 21:00, vrata se otvaraju u 20:00.



RADIONICA u trajanju od 90 minuta će se održati 28. travnja u klubu Aquarius s početkom u 17 sati. Namijenjena je bubnjarima svih uzrasta, stilova i razina znanja, a zahvaljujući Music Centru ova iznimno vrijedna i popularna radionica bit će besplatna za sve polaznike, uz napomenu da je broj polaznika ograničen. Prijave se primaju u dučanima Music Centra ili putem obrasca na njihovoj web stranici: www.musicshop.hr

Kolege,jel dolazi itko???
User avatar
ProFTW
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2385
Joined: November 20th, 2007, 6:30 pm
Moj Bubanj: Gretch Catalina Maple, Istanbul Mehmet Samatya
Moji bendovi: Magic Audio Box
Inspiracija: Marco Minnemann, Derrick McKenzie, Mark Guiliana

Re: Jojo Mayer & NERVE u Zagrebu - koncert i radionica

Post by ProFTW » April 1st, 2011, 9:33 am

ja sam u to vreme u holandiji, *ebem ga :sad:
ja bih dosao bez po muke, sad mi krivo sto cu i to da propustim, kontam da ce da bude LooDiLo... :sigh:
Odo ja do supe po strik pa na tavan :whistle:
ka-PAU
roki456
Dobošar
Dobošar
Posts: 100
Joined: February 23rd, 2010, 2:44 pm
Moj Bubanj: Pearl Export
Inspiracija: Chad Smith,Boris Leiner,Manu Katche,Jeff Porcaro,Simon Phillips

Re: Jojo Mayer & NERVE u Zagrebu - koncert i radionica

Post by roki456 » April 1st, 2011, 10:24 am

Ja jedva cekam Jojoa!Al vise se veselim klinici nego koncertu.Iako idem i na koncert i na kliniku :)
Post Reply