The Police...

Koncerti, "klinike", dešavanja vredna pomena i pažnje bubnjarskog sveta. Najave nastupa i koncerata članova foruma.

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
Miron
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1398
Joined: January 22nd, 2008, 1:01 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Straight Ahead
Inspiracija: Steve Gadd, Vinnie Colaiuta, Jeff Porcaro
Location: Belgrade

The Police...

Post by Miron » June 26th, 2008, 12:15 am

Ljudi jel sinoc neko bio na dotichnom koncertu...meni bilo mnogo dobro...i smorio sam se kad sam danas video chlanke u novinama, koji su vise manje ocrnili koncert...za razliku od novog sada gde me je sting debelo razocarao, sinoc je bio zaista odlichan...police, chovjeche sta sve pare mogu da urade...mislim da je neko pre 5 godina rekao da ce oni uraditi reunion mislim da bi ga svi kamenovali :D ali eto, ipak...zaista meni je bilo fantastichno...a ako je bio jos neko pisite vase utiske...Copland mi nije nesto bio sto je nekad, ali svejedno mi se svidelo....
Pozz
User avatar
Boris J
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 4171
Joined: October 22nd, 2007, 7:56 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Blankfile
Location: NBG

Re: The Police...

Post by Boris J » June 26th, 2008, 4:46 am

ja sam bio i proveo sam se divno... :cvike: ne bi vishe tupio o tome jer to je realno sve shto ima da se kaze na tu temu... i stewart je objasnio... :heavy:

a shto se tiche glupih novinara kojima je bilo "osrednje" i "ochekivano"...

pa... :ninja:

bolje da se uzdrzim od komentara...
:cekic:
User avatar
Matija
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2292
Joined: February 27th, 2008, 5:06 pm
Moj Bubanj: Mapex Drums, Anatolian Cymbals
Moji bendovi: Consecration, Feud
Inspiracija: Vinnie Colaiuta, Terry Bozzio
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: The Police...

Post by Matija » June 26th, 2008, 11:32 am

cekao 25 godina i docekao. sting je najveci smeker na svetu. andy summers izgleda kao neka bakuta ali i dalje je svirka na mestu. stewart copeland je tata. to sto ste ocekivali da covek svira isto kao osamdesetcetvrte malo je apsurdno zar ne? bre, covek napravio smetove filmske muzike, pa clark kent, pa oysterhead, milion nekih projekata, cak je i twin pedalu poceo da svira (kad je bio gost na jednom slipknotovom koncertu odusevio se joey jordisonom i odlucio da i on pocne), nema vise chinu medju cinelama, itd. majstori. izbor pesama. atmosfera. organizacija. zvuk. rasveta. sve. nema zamerke. i plus sam sve vreme bio sa jednim divnim zenskim bicem i proveo se kao nikad do sad, i nama je zabava trajala do 5 ujutro. i tako. najveci spektakl ikad. a nagledao sam se svega i svacega.
:hail:

Code: Select all

http://matijaconnoisseur.blogspot.com/
User avatar
Miron
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1398
Joined: January 22nd, 2008, 1:01 pm
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Straight Ahead
Inspiracija: Steve Gadd, Vinnie Colaiuta, Jeff Porcaro
Location: Belgrade

Re: The Police...

Post by Miron » June 26th, 2008, 1:56 pm

Slazem se sa Matijom....sve je bilo vrhunsko, a narochito moj emotivni dozivljaj slichan Matijinom :blush:
E da bas sam se iznenadio Koplandom, u pogledu duple pedale...stvar koja me je odusevila izmedju ostalog kod njega jeste kad je svirao wrapped around your finger, kako je svirao melodiju na cinelicama...joj sto je bilo dobro... :thumbsup:
p.s. andy stvarno izgleda ko baba...
User avatar
Koske
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 722
Joined: January 30th, 2008, 9:53 pm
Moj Bubanj: Pearl/ Sonor/ Zildjian/ Stunner
Moji bendovi: DoomRash
Inspiracija: Nathaniel Townsley/Aaron Comess/Simon Phillips/Wuv
Location: U svojoj sobi

Re: The Police...

Post by Koske » June 29th, 2008, 2:26 pm

Eh, eh..
Bio sam napolju, na drvetu..

Code: Select all

http://www.myspace.com/doomrash

Code: Select all

http://www.facebook.com/DoomRash#!/pages/DOOMRASH/108757879150072?ref=ts
User avatar
blinker
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 27
Joined: July 19th, 2008, 12:18 am

Re: The Police...

Post by blinker » July 19th, 2008, 1:11 am

malo kasnim sa komentarom, ali ne mari =)
elem, ja sam na koncertu bio prvenstveno zbog counting crowsa....imao sam jaku zelju njih da cujem, jer su mi jedan od omiljenih bendova. Odusevljen sam njihovim nastupom, pogotovo nastupom pevaca Adama. Ali to je ven neka druga prica. Police je bio odlican, Kopland takodje, zaista koncert za pamcenje....a sto se novinara tice....jebes nekvalifikovane budale, koji bi dobru kritiku napisali samo za cecin koncert koji traje celo popodne, i koji okupi 20000 kojekakvih provincijalaca i seljana.... no comment stvarno...
u svakom slucaju, koncert je bio fenomenalan ;)
Post Reply