Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Kupovina, prodaja, razmena...

Moderators: Niki67, Supermoderatori

Post Reply
neomon
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: March 29th, 2010, 2:07 am
Inspiracija: Yngwie Malmsteen, Stratovarius, Richard Andersson

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by neomon » March 29th, 2010, 2:55 am

Pozdrav svima na forumu!
U potrazi sam za bubnjarem,koji je rad da svira u heavy/power bendu.
Radi se o autorskom bendu iz Beograda koji ima iza sebe 2 albuma.
Jedan objavljen za PGP-RTS drugi za Italijansku izdavacku kucu(2010 god).
Myspace stranica benda :http://www.myspace.com/leonardobendbg


Za detaljnije informacije pisite na mail ili myspace
neomon1@hotmail.com


Pozdrav!
Ivan S.
Kristijan
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: April 10th, 2010, 3:42 pm

indie pop/post rock/americana...

Post by Kristijan » April 10th, 2010, 4:06 pm

Autorskom bendu (indie pop/post rock/americana...) u sastavu 2 gitare, bas, ženski vokal potreban bubnjar koji može malo mekše da svira - nismo orkestar iz vrtića, ali definitivno nismo bučni, pa nam teba i bubnjar koji može to da isprati.

U naslovu sam naveo neke žanrovske okvire, ali odmah i da se malo ogradim - ja uglavnom ne znam ništa o tim žanrovskim podelama, i muziku ne mogu tako da primam, niti tako da je kreiram. Ipak, znam da ljudima uglavnom pravi problem kada nemaju baš nikakve informacije u tom pogledu, pa prenosim ono što sam čuo od drugih ljudi koji su slušali neke radne/sobne snimke.

Nismo klinci (šta više... lol ), ozbiljni smo ljudi sa ozbiljnim obavezama i ozbiljnim pristupom radu. Muzički smo pismeni i obrazovani, tako da imamo dosta brzu i efiksnu komunikaciju.

Zainteresovani mogu da me kontaktiraju preko privatne poruke.
User avatar
Matija
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2292
Joined: February 27th, 2008, 5:06 pm
Moj Bubanj: Mapex Drums, Anatolian Cymbals
Moji bendovi: Consecration, Feud
Inspiracija: Vinnie Colaiuta, Terry Bozzio
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by Matija » April 13th, 2010, 11:14 am

Bendu DecontrolleD potreban bubnjar kao stalni clan. Bend je upravo snimio drugi album koji treba da izadje za slovenacki ogranak Roadrunner recordsa, i ocekuju ga mnoge turneje kao i nastup na Exit festivalu. Pozeljno je da bubnjar ima svoju opremu, i neophodno je solidno znanje sa twin pedalom i dobro snalazenje sa neparnim ritmovima i poliritmijama. Bend mozete cuti na http://www.myspace.com/decontrolledband. Ko moze da odsvira pesmu Hidea moze i ostalo. Svi zainteresovani se mogu javiti na 060/6763825

Code: Select all

http://matijaconnoisseur.blogspot.com/
electro_rock_band
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: April 15th, 2010, 10:07 pm
Moj Bubanj: TAMA
Moji bendovi: electrorockband
Inspiracija: Virgil Donati

Elektronskom pop/rock bendu potreban bubnjar za svirke

Post by electro_rock_band » April 16th, 2010, 4:07 am

:bend: pop/rock bendu potreban bubnjar koji poseduje elektronske bubnjeve. Na repertoaru (pretezno) strani kao i domaci pop/rock 80-ih. Molim zainteresovane da se jave ovde ili na mail: mihajlobranezac@yahoo.com. Pozdrav svima. Svako dobro !
neomon
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: March 29th, 2010, 2:07 am
Inspiracija: Yngwie Malmsteen, Stratovarius, Richard Andersson

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by neomon » May 6th, 2010, 11:36 pm

Bend Leonardo iz Beograd trazi bubnjara.
Radi se o neocalssic/heavy svirci.(influenced by Yngwie Malmsteen,Stratovarius,Whitesnake itd itd itd.... )
Bend ima izdata 2 albuma,jedan za PGP RTS, drugi za Italijansku izdavacku kucu "Heart Of Steel Records" ,"Armageddon" koji je inace izasao u februaru.
Mjuzu mozete cuti na http://www.myspace.com/leonardobendbg
Ukoliko je neko zaiteresovan moze da mi se javi na br. 063/8822480 (moze i sms....)
Pozdrav!
Ivan S.


Ivan S.
Milos 678
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: May 11th, 2010, 11:37 pm
Moji bendovi: http://www.myspace.com/bandcrysis

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by Milos 678 » May 11th, 2010, 11:54 pm

trazi se bubnjar za death/core/thrash metal bend CRYSIS,imamo 4 autorske pesme snimaju se jos 2 poslusati na http://www.myspace.com/bandcrysis
iz beograda smo.godiste ne bitno samo da zna i zeli da svira
kontakt: milos.dobrijevic@hotmail.com
Milos 062 1230 111 (gitarista)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
supersrle
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: November 12th, 2008, 4:04 pm

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by supersrle » May 16th, 2010, 10:00 pm

Bend SINERGIJA iz Beograda traži bubnjara za rad na autorskom materijalu. Bend se bavi u osnovi pop-rock muzikom, ali ima tu i drugih žanrova koji se prožimaju. Pored bubnjara za kojim tragamo bend čine i dve gitare, bas gitara i klavijature i muški vokal (koji još uvek tražimo). Inače, bend ima odličan sopstveni studio za probe i snimanje demo materijala.

Zainteresovani neka se jave putem mejla: supersrle@gmail.com

ili
na brojeve: 064/500 62 50 ili 060/44 55 400
slavko88
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: May 17th, 2010, 3:01 pm

Potreban bubnjar

Post by slavko88 » May 17th, 2010, 3:06 pm

Bendu "Red Zmaja" iz Beograda potreban bubnjar!
Sviramo old school power metal na Srpskom, imamo desetak uradjenih pesama!
Zainteresovani neka mi pisu na mail slavkonesic@yahoo.com
User avatar
Maleni10
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 499
Joined: September 25th, 2008, 10:53 am
Moj Bubanj: Premier Artist Maple
Moji bendovi: Bajka bend
Inspiracija: Vinie Colaiuta
Location: Belgrade
Contact:

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by Maleni10 » June 30th, 2010, 11:39 pm

Trazi se bubnjar za tezga bend, uglavnom stranci, poluakusticna varijanta, vise info. http://www.myspace.com/cubebelgrade Kontakt: Brane 0600662361 ili na pm ili dimnim signalima u pravcu Jerkovica ili Karaburme :)


BUBNJAR NADJEN! OGLAS VISE NIJE AKTIVAN!
Last edited by Maleni10 on March 28th, 2011, 1:29 am, edited 1 time in total.
np3np3
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: July 16th, 2010, 8:42 am

Potreban bubnjar (Beograd)

Post by np3np3 » July 16th, 2010, 9:03 am

"Cover" bendu iz Beograda potreban bubnjar za tezgu (rock obrade - ideja je da se svira nesto drugacije od uobicajenih repertoara koji se mogu cuti po BG klubovima, gitarski orijentisan zvuk ali dovoljno poznate pesme uz koje se moze djuskati). Mnogi dobri klubovi sad imaju zivu muziku, te smatramo da mozemo da ponudimo nesto interesantno i sveze.

Primer (deo repertoara):
The Kinks – all day and all of the night, David Bowie -Rebel, Rebel, Mando Diao - Dance With Somebody, Blondie - Call me, The knack - My sherona, Strokes - Last Night, The Kooks - Do You Wanna, Fleetwood Mac - Go Your Own Way, Lenny Kravitz - are you gonna go my way, The Beatles - I wanna hold your hand, Bryan Adams - Summer of 69, Billy Idol - Dancing With Myself, Bon Jovi - You give love a bad name

Ako je neko zainteresovan neka posalje poruku ovde, pa se dogovaramo.

Pozdrav,

Nemanja :chiroki.:
Egokaputt
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: July 20th, 2010, 11:11 am
Moji bendovi: egokaputt

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by Egokaputt » July 21st, 2010, 8:13 am

Bendu egokaputt treba bubnjar ko leba...

U Beogradu smo. Bend čine 2 stalna člana. Boban (38 godina, ja mu ne bih dao ni 37) - klavijature i prateći vokal. Igor (34 godine) - gitara i glavni vokal. Najbolje godine za najbolju muziku! Treći - basista, je klizan.

Bavimo se isključivo autorskom muzikom. Nismo imali nastupe. Postojimo, za sad - na probama. Smrtno smo rešeni da snimimo album. I da nastupamo, ali je tu potrebno dosta usaglašavanja, zbog drugih životnih obaveza od kojih se ne može pobeći, bla bla

Evo snimaka nekih starijih pesama http://www.myspace.com/egokaputt. Produkcijski je sve to tanko. Neka glavna ideja jeste tu. Od tada smo i žanrovski i svakojako eksperimentisali na više strana. Okreni-obrni, to je taj neki noviji britanski pop-rock zvuk, mejnstrim i alternativni. Jako nam prijaju, što muzički što filozofski, Radiohead, Arcade Fire, Killers-i, Coldplay, Franz Ferdinand, U2... Verujemo u moćnu, energičnu, lepu i melodičnu muziku sa pričom... ali ne i u znojavu... prosto nismo ti tipovi...

064/201-87-39 (Igor)

igypop76@gmail.com (Igor)
dzo333
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: September 18th, 2010, 2:55 pm

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by dzo333 » September 18th, 2010, 3:12 pm

Rok alternativnom autorskom bendu Soundrise potreban bubnjar sa odgovarajucim iskustvom.

Bend je iz Beograda, pa i bubnjar mora biti iz BG ili okoline, kao i da ima dovoljno slobodnog vremena za redovne probe ili studijsko snimanje.

Nase demo snimke mozete da pogledate i poslusate ovde:

http://www.myspace.com/saundrajz

http://www.facebook.com/pages/Soundrise ... nfo&ref=ts

ili live snimke na youtube-u.

Kontakt iskljucivo preko maila joesoundrise@gmail.com

:ziveli: za buducu saradnju.
Nisam bubnjar
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: September 28th, 2010, 4:12 am

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by Nisam bubnjar » October 1st, 2010, 9:59 pm

Kao i svi u Srbiji, normalno, tražimo bubnjara za кавер банд i autorski rad.
Godine nisu toliko bitne, bitno je da zna da svira i da je čovek (u smislu da nije lažljivi бастард).
Šta da zna da svira? Bendovi čije pesme obrađujemo su: Metallica, Queen, Bon Jovi, Smak, Riblja Čorba, Partibrejkers... Bilo bi poželjno da koristi duplu bas pedalu. Dakle, jedino što od potencijalnog bubnjara tražimo jeste da bude pošten koliko se to može biti, da zna da svira bubnjeve i da bude iz Beograda ili okoline.

Malo o bendu: bend čine pevač, gitarista i basistatista i, kao što se vidi, fali nam bubnjar. Svi članovi benda su muzički obrazovani (ne u smislu muzičkog zabavišta, tečaja, kursa i sličnih stvari, već u smislu nečega što se zove VII stepen). Bend će uskoro (uskoro znači u narednih mesec dana) imati svoj studio za snimanje autorskih pesama (koje su već u pripremi).

Zainteresovani, ako ih ima, neka nas kontaktiraju na taj i taj mejl. Koji mejl? mpperineum5@gmail.com
Pozdrav svima.
niper
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: October 19th, 2010, 6:10 pm
Moj Bubanj: Sonor

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by niper » October 19th, 2010, 6:15 pm

Da li neko zna kako se zove ovaj bubnjar...Unaprijed zahvaljujem.http://postavi.com/hosted/f43cfcd8aeff6 ... 581b40.jpg
Iwana
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: October 22nd, 2010, 11:13 pm
Moj Bubanj: Pearl rhutm traveller
Moji bendovi: Tezga tezga tezga i jos neki bendovi :))))))))
Inspiracija: Jojo mayer,Sheila E.,Terry lin carington,

Ozbiljan bubnjar trazi ozbiljan tezga bend :

Post by Iwana » October 22nd, 2010, 11:18 pm

Ozbiljan bubnjar trazi ozbiljan tezga bend. :))))))))))) Imam 23 godine,zivim u Beogradu,10 godina sviram bubnjeve,sviram sve, rok pop domaci strani house narodnjake soul jazz funk blues.Imam svoje bubnjeve i mikrofone i kompletnu bubnjarsku opremu. :) Ranije sam svirala u bendu ETAR koji je osvojio trece mesto na Beoviziji. Ako ste zainteresovani mozete se javiti na moj broj telefona 065/6341253 ili poslati mail na ivanicabubnjarka@yahoo.com Pozdrav svima :)))))))))))))
Post Reply