Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Kupovina, prodaja, razmena...

Moderators: Niki67, Supermoderatori

Post Reply
joebonamassa
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: November 11th, 2008, 4:29 pm

Trazi se BUBNJAR!!!!

Post by joebonamassa » November 11th, 2008, 4:39 pm

Bend trazi bubnjara za svirku tipa Pantera, Down, Motorhead, Megadeth, Black Sabbath... Prednost autorskim stvarima. Pozeljno je da je bubnjar iz Beograda. Bend je imao vise velikih swirki sa bendovima Ritam Nereda i Riblja Corba...

kontakt:

mihailo:
belami@ptt.yu

peca:
ristic.petar@gmail.com
063274771
0642462110
123123
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: November 14th, 2008, 12:01 pm

potreban bubnjar

Post by 123123 » November 14th, 2008, 12:30 pm

potreban bubnjar iz bg_a za hard rock/rock bend...
za pochetak cover(sabbath,lynyrd,hendrix, purple, doors, floyd itd.) kasnije autorske...
u planu su neke svirke...
hitno!
mail:djole92.djordje@gmail.com
telefon: 0643162076- Djole
SaleNS
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: November 14th, 2008, 10:15 pm

METAL BEND TRAZI BUBNJARA

Post by SaleNS » November 14th, 2008, 10:24 pm

U pitanju je meshavina vishe vrsta metala te zato nisam stavio tachan pravac (a i usput bash smo imali problema da opishemo muziku, verujte mi xD)
power,death i heavy su okviri pod koje bi mogli da se stavimo s tim shto se kroz pesme ne vidi direktan uticaj ovoga ili onoga kroz rifove ili sl (tj. nije 'iseckano') nego teme se krecu izmedju tih stvari. Zovemo se "Myth", sviramo oko 8 meseci (u sadasnjoj postavi 3, od kada sam ja dosao, a ja sviram klavijature) i probali smo sa nekoliko bubnjara medjutim, za sada nijedan nam nije u potpunosti odgovarao. Sviramo naravno, autorske stvari.
Iz ns-a smo vecinom i imamo stalne termine u Pannonia Roadie-u, ako je neko zainteresovan neka pusti poruku na 0631154004, dogovoricemo se da dodjete na probu da chujete itd...
Uzdravlje maso.... poz
cirkular
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 4
Joined: October 14th, 2008, 5:32 pm

Bubnjar za DEATH tribute

Post by cirkular » November 24th, 2008, 5:47 pm

Hteo bih da napravim tribute to Death za 13. maj 2009 - Chuckov 42. rođendan. Svirao bih jednu od gitara, potrebni su bubnjar, basista i još jedan gitarista i vokal jelte (ako može da svira bas ili gitaru i da peva - super). D štim - klasika. Bitno je da ljudi imaju kakvo-takvo iskustvo sviranja u bendu, da se skine određena setlista kako treba tako da ne bi gnjavili i obavezivali se sa previše proba. Nije bitno da su striktno iz Beograda (samo da moze da bane na tu poneku probu čisto radi usviravanja kao i samu svirku heh) - bitan je kvalitet uz zezanje.

Nadam se da ima zainteresovanih ljudi ovde, pa očekujem da mi se javite na pp, moze i msn cirkular@live.com da se dogovaramo dalje.
jovan1989
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: December 21st, 2008, 3:23 pm
Moj Bubanj: none
Moji bendovi: trenutno nam fali cuk mashina
Inspiracija: none

potreban bubnjar

Post by jovan1989 » December 21st, 2008, 3:34 pm

:bend: ovako: za pocetak ja sam Jovan zivim na NBG-u i trenutno sa mojim bendom trazim bubnjara.. bend nije amaterski uglavnom sviramo iron maiden,iced earth,disturbed,avenged sevenfold, tj. idemo po onom principu svako navede 1pesmu koja mu se svidja i to uzmemo i sviramo tako da je ok ekipa i veruj da bi se svako mogao prilagoditi... xD ako ima zainteresovanih ljudi koji bi zeleli da sviraju sa nama evo vam broj fona od mog ortaka Momira pa ga nazovite 064/2474211!!!za sad idemo u studio u Surcinu tako da mozemo da se dogovorimo i oko tog pitanja veoma lako!!! i jedino sto nam treba je bubnjar koji je vest sa duplom bass pedalom i to je to..
archcarcass
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: January 3rd, 2009, 3:00 am

Potreban bubnjar hitno!

Post by archcarcass » January 3rd, 2009, 3:04 am

Bendu Masque of Betrayal je potreban novi bubnjar.
Zainteresovani nas mogu kontaktirati preko
email adrese : archcarcass@gmail.com
i mob.tel.: 063/520-837
myspace: www.myspace.com/masqueofbetrayal
Javite se!

:bend:
Red Viper
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: January 5th, 2009, 4:53 pm

Bubnjar potreban!

Post by Red Viper » January 5th, 2009, 5:01 pm

Autorski Thrash metal bend iz Beograda ''Pollution'' trazi bubnjara.
Bend je za kratko vreme postojanja uspeo da snimi demo i ubrzo nakon snimanja potpise za izdavacku kucu ''Terror Blast Production'' i izda split album sa Kragujevackim bendom Deadly Mosh... Bend je konstantno aktivan sto se tice nastupa.

Svi koji su zainteresovani i zele da pokusaju mogu da me kontaktiraju na sledeci nacin:

064/00-60-210 (Bane)
ili preko myspace stranice
http://www.myspace.com/pollution1
User avatar
-Tihi-
Dobošar
Dobošar
Posts: 35
Joined: October 22nd, 2007, 4:26 pm
Contact:

POTREBAN BUBNJAR HITNO !

Post by -Tihi- » January 6th, 2009, 5:47 pm

Bendu GENIOT potreban bubnjar koji ima zelju i vremena da se ozbiljno posveti.
Jedni od uticaja: Dream Theater, Tool, Opeth, Meshuggah...
Jedna pesma je okacena na njihovoj myspace stranici, pa poslusajte:
http://www.myspace.com/geniotband
U planu je i snimanje albuma !
Zainteresovani neka se jave na:
Luka - 0645537658
http://www.myspace.com/geniotband
http://www.myspace.com/luka_marokanac
:chears:
User avatar
-Tihi-
Dobošar
Dobošar
Posts: 35
Joined: October 22nd, 2007, 4:26 pm
Contact:

Potreban Bubnjar !

Post by -Tihi- » February 21st, 2009, 12:45 am

Beogradski grindcore bend Mellena trazi bubnjara koji moze i zeli da se posveti bendu !
Kontakti:
Cefi - 0640732335
Efe - 0645645068

:chears:
old dog
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: March 5th, 2009, 11:09 pm

Punk bend iz BG-a trazi bubnjara.

Post by old dog » March 5th, 2009, 11:17 pm

Punk bend iz beograda trazi bubnjara,svirali bi smo anarcho punk,hc punk i street punk,tipa Casualties,Exploited,The Varukers...Nismo jos imali probe zbog neodgovornih ljudi sa kojima smo krenuli da pravimo bend.Trenutno postavu cine pevac(ja),basista i gitarista.Radili bi smo autorske stvari,ali u pocetku,par proba naravno obrade.Svi zainteresovani neka odgovore na milanko.draskovic@yahoo.com .Samo ljudi koji hoce da rade.
masinac
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: March 11th, 2009, 12:24 am
Moji bendovi: Pakost i ukor gladne godine ww.myspace.com/pakost

Potreban bubnjar

Post by masinac » March 14th, 2009, 8:41 pm

Potreban nam je bubnjar za crossover, alter bend. Bend je iz Kragujevca, postoji od 2003. godine, snimili smo prvi album nedavno. Link: www.myspace.com/pakost. U Kragujevcu ima suvise malo bubnjara da pokriju sve bendove i mi smo jedan od onih koji su lose srece. Bilo kakav kontakt je dobro dosao.

Pozdrav, Darko.
djule
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 4
Joined: January 5th, 2008, 7:51 pm
Location: Nova Pazova

Re: Potreban Bubnjar Hitno!!!

Post by djule » April 9th, 2009, 6:38 pm

I dalje potreban bubnjar hitnije nego ikad!!!Obezbedjena svirka u HR i SLO,potrebno je da ima svoj bubanj,pozeljna je dupla pedala,da odlicno svira i naravno dobar scenski nastup.Naravno bice dosta love,uglavnom oko 100 eur minimum u HR i SLO,a bice i ovde.Posto je to Real Tribute varijanta skupio sam odlicne muzicare:Vokal:Miodrag Manojlovic(Stormbringers),Gitara:Srdjan Vitas(ex-Highway Stars,ex-GangbangerS,Nojeva Barka,Duo "Duo"),Bass:Srdjan Djukic Djule tj ja(ex-Atlantida,Stormbringers,Wolfgang,Nojeva Barka),Klavijature:Nebojsa Maksimovic Neca(ex-Kaoar,ex-Ben Hur,Witch 1,Fat Black Sexy Mama itd).
Srdjan 064/9568-165
zikica
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: March 9th, 2009, 11:24 pm

POTREBAN BUBNJAR !!! 060/3-146-146

Post by zikica » June 10th, 2009, 4:48 pm

Potreban ozbiljan bubnjar za ozbiljan posao!!!

060/3-146-146
manestane
Dobošar
Dobošar
Posts: 41
Joined: January 18th, 2009, 12:33 pm

slobodan bubnjar

Post by manestane » July 22nd, 2009, 3:20 pm

..
Last edited by manestane on January 17th, 2019, 1:08 pm, edited 1 time in total.
Ghostroke
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 1
Joined: July 24th, 2009, 10:06 pm

Re: Tema za potražnju/ponudu bubnjara

Post by Ghostroke » July 24th, 2009, 11:42 pm

Cover band iz Beograda traži bubnjara za ozbiljan posao. Repertoar je 100% strana muzika, uglavnom vocal house pop, ali i stariji pop-rock standardi. Znači svirka je precizna, konkretna i odgovorna, što vrlo ovisi o bubnjaru. Dosta datuma je već zakazano, tako da je vrlo bitno i hitno da se javite. Za sve informacije, kontaktirajte me na privatnu poruku. Hvala.
Post Reply