Zygote snimci-Inngwar

Okačite vaše video i audio snimke..

Moderator: Supermoderatori

User avatar
UptempoDrm
Dobošar
Dobošar
Posts: 37
Joined: July 24th, 2010, 10:21 pm
Moj Bubanj: Ludwig cs elite custom, Tama Artwood

Re: Zygote snimci

Post by UptempoDrm » March 28th, 2011, 2:36 am

Meni je ovo super. Podsjeca me na rani porcupine. Moj savjet ti je da malo vise ukljucis Harrisonove kombinatorike. To provjereno radi na ovakve stvari pa mi malo fali kad slusam. Inace ja kad snimam majci rodjenoj ne vjerujem samo metronomu. :zid:
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: Zygote snimci

Post by lolekovin1991 » March 28th, 2011, 2:50 pm

Cool muzika! :)
User avatar
UptempoDrm
Dobošar
Dobošar
Posts: 37
Joined: July 24th, 2010, 10:21 pm
Moj Bubanj: Ludwig cs elite custom, Tama Artwood

Re: Zygote snimci

Post by UptempoDrm » March 29th, 2011, 1:30 am

Slusao sam ponovo :D
Loodilo cisto.
Cini mi se da ste imali problema kao mi. Trazili smo dvije godine pjevaca a gitarista i autor vecine pjesama ubija kako pjeva. Je li i sa vama slicna situacija bila. Inace vokal je odlican. Bolje vam gitarista pjeva nego nama. :D
Slusao sam ono na myspace i da bi ste bili svjetski bend samo vam fali producent koji ce se posvetit vama. Ne toliko mixanju koliko cini mi se pri samom snimanju. Jedva cekam da cujem ove pjesme upeglane sa dobrom produkcijom. Moze neko da tvrdi da to nije bitno ali je to jednako bitno za dozivljaj pogotovo kod ovakve, kompleksnije muzike.
Mala digresija. Pretpostavljam da ce je likovni umjetnici samo razumjet.
To vam je kao da ste uradili vrhunsku grafiku u dubokoj stampi ali je otisak ispao jako los i kazete da nije bitno, bitna je ideja. To sto se ne vidi nije?
Kod vas nije toliko to problem ali mora covjek da se bas potrudi da dozivi do kraja atmosferu. Samo produkcija bolja i ako ne budete imali barem album i turneju evropsku godisnje nesto nije u redu sa svijetom. Znam da nije u redu sa svijetom nista ali to stvarno ne bi bilo u redu. :blink:
Veliki pozdrav i like....... i post :D
User avatar
Inngwar
Dobošar
Dobošar
Posts: 104
Joined: October 22nd, 2007, 9:24 pm
Moj Bubanj: Roland TD-9
Moji bendovi: ...Zygote...
Inspiracija: Gavin Harrison, Danny Carey
Location: Novi Beograd

Re: Zygote snimci

Post by Inngwar » March 31st, 2011, 7:35 pm

@lolekovin1991

hvala! :)

@uptempodrm

hehe, hvala! :D

Imali smo mi producenta, ali je veliki problem bio u tome sto smo sami sve snimali pa odneli producentu... sve u svemu, budzet je bio 0, uzimajuci to u obzir zadovoljni smo....
Ali da, tvoje zapazanje je na mestu, da bi smo prezentovali ovakav tip muzike treba nam "kvalitetniji" snimak...
Pa snimali smo uz metronom, ali tu i tamo postoji shtucaj, jos + je to bio mnogima prvi susret sa istim pa eto... :)

drago mi je da vam se dja :D
To the question "What do you tell people about yourself when you want to impress them?" "Hey I suck really good cock!"

Mike Patton
Post Reply