Dr.Killdrum

Okačite vaše video i audio snimke..

Moderator: Supermoderatori

User avatar
Dr.Killdrum
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 334
Joined: September 3rd, 2009, 8:00 pm
Moj Bubanj: Mapex, Paiste, Roland, OnTrigger

Heruvim

Post by Dr.Killdrum » December 5th, 2011, 10:56 pm

Evo i ja da se javim...nije me bilo dugo na ovom forumu...Odkako je usledila pauza od godinu dana bez bubnjeva...I nedavno posle povratka za bubnjeve i dva meseca vezbanja usledila je prva svirka mog benda Heruvim-a...:) Tako da evo dva snimka,ne cuje se toliko lose...Zao mi je samo sto se bubnjevi necuju toliko dobro na snimcima,mada mi je drug rekao da se na svirci dobro culo...Tako da imate postavljene neke snimke tih pesama koje smo ja i gitarista napravili kad smo formirali ovaj bend,pa su nam trebali da lakse nadjemo clanove tj. da ljudi cuju kakva muzika je u pitanju...Pa tu mozete cuti ritam kakav ide...Tako da nadam se da ce vam se svideti...:)

P.S.:Eto jedno priznanje iako se ne cuje ovu Victory And Defeat sam u strofi nogama izbrljavio katastrofa...Prvu sam se jos i izvukao...Ali drugu...uff...sva sreca pa se ne cuje...xD Zeznulo me to sto sam mahinalno prebacio levu nogu na kontru na pocetku strofe...:P





The greatest battles are won not by the strength of arm,but the strength of will.
User avatar
PtomaiN
Dobošar
Dobošar
Posts: 112
Joined: June 28th, 2009, 5:16 pm
Moji bendovi: Zloslut,Navtepheret
Location: Kruševac

Re: Dr.Killdrum

Post by PtomaiN » December 7th, 2011, 9:31 am

Gde si bre ti,nema te 100 godina!?

Dobro ti zvuci ovaj novi bend,samo imam jednu malu zamerku,nadam se da neces da se ljutis.
Pevacica vam je malo smorena na bini koliko sam uspeo da primetim,al s'obzirom da vam je to prva svirka popravice se to. :chears:
User avatar
Dr.Killdrum
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 334
Joined: September 3rd, 2009, 8:00 pm
Moj Bubanj: Mapex, Paiste, Roland, OnTrigger

Re: Dr.Killdrum

Post by Dr.Killdrum » December 7th, 2011, 10:48 am

ExXxporT wrote:Gde si bre ti,nema te 100 godina!?

Dobro ti zvuci ovaj novi bend,samo imam jednu malu zamerku,nadam se da neces da se ljutis.
Pevacica vam je malo smorena na bini koliko sam uspeo da primetim,al s'obzirom da vam je to prva svirka popravice se to. :chears:
Ej,hahaha...Ma jao,sve i svasta je bila ali je dobro vratiti se...:D haha...

E hvala,mada mi je krivo sto neko nije snimio i ovu jos jednu autorsku,a mogao je i ove ostale pesme...:D haha

A sto se tice pevacice opusteno,nema sta da se ljutim,primetio sam i ja to,rekao sam im vec da moraju malo vise da se pomeraju :D Dobro ovaj pevac je rekao da ga je u pocetku uhvatila trema,ali se opustio kasnije...Ali dobro prva svirka,sta je tu je...Bitno je raditi na greskama posle...:)
The greatest battles are won not by the strength of arm,but the strength of will.
User avatar
Lazza
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 344
Joined: November 14th, 2009, 2:21 am
Moj Bubanj: Tamburo Ash
Moji bendovi: trenutno bez benda
Inspiracija: Jojo Mayer, Steve Gadd, Vinnie Colaiuta
Location: Beograd

Re: Dr.Killdrum

Post by Lazza » December 7th, 2011, 12:19 pm

Baš kul zvuči, samo napred ! :chears:
User avatar
Dr.Killdrum
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 334
Joined: September 3rd, 2009, 8:00 pm
Moj Bubanj: Mapex, Paiste, Roland, OnTrigger

Re: Dr.Killdrum

Post by Dr.Killdrum » December 7th, 2011, 12:37 pm

Lazza wrote:Baš kul zvuči, samo napred ! :chears:
Hvala...:)
The greatest battles are won not by the strength of arm,but the strength of will.
Post Reply