odrzavanje guma na elektroncima i njihovo pravilno udaranje

Elektronski bubnjevi, elektronika, ozvučavanje bubnjeva, mikrofoni...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

odrzavanje guma na elektroncima i njihovo pravilno udaranje

Post by gajagus » October 27th, 2011, 4:48 am

ima li ko nacin kako zastititi gumu protiv trenja palice da se ne bi ostetili padovi cinele od dugotrajnog cukanja ..
https://t.me/pump_upp
User avatar
RLRRLRLL
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 693
Joined: July 24th, 2010, 5:21 pm
Inspiracija: muzika...
Location: Vrsac/Zemun

Re: odrzavanje guma na elektroncima i njihovo pravilno udara

Post by RLRRLRLL » October 27th, 2011, 2:48 pm

Realno nema, ali ako mislis da je to potrebno odna vidi neka ti neko napravi ovako nesto...
Art, action, reincarnation...
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: odrzavanje guma na elektroncima i njihovo pravilno udara

Post by gajagus » November 5th, 2011, 6:26 pm

sto se tice odrzavanja cinela ...moje iskustvo ....elektronska cinela tojest guma usled udaranja vremenom dobija muzge brazde od palice koja ostavlja nagomilane tragove kako od opiljaka drveta tako i od necistoca prasine koja se nabija s udarcima ....vremenom cinela pobeli na tim mestima ....najjednostavnije resenje ciscenje istog jeste uzeti sledece .....

obican alkohol i vata i i u pravcu brazdi vuci levo desno tojest uzduzno linijama i nazad i tako u krug kad se zavrsi ciscenje moze se sledeci krug ponoviti novom vatom ....kad se osusi uzeti cistu vatu i polako uglancati ....videcete sjaj ....

e sad postoji ono drugo sto jos nisam uspeo resiti a to je kako uglancati ostecenja ...na koje se hvata vata od glancanja ....ostecenja su mala ali ipak vidljiva kad se malo zagleda .....

kako resiti to i ima li ko ideju ...

sledece ...niposto ribati muzge prstima palcem ili slicno ili kontra nekom gumicom za skolu ......ucestalim ribanjem na jednom mestu dolazi do ostecenja nazalost ostecenja su trajna .a mozda se i da to resiti nekako . :djitra:
https://t.me/pump_upp
Post Reply