Bas bubanj elektronac i opna

Elektronski bubnjevi, elektronika, ozvučavanje bubnjeva, mikrofoni...

Moderator: Supermoderatori

User avatar
Niki67
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 2910
Joined: September 15th, 2008, 10:51 pm
Moj Bubanj: Yamaha Recording Custom

Re: Bas bubanj elektronac i opna

Post by Niki67 » September 19th, 2011, 11:34 pm

td-20 wrote:Ti rece da si zaboravio !!!! :D
Malo..........(prisecam se polako) :) ali Milos nije-stvarno je tako-svaka cast!
td-20
Dobošar
Dobošar
Posts: 126
Joined: February 3rd, 2010, 2:23 am
Moj Bubanj: ROLAND TD-20KX
Moji bendovi: euroband, plus 4
Inspiracija: Stewart Copeland (Police),Steve Gadd, Dewe Veckl

Re: Bas bubanj elektronac i opna

Post by td-20 » September 19th, 2011, 11:47 pm

Dobro ok :thumbup: , ali neznam sta ti je sumnjivo ono sto sam ja rekao gore ako si procitao, cak sam i objasnio kako se to radi, a ovaj tekst je mogao da se izvuce odakle hoces, nemoj samo Milos da me pogresno shvati please !!! Decko koji je napisao da na td-7 ne postoji Retriger canel rekao sam mu da je Mask time !!!!
User avatar
Niki67
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 2910
Joined: September 15th, 2008, 10:51 pm
Moj Bubanj: Yamaha Recording Custom

Re: Bas bubanj elektronac i opna

Post by Niki67 » September 19th, 2011, 11:59 pm

td-20 wrote:Dobro ok :thumbup: , ali neznam sta ti je sumnjivo ono sto sam ja rekao gore ako si procitao, cak sam i objasnio kako se to radi, a ovaj tekst je mogao da se izvuce odakle hoces, nemoj samo Milos da me pogresno shvati please !!! Decko koji je napisao da na td-7 ne postoji Retriger canel rekao sam mu da je Mask time !!!!
Izvini molim te-ja nisam rekao da mi je sumnjivo ono sto si ti rekao-samo sam potvrdio da je Milos to objasnio do detalja i vrlo precizno(sa tacnim nazivima parametara) :D

Ne smem vise da guram temu u off najurice me MarcusS :)
td-20
Dobošar
Dobošar
Posts: 126
Joined: February 3rd, 2010, 2:23 am
Moj Bubanj: ROLAND TD-20KX
Moji bendovi: euroband, plus 4
Inspiracija: Stewart Copeland (Police),Steve Gadd, Dewe Veckl

Re: Bas bubanj elektronac i opna

Post by td-20 » September 20th, 2011, 12:24 am

Ma ne taman posla, ne ljutim se budi ubedjen u to. To sto je on napisao ja to znam, ali sustina nije napisati samo koji parametar zasta sluzi, zato sto je pitanje bilo konkretno, i treba dati konkretan odgovor tj. 'kako". To pricam zato sto opcije koje postoje u bubnjarskim modulima neki put ne moze jedna opcija da resi 100% neki problem, tako da treba dozirati neki put u kobinaciju sa drugom, ali se nesme preterivati itd...itd...itd...Napisano je tacno, jer to pise sve u uputsvu a opet ljudi pitaju, procitaju pa opet "majku mu nije mi bas 100%", daj decku odgovor na njegovo pitanje, kako, kad, sta da uradi...shvatas, zbog toga sam ti rekao bla bla bla !!! Poz...!!!! :thumbup: :D :thumbsup:
User avatar
Woody
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1412
Joined: October 14th, 2010, 1:07 pm
Moj Bubanj: Mapex, Pearl, Ludwig, Paiste, Anatolian, Roland
Moji bendovi: Dancing Waves, freelance
Inspiracija: Bonham, McBrain, Kache, Bordin, Collins, Copeland, Garo...
Location: Beograd, highseas

Re: Bas bubanj elektronac i opna

Post by Woody » September 20th, 2011, 10:05 pm

td-20 wrote: To sto je on napisao ja to znam, ali sustina nije napisati samo koji parametar zasta sluzi, zato sto je pitanje bilo konkretno, i treba dati konkretan odgovor tj. 'kako"
??? :blink: Ok, možda sam ja započeo off, ali sa razlogom. Nije dobro frljati se terminologijom jer može više da zbuni nego da pomogne. Samo sam hteo da raščistimo sa pojmovima kojima baratamo, šta koji znači i koliko je važan za konkretno pitanje. Za svaku spravu može da se nađe manual i ako u njemu tražiš pogrešnu stvar - nije nikako od pomoći. Konkretni odgovori su više puta ponuđeni, ja sam hteo da pomognem da se bolje razumemo! ;)
The Sea, The Sea
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: Bas bubanj elektronac i opna

Post by gajagus » September 20th, 2011, 11:20 pm

hehe ej ljudi ....modul je pametna stvarcica . kako je namestis tako ce da peva ...ali rasprave do balcaka ne vode nicemu ...retriger cancel sam namestio na 6 ticu i zadovoljan sam odazivom ....vise se ne dupliraju zvukovi jednim udarcem ....koji su zvucali kao ..speed ghost ....hvala vam ...to je to .......uglavnom ne bih da prekidam raspravu nastavite samo :P
https://t.me/pump_upp
td-20
Dobošar
Dobošar
Posts: 126
Joined: February 3rd, 2010, 2:23 am
Moj Bubanj: ROLAND TD-20KX
Moji bendovi: euroband, plus 4
Inspiracija: Stewart Copeland (Police),Steve Gadd, Dewe Veckl

Re: Bas bubanj elektronac i opna

Post by td-20 » September 21st, 2011, 11:59 am

Eto vidis da sam lepo rekao RETRIGER-CENCEL, nije bilo frljanja :D, zato drugi put verujte sta kazem, ako neznam, kazacu nisam siguran itd itd...ali nije na odmet probati, drago mi je da je sve ok !!! :D :thumbup: :banana:
Post Reply