Gibraltar bass drum pad

Palice, opne, metlice...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
ProFTW
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2385
Joined: November 20th, 2007, 6:30 pm
Moj Bubanj: Gretch Catalina Maple, Istanbul Mehmet Samatya
Moji bendovi: Magic Audio Box
Inspiracija: Marco Minnemann, Derrick McKenzie, Mark Guiliana

Re: Gibraltar bass drum pad

Post by ProFTW » January 13th, 2010, 9:24 am

Ma nece vikend turiste sigurno pregledati, pogotovo sad kad masa moze da ode u budimpestu na kafu i da se vrati kuci na vreme za rucak. Mislim, sad mozemo i Trst na shoping kao nasi stari lol
ka-PAU
fskpzns
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 9
Joined: January 11th, 2010, 4:04 pm
Moj Bubanj: Nemam full set. Vezbam kod drugara koji me i uci.
Location: Novi Sad

Re: Gibraltar bass drum pad

Post by fskpzns » January 13th, 2010, 2:01 pm

Sad nadjoh topic... ako je taj pad jos u igri i ako je toliko dobar i ja sam zainteresovan da se ukljucim u shoping. Odgovara mi cena do 50 eura.

EDIT: Neko rece da vec ima taj PAD. Da li mozda moze da mi kaze neke osnovne dimenzije ? Juce mi drugar rece da kod njega u firmi to mogu da naprave.
kiki_su
Dobošar
Dobošar
Posts: 124
Joined: December 3rd, 2008, 6:22 pm
Inspiracija: Witchhunter(RIP), Ventor,Lombardo, Kollias,Laureano, Terrana,Gadd

Re: Gibraltar bass drum pad

Post by kiki_su » January 14th, 2010, 8:43 pm

alexa wrote:@kiki_su:
bubnjarske opreme da nego ja po defaultu muzika = bubanj lol jedan drugar je davno još išao tamo i kupovao Sabian za studio svoj po dosta nižim cenama.
predpostavljam da živiš u Subotici pa znaš mađarski ili si jednostavno mađar iz Subotice :) znam da su van zemlje druga priča ali mađari koji žive tamo ne znaju na eng levo i desno da objasne gde je. izvalio sam da im je sve sinhronizovano što je jako glupo iz X razloga. nego nije tema mađari u mađarskoj

@nemanja_cs:
plaća se carina ali ne kažeš da imaš išta da prijaviš i to je to. neće te ni pitati osim ako te na pošalju kod carenika što se povremeno desi. random, mali je rizik ali eto postoji. ja lično ne znam ikoga da je prijavljivao tj. neprijavljivao i imao probleme. Blankfile kada se vraćao iz Mađarske je imao pun gepek opreme, nisu ni pogledali, samo overili pasoše. ortak je iz Amerike je (avionom naravno) doneo dve gitare, meni činelu i još 1000 sitnica i samo je drugu gitaru morao da prijavi kao kupljenu, jbg obe su bile u svojim koferima i previše vidljive.
jebem li ga, oni sebe nazivaju "tam tam dobcentrum" = "tam tam bubnjarski centar" a ne muzicki centar, anyway ne bitno je :)

madjar iz subotice ;)
:chears:
CHAOS PANZERBLAST!!
aki123
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 6
Joined: April 29th, 2013, 6:05 pm
Inspiracija: Vlada Golubovic,Steward Copeland,Ivica Vdovic

Re: Gibraltar bass drum pad

Post by aki123 » October 21st, 2014, 3:39 pm

Ja ga koristim, itekako sam zadovoljan i ne bi ga prodavao ni za sta, odlican osecaj odbitak po zelji jer se srafi ali ja ga od otpakivanja nisam taknuo a i ima bogami mesece iza sebe.
Post Reply