jel zna neko nesto o ovim snarevima?

Palice, opne, metlice...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
clorox
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: February 3rd, 2009, 11:31 am
Moj Bubanj: Rogers
Inspiracija: Bomber

jel zna neko nesto o ovim snarevima?

Post by clorox » February 9th, 2010, 1:06 pm

http://www.kupujemprodajem.com/Snarevi-153658-oglas.htm
Nasao sam oglas, covek se zove Zoran, iz Zrenjanina je i reklamira se da izradjuje snareve. S obzirom da imam problem da nadjem snar za Ludwig Supersensitive, razmisljam da narucim od njega. U Music Tradu prodaju Ludwig made in China za skoro 40e a pri tom su dosta lose uradjeni u odnosu na original iz 70ih koj imam, nekoliko zica mi je puklo za par meseci, a nisam ni preterano odusevljen sa zvukom. Druga opcija je narucivanje Puresound za koje svi kazu da su jako kvalitetni snarevi ali tu je problem narucivanje iz Amerike, vreme koje je potrebno da stigne i opet cena.
Razmisljao sam da posaljem ovom liku taj originalni snar i da iskoristi originalne nosace, a on da ubaci nove zice.
Jel neko imao priliku da isproba neki od tih snareva koje pravi i da li imate neke informacije kako radi?
User avatar
control-sound.com
Dobošar
Dobošar
Posts: 109
Joined: January 9th, 2009, 1:10 pm
Moj Bubanj: Pearl
Inspiracija: Chad Smith
Contact:

Re: jel zna neko nesto o ovim snarevima?

Post by control-sound.com » February 23rd, 2010, 12:54 am

clorox wrote:http://www.kupujemprodajem.com/Snarevi-153658-oglas.htm
Nasao sam oglas, covek se zove Zoran, iz Zrenjanina je i reklamira se da izradjuje snareve. S obzirom da imam problem da nadjem snar za Ludwig Supersensitive, razmisljam da narucim od njega. U Music Tradu prodaju Ludwig made in China za skoro 40e a pri tom su dosta lose uradjeni u odnosu na original iz 70ih koj imam, nekoliko zica mi je puklo za par meseci, a nisam ni preterano odusevljen sa zvukom. Druga opcija je narucivanje Puresound za koje svi kazu da su jako kvalitetni snarevi ali tu je problem narucivanje iz Amerike, vreme koje je potrebno da stigne i opet cena.
Razmisljao sam da posaljem ovom liku taj originalni snar i da iskoristi originalne nosace, a on da ubaci nove zice.
Jel neko imao priliku da isproba neki od tih snareva koje pravi i da li imate neke informacije kako radi?
Mala ispravka: Ludwig snare za supersensitive je MADE IN USA! nikako China - ili nisi dobro video ili te neko slagao.
clorox
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: February 3rd, 2009, 11:31 am
Moj Bubanj: Rogers
Inspiracija: Bomber

Re: jel zna neko nesto o ovim snarevima?

Post by clorox » February 25th, 2010, 3:25 am

Mala ispravka: Ludwig snare za supersensitive je MADE IN USA! nikako China - ili nisi dobro video ili te neko slagao.
Izvinjavam se na dezinformaciji, proverio sam i pise made in (ime grada), Indiana, USA, a ja sam ocigledno procitao India umesto Indiana pa mi je ostalo u glavi da je neka od zemalja 3 sveta :)
U svakom slucaju stojim iza toga da je kvalitet mnogo losiji od ocekivanog za firmu kakva je Ludwig i za tu cenu. Da ne bude zabune, ovo nije kritika na racun Music Trade-a (naprotiv, ljudi odlicno rade svoj posao) vec na racun Ludwiga koj je prilicno srozao svoje ime. U svakom slucaju, ako je neko probao ove snarove neka napise. Ja sam se dogovorio sa covekom koj ih pravi da mu posaljem stari snar na kome ce zameniti zice tako da cu kada to bude gotovo napisati svoje utiske.
Post Reply