pad za poneti...ali koji?

Palice, opne, metlice...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
markojah
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 495
Joined: September 1st, 2009, 2:21 am
Moj Bubanj: Tama, Sabian, Pearl
Moji bendovi: Zion Crew, Cover Up
Inspiracija: each and every one

pad za poneti...ali koji?

Post by markojah » November 26th, 2009, 9:12 pm

Kakva je vasa preporuka izmedju ova dva? ...ili nekog treceg?
Dakle, imam VicFirth pad od 12" i mnogo je dobar. U decembru ce biti 3 godine kako sam ga kupio, izgleda kao nov, a stalno ga tucem i nosim svuda sa sobom u rancu....a to je ono, sto ne mogu vise da ga vucem u rancu, tezak je. Stoga se dvoumim izmedju ovih.

Prvi me ne privlaci zbog cene (2.370,00), ali ima i jednu prednost. Moze se vezbati s obe strane. Ako je to pad poput onog kakav koristi Johnny Rabb u svom videu, onda je korisna spravica. S jedne strane bi trebalo da ima slabiji rebound. Ovaj ima oko 6".

Drugi je, portabl varijanta, velicine mobilnog telefona (malo starijeg ;) ). Dakle, staje u dzep. To je veoma korisno, jedino me zanima da li ce taj da leti svugde, ako ga ja stavim na nogu i pocnem da klepam. Ni on nije jeftin. Kosta 1.450,00.

Ako neko ima iskustva, neka postuje ovde. Mozda me resi nedoumice (ili me jos vise zakopa lol ).
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Jedina vrlina kojom se covek ne moze pohvaliti jeste skromnost. Kad bi se njome pohvalio, vise ne bi bio skroman.
Post Reply