Ludwig speed king pedala

Stolice, stalci, pedale...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
Troyan_Premier
Dobošar
Dobošar
Posts: 34
Joined: March 20th, 2010, 1:27 pm
Moj Bubanj: Sonor 2007

Ludwig speed king pedala

Post by Troyan_Premier » August 21st, 2011, 9:03 pm

Zanima me da li je neko imao iskustva sa ovom pedalom, (a sigurno jeste :D )kakvi su vasi dojmovi o istoj,kako radi...i da li stvarno drzi vodu ta prica da je jedna od boljih pedala u svijetu bubnjeva i koliko je njena stvarna vrijednost..eto,navalite sad lol
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: Ludwig speed king pedala

Post by gajagus » August 21st, 2011, 10:24 pm

koristio sam je mislim jedno mesec dana skoro konstantno svaki dan .... pedala je dabl funkcionalna short longboard i smatram da je jaka .....s jedne strane sto je stara kao prvo i sto je dobar patent koji se koristi barem dvadeset godina i sto se jos uvek prodaje u prodavnicama tako da neces pogresiti ako imalo imas osecaj brzine odraza i svega ostalo sto jedna noga moze da uradi kako u brzini tako i u sporom ritmu .........smatram da nema zamene za nju ..........i ujedno relativan odnos i cena ........;) e sad uvek postoji bolje .......:D narocito sto sam neki dan cackao demon drive ........koji se pomera minut kad ste stisne .........a posto ja nisam skejtbordista .......ti lezajevi mi nista ne znace :D ...... zadovoljan sam i sa iron cobrom ;)
https://t.me/pump_upp
Troyan_Premier
Dobošar
Dobošar
Posts: 34
Joined: March 20th, 2010, 1:27 pm
Moj Bubanj: Sonor 2007

Re: Ludwig speed king pedala

Post by Troyan_Premier » August 22nd, 2011, 8:23 pm

90eura vrijedi svakako :)
Post Reply