Stolice

Stolice, stalci, pedale...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
digrejzo
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 965
Joined: October 22nd, 2007, 6:58 pm
Inspiracija: Benny Greb, Danny Carey, Jon Rice
Location: motherfucking Vranje

Re: Stolice

Post by digrejzo » August 22nd, 2008, 5:44 pm

ili neka proba da skine tockice mada ne znam da li postoji nacin a da nesto ne ostetis
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
User avatar
submission_master
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 10
Joined: September 3rd, 2008, 2:59 pm
Location: Sombor

Prodajem K& M

Post by submission_master » September 3rd, 2008, 11:25 pm

Prodajem stolicu ,nije to stolica to je zlo od stolice tron ,kako ga oni zovu.Firma K & M. Vrh.
Ima mogucnost kupovine naslona ,ali je sina odozdo takva da sam ja probao i moze od bilo koje kancelarijske ili skolske stolice !
Stanje - stara 3 meseca,nova. Izrazito udobna,narocito zgodna za dva basa,ili duplu pedalu kad se svira.Podesavanje visine sa dva nivoa,stiftom koji ulazi u rupe na cevi i zategne se i glavni koji tek kad se on odpusti ,moze stift da se oslobodi i podesi rupa koju zelis.gornji deo takodje sarafom .EXTRA.Made in Geramny.
Cena 5000 din.

Evo slika.
Image
Image[URL=http://imageshack.us]Image
Image
Ako nekog zanima 063-59-88-44 .Nesha.Saljem brzom posrom u Taminoj kutiji.Lifetimegarnty imaju K&M .
Dakle 5 000 din . Zadnja cena
Last edited by submission_master on October 2nd, 2008, 4:15 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Stolice

Post by Drobac » September 4th, 2008, 12:06 pm

Koliko para je ta Tamina stolica? Deluje mi bas dobro.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
User avatar
submission_master
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 10
Joined: September 3rd, 2008, 2:59 pm
Location: Sombor

Re: Stolice

Post by submission_master » September 4th, 2008, 11:47 pm

Tama je 12 050 din kod nas uradnji ogranak mix- musica...
Toliko negde je kostalai K&m moja stolca.Nova je prodajem je za 5000 din. pa cu da doplatim ako prodam K & M. Vrhunska je K & M ,manja je laksa ,a ne manje udobna,probao sam ...
Skupo ,al jbg dobre su ...
Dodatak kupio Tama ,prodajem K & M .Gore pise sve i slike.
Ljudi oni koji su pisali moze li jeftinije ,evo moze 5000 din ,nemam vise gde da je drzim.
User avatar
iggydrum
Dobošar
Dobošar
Posts: 82
Joined: May 5th, 2008, 10:57 pm
Moj Bubanj: Yamaha maple custom absolute
Moji bendovi: Radijacija
Inspiracija: Vlajko Golubovic, Marko Kuzmanovic, Rick Latham ...
Location: Beograd
Contact:

Re: Stolice

Post by iggydrum » November 1st, 2008, 10:48 am

Preko 15 godina sam svirao na razlicitim NEbubnjarskim stolicama, stalno sam koristio stolice koje sam nalazio na mestima gde sam svirao (klubovi, diskoteke, restorani ...) Poceli su da mi se javljalju ozbiljni zdravstveni problemi pocev od hemoroida (od kojih btw pati 90% bubnjara koji mnogo vremena provode za svojim instrumentom), preko bola u ledjima , do stadijuma velikih vrtoglavica i nesvestica prilikom zabacivanje glave unazad. Pre otprilike godinu i po dana sam kupio pearl stolicu sa naslonom i shvatio kakva sam budala tolike godine bio. Posle dve nedelje sam se osecao mnogo bolje, vecina simptoma je nestala i sada ni na najmanju i najkracu svirku ne idem bez njenog velicanstva, sviram mnogo lakse, a svirke od 10 - ak sati izguram bez problema i skoro bez zamora . Ukoliko puno svirate OBAVEZNO kupite dobru, kvalitetnu i skupu stolicu (ovaj pearlova stolica je kostala oko 300E), a ukoliko vam bubanj nije profesija, takodje OBAVEZNO kupite stolicu koja naravno ne mora da bude skupa, ali ipak imajte bubnjarsku stolicu, jer osim boljeg i lakseg sviranja, cuva zdravlje.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
peraK88
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 22
Joined: June 27th, 2008, 3:52 pm
Moj Bubanj: Yamaha Stage Custom Advantage Nouveau
Location: Panchevo

Re: Stolice

Post by peraK88 » November 18th, 2008, 1:01 pm

Matija wrote:pa na neke "kratke staze" i ne treba ali ne znam da li si nekad imao svirke po 2, 3 ili vise sati...

Jeste da,jos ako sviras svadbu,imas gde sako da ostavis :)
User avatar
spashtoot
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 203
Joined: October 24th, 2008, 2:42 am
Moj Bubanj: Sonor jungle set
Moji bendovi: kada snimimo album, smislit ćemo ime
Inspiracija: Rich, Morales, Blakey, Moore, Bonzo..

Re: Stolice

Post by spashtoot » November 19th, 2008, 6:48 pm

http://www.pearleurope.com/pearleurope.asp

ovo je (valjda) stolica koju ja imam...kupio sam je za stvarno sitne pare od frenda koji je zbog bolesti koljena morao prestati svirati bubanj.
koliko sam vidio na pearlovom siteu nije baš neki entry model ali meni se nakon 2 mjeseca tako opasno počela ljuljati da razmišljam o tome da se vratim dragoj pivskoj bačvi koju sam prije koristio kao stolicu.
nije da sam previše težak (80kg)..jedini bi mogući problem bio što sijedim dosta visoko ali ako japanci nisu o tome vodili računa, nek' odu kvragu.
naravno, sada me nakon 2h sata sviranja tako ubijaju leđa da proklinjem sve živo i neživo.
jebg, nisam mario za pare potrošene na činele, bubanj, opne, palice, hardware i sl.., a bio sam dovoljno škrt i glup i kupio polovnu stolicu i sada patim.
sljedeća investicija, čak i prije nove pedale (koja je u biti bila zadnja na listi želja do sada) biti će jebeno skupa i stabilna stolica.zdravlje nema cijene
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Stolice

Post by Drobac » January 25th, 2009, 10:42 pm

Ljudi, stolica sa naslonom je prava stvar. Nabacio sam jednu, odusevljen sam.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
Ognjen
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2009
Joined: November 23rd, 2007, 6:18 am
Contact:

Re: Stolice

Post by Ognjen » January 25th, 2009, 10:47 pm

Kupio si novu, ili si dodao naslon na svoju?
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Stolice

Post by Drobac » January 25th, 2009, 11:17 pm

Pazario sam neki bubanj za male pare i uz njega dobio tu stolicu.
No name je, ali je odlicna, ima 4 noge (i to cevaste, nisu kao na standardnim stolicama), stabilna je i ima taj naslon. Nisam ni znao da je tolika razlika sa naslonom, uvek sam se pribojavao da ga koristim, jer sam mislio da cu postati zavisan od njega i da necu moci da sviram na stolici bez naslona. Sad se razmisljam da nekako ugradim naslon i na ovu Mapexovu sto imam, ionako nosim stolicu sa sobom i na svirke.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
Ognjen
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2009
Joined: November 23rd, 2007, 6:18 am
Contact:

Re: Stolice

Post by Ognjen » January 26th, 2009, 12:30 am

Uzimas novi bubanj, a crash i dalje nemas? ;)
Sta si uzeo?
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Stolice

Post by Drobac » January 26th, 2009, 12:40 am

Sad imam i crash, a i jedan ride kao crash. lol

Ma nisam ni planirao da uzimam, nego uletela neka povoljna kombinacija. Kopija Exporta. Dobio za male pare. Samo stolica, stalak za hi hat i boom stalak kostaju otprilike koliko sam dao za ceo set sa cinelama. Jedino nema dobos.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
Ognjen
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2009
Joined: November 23rd, 2007, 6:18 am
Contact:

Re: Stolice

Post by Ognjen » January 26th, 2009, 1:55 am

Samo ride cinele, nista ti drugo ne treba lol
Valjaju li sta cinele?
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Stolice

Post by Drobac » January 26th, 2009, 1:08 pm

I nisu nesto. Meteor hats, Meinl Sterling thin ride (nikad cuo za ovo) i neki brass Paiste crash.

P.S. Odosmo u off. Uslikacu sve kad nabavim aparat, pa cu postovati slike.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Re: Stolice

Post by Drobac » February 19th, 2009, 1:35 am

Evo je slika stolice.

Image

Ne pise na njoj koja je, ali je ista kao Gibraltar KT708 samo sto nema cetvrtasto sedalo, vec okruglo.

Image
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
Post Reply